Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Cuber musze pogratulowac , ori to ori. Wyglad i spasowanie :thumbup: W lecie zapewne będzie jeszcze lepiej się prezentował. [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 11:38 _________________________________________________A spryski reflektorów są czy będziesz rezał , żeby były.????

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcinie kiedy sie u nas pojawisz ??

Opublikowano

No Cuberos niezły :kox: :kox: Za.ebiście to w całości wygląda.

Opublikowano
  • Autor

A spryski reflektorów są czy będziesz rezał , żeby były.????

:thumbup: tlklo jeszcze do elektryka musze podjechac by je podłaczył,

wróciłem własnie od tłumikarza by cofnoł troswzke tłumiki bo wystawały za bardzo... wyglada lepiej ale to chyba jeszcze nie to bo k**wa mac koncówki mam proste a nie scięte :wallbash:

ASO dosc szybko działa z reklamacjami ( dostałem jedna listwe od S-lina a nie od S4 ) wczoraj reklamacja dzisiaj towar :thumbup:

Witajcie dzieciaczki moje

MAX bo pomyślę że jestes pedofilem...... :polew:

Opublikowano

Czy musicie cytować ze zdjęciami spamowicze?? Sam tekst nie wystarczy?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

doba Ja smigam do Zakopca bede wieczorową pora jak ktoś chętny na jakies balety to pisac smska :gwizdanie:

Opublikowano

Witajcie dzieciaczki moje

MAX bo pomyślę że jestes pedofilem...... :polew:

Hehee :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 11:51 _________________________________________________Przywiez troche sniegu na jutrzejszego spota , co by sie mozna bylo poslizgac troche heheheehe

Opublikowano

Kurde jedna miejscowosc ode mnie tzw Bialka,Koles kupil sobie ferrari prawdopodobnie 360 Modena F1,Piekna maszyna..

Opublikowano

Blach Dom -Luberda

Opublikowano

Marcinie kiedy sie u nas pojawisz ??

Planuje w niedziele, myśle , że się uda.

Opublikowano

Cuber - gdzie te Twoje foty. Albo mi sie cos pochrzanilo z wyswietlaniem, albo slepy jestem

Max, Tukan i reszta ekipy - gdzie foty Waszych lubych w temnacie konkursowym?? Czekamy :P

Opublikowano

Marcinie kiedy sie u nas pojawisz ??

Planuje w niedziele, myśle , że się uda.

No to spoczko by bylo :P

Opublikowano
Cuber - gdzie te Twoje foty. Albo mi sie cos pochrzanilo z wyswietlaniem, albo slepy jestem

Str 93 spocików :)

Opublikowano

Ja dzis ide na studniówke :drunk: Wiec w Niedziele bada foty,Na spota nie dojade w ta niedziele bo auta mi nie zrobili... :wallbash:

Opublikowano

93 :polew: naprawde macie medal spamerski - chwile mnie przeciez nie bylo...

Opublikowano

93 :polew: naprawde macie medal spamerski - chwile mnie przeciez nie bylo...

:dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Max, a Ty tez idziesz na studniówke ze nie wstawiles fotek?? Nie wylamuj sie :tongue4:

Opublikowano

No ale on jst obniżony -20 :) a masz jakąś propozycje wyrezania bixenonów ? :mysli:

Mozesz jak alvaro wstawic na sztywno bez regulacji :cool:

A co do zawiechy - przydaloby sie do -30/35 do felg 18 i pakietu od S :cool:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.