Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo co sprzedałeś brykę i wyjechałeś z tęsknoty ????? :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dubaju ci się zachciewa

Tam jest zawsze ciepło :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________

Pablo co sprzedałeś brykę i wyjechałeś z tęsknoty ????? :polew:

Na bilet starczyło tylko szukam hotelu, w tym 7 gwiazdkowym hotelu powiedzieli mi że nie starczy na tydzień pobytu co mi zostało z biletu także szukam gdzie indziej :polew:

Opublikowano

na Egipt ci starczy na 14 dni tam też jest zawsze ciepło :polew:

Opublikowano

Daubaj, Las Vegas itp... Wrzód na d*pie Matki Natury :rolleyes:

Opublikowano

Dubaju ci się zachciewa

Tam jest zawsze ciepło :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________

Pablo co sprzedałeś brykę i wyjechałeś z tęsknoty ????? :polew:

Na bilet starczyło tylko szukam hotelu, w tym 7 gwiazdkowym hotelu powiedzieli mi że nie starczy na tydzień pobytu co mi zostało z biletu także szukam gdzie indziej :polew:

W tym najdroższym to by Ci na dzień nie starczyło i bez tego biletu :decayed::naughty: a ponieważ mówią że kryzys to czekamy na nasze polskie słoneczko :tongue4::beach:

Opublikowano

Czyzbys Jarek oglądał SOS Ziemia :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: jak prace przy B2 :mysli:
Opublikowano

:hi:

:hi: jak prace przy B2 :mysli:

wydech się robi, potem pare kabelków i wyjazd

ale ile to potrwa to nie wiem, już i tak długo schodzi

Opublikowano

:hi:

:hi: jak prace przy B2 :mysli:

wydech się robi, potem pare kabelków i wyjazd

ale ile to potrwa to nie wiem, już i tak długo schodzi

zawsze tak jest :) ja zbieram fundusze na sezon [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:35_________________________________________________ :hi:

http://www.tvn24.pl/-1,1694503,0,1,gdyby-sie-nie-zatrzymali--odpadlyby-kola,wiadomosc.html

Polska :naughty:

Opublikowano

:polew:

powinni kleju do gwintu użyć :decayed:

Opublikowano

Siema

:hi:

:hi: jak prace przy B2 :mysli:

wydech się robi, potem pare kabelków i wyjazd

ale ile to potrwa to nie wiem, już i tak długo schodzi

Wydech robisz sam czy ktoś ?

Opublikowano

Czyzbys Jarek oglądał SOS Ziemia :mysli:

Ładniej brzmi "Home" - tak, przypadkiem kiedyś na HBO widziałem i potem jeszcze kilka razy oglądałem...

Miazga :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siema

:hi:

:hi: jak prace przy B2 :mysli:

wydech się robi, potem pare kabelków i wyjazd

ale ile to potrwa to nie wiem, już i tak długo schodzi

Wydech robisz sam czy ktoś ?

Artur z QS mi robi, ładnie robi a ja mam taką cenę, że żal było nie skorzystać :decayed:

Opublikowano

Siema

:hi:

:hi: jak prace przy B2 :mysli:

wydech się robi, potem pare kabelków i wyjazd

ale ile to potrwa to nie wiem, już i tak długo schodzi

Wydech robisz sam czy ktoś ?

Artur z QS mi robi, ładnie robi a ja mam taką cenę, że żal było nie skorzystać :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: pw

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.