Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie dawać fotki swoich kobiet nawet jesli w związku nie układa sie najlepiej to zapodawajcie...

o k**wa.... leże i kwicze :polew: :polew: :polew: :polew: aleś palnął Paweł :D :D

Hehe a co sie dziwisz Trzeniu moze niektórzy nie będą chcieli pokazac fotek swoich kobiet jesli uwazają ze np nie będzie dalej związku.

O k**wa! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo - respect :notworthy:

leze i kwicze :polew:

Opublikowano

Dobra to moze nie mam dzis dobrego poczucia humoru :D

Opublikowano

Pablo zaczynasz się wyrabiać :decayed: 2 za***iste posty pod rząd :dance::decayed::D trzymaj tak dalej :thumbup:

Opublikowano

nie prowokuj Trzniek, bo jak pablo sie rozkreci to zabije nas wszystkich smiechem

Opublikowano

nie prowokuj Trzniek, bo jak pablo sie rozkreci to zabije nas wszystkich smiechem

Ja sie nie odzywam bo jak sie zacznie "ALE CYRK KUR*WA MAC" z Trzenisławem to skonczymy o 4:30 tak jak kiedyś.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no ja mówie branoc, ide sie cieszyc pasmem dzisiejszych sukcesów :dance:

Opublikowano

ja też ide w kime , narazka Pablo i Murzyn :th:

Opublikowano

Ja tez zaraz mykam w kime, 3majta sie chłopaki :)

Opublikowano

Pablo zaczyna miec wyostrzone poczucie humoru :polew:

To od tych kości...

Opublikowano

Panowie dawać fotki swoich kobiet nawet jesli w związku nie układa sie najlepiej to zapodawajcie...

no skoro Pablo mówisz, żeby dawac fotki nawet jak sie nie układa to ja też dam :P

pozdro

Opublikowano

Ha-ha-ha :polew:, lepiej uciekaj na drugi koniec PL do swojej kobity bo wirtual-sex już z mody dawno wyszedł, czas się wziąść za życie :polew:.

P.s. Ty zawsze miałeś specyficzne podejscie do życia od dzieciństwa, więc normalne że wszytsko kojarzysz z pedałami (mała slabość Adi :naughty:???, czy raczej "gonzo" jak to wszyscy na polibudzie cie zowią-to jest dopiero pedalski nick, co ? - cześku :tongue4:)

Opublikowano

ale sie nam klimacik w krakowie zrobil :polew:

Opublikowano

noooo

chłopaki sobie równo jadą...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witajcie Nowsi i Starsi :P

Co tam slychowac ??

Opublikowano

konkursa mamy - wrzucaj fote :tongue4:

Opublikowano

hej chlopaki,

to ja z innej beczki :)

znacie moze jakis dobry serwis narciarsko/snowboardowy w Kraku?

Mam powaznie uszkodzony slizg?

Opublikowano

Dobra, zakopujemy topór..... :drunk:

Na znak dobrej woli wrzucam pics'a ;), drugi uwiarygodniony po murzynie ;), a jak sie nie spodoba to coś na fotce.pl dobierzemy :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 12:20 _________________________________________________

hej chlopaki,

to ja z innej beczki :)

znacie moze jakis dobry serwis narciarsko/snowboardowy w Kraku?

Mam powaznie uszkodzony slizg?

Windsport przy zakopiańskiej, robią fachowo tylko czasami maja terminy po 3-4 dni.... Ostatnio facet mnie ochrzanił jak zoabczył ślizg w mojej desce ;)

Opublikowano

Witajcie Nowsi i Starsi :P

Co tam slychowac ??

No widzisz Max, nowi koledzy kłócą sie o nicka :D

Opublikowano

Wybiło wszystkich??

No chyba że koledzy złapali aparaty i polecieli robic zdjęcia swoim sympatiom, albo robić zdjęcia na mieście..... :D :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.