Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

pochwalony

ktoś może polecić jakąś fajną knajpkę z orientalnym jedzeniem w Krakowie?

jak coś zapraszam do mnie zrobię Ci zupkę z torebki z mięskiem :naughty:

Na co dzień mi wystarcza już : P

pochwalony

ktoś może polecić jakąś fajną knajpkę z orientalnym jedzeniem w Krakowie?

http://www.edosushi.pl/

ostatnio tam jadłem ale żeby dłużej posiedzieć to trzeba mieć zdrowe plecy bo siedzisz na ziemi no i trzeba przyjść w skarpetkach bez dziur bo się ściąga buty :naughty:

młody jestem jeszcze to plecy zdrowe tylko czy mnie będzie stać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

pochwalony

ktoś może polecić jakąś fajną knajpkę z orientalnym jedzeniem w Krakowie?

http://www.edosushi.pl/

ostatnio tam jadłem ale żeby dłużej posiedzieć to trzeba mieć zdrowe plecy bo siedzisz na ziemi no i trzeba przyjść w skarpetkach bez dziur bo się ściąga buty :naughty:

Tomek to byłeś chwile Japończykiem widzę :shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińska.. nie wyraziłem się ściśle :tongue4:

Jeśli zależy Ci na tym, żeby się porządnie najeść i niedrogo zapłacić, to polecam bar orientalny PHUONG HOANG przy ul. Kadeckiej 8. Jedzenie jest pyszne (szczególnie kurczak po wietnamsku i zupka WOTON), tanie (kurak po wietnamsku kosztuje 13,30 i jest to najdroższa pozycja z dań z kurczaka. Reszta po 10,50 - 11,90) a porcje naprawde mega duże. Natomiast wystrój i wielkość sali pozostawia dużo do życzenia. Jest po prostu ciasno i zawsze tłoczno, więc randka z płcią przeciwną odpada.

Jeśli zatem randka ale NON-CHINESE to polecam restauracje WAWELSKĄ na rogu Stradomskiej, Grodzkiej i Gertrudy. Jedzenie pyszne, dużo i w rozsądnej cenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody jestem jeszcze to plecy zdrowe tylko czy mnie będzie stać :mysli:

nie ma tragedii ale jest za to niezły polew z jedzenia pałeczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedz se pączka to przejdą smaki na chińczyka :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam to co napisal Sokól czesto tam jadalem.Jedzonko pycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.

Usługa przeglądu auta na stacji diagnostycznej to 50zł a nie 100zł :wink4:

Do astry żony mam chłopa co ma serwis i od razu podbija przeglądy.

Jade do niego i mówię niech naprawia tak żeby mógł podbic :rolleyes:

Chińska.. nie wyraziłem się ściśle :tongue4:

Jeśli zależy Ci na tym, żeby się porządnie najeść i niedrogo zapłacić, to polecam bar orientalny PHUONG HOANG przy ul. Kadeckiej 8. Jedzenie jest pyszne (szczególnie kurczak po wietnamsku i zupka WOTON), tanie (kurak po wietnamsku kosztuje 13,30 i jest to najdroższa pozycja z dań z kurczaka. Reszta po 10,50 - 11,90) a porcje naprawde mega duże. Natomiast wystrój i wielkość sali pozostawia dużo do życzenia. Jest po prostu ciasno i zawsze tłoczno, więc randka z płcią przeciwną odpada.

Nie jadłem, ale również słyszałem dobre opinie na temat tej restauracji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w kinach premiera The Fighter, dobry film, kto nie oglądał to polecam -> http://www.fighter.monolith.pl/

Ja już w styczniu w HD to oglądałem :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińska.. nie wyraziłem się ściśle :tongue4:

Jeśli zależy Ci na tym, żeby się porządnie najeść i niedrogo zapłacić, to polecam bar orientalny PHUONG HOANG przy ul. Kadeckiej 8. Jedzenie jest pyszne (szczególnie kurczak po wietnamsku i zupka WOTON), tanie (kurak po wietnamsku kosztuje 13,30 i jest to najdroższa pozycja z dań z kurczaka. Reszta po 10,50 - 11,90) a porcje naprawde mega duże. Natomiast wystrój i wielkość sali pozostawia dużo do życzenia. Jest po prostu ciasno i zawsze tłoczno, więc randka z płcią przeciwną odpada.

Nie jadłem, ale również słyszałem dobre opinie na temat tej restauracji :good:

No to spróbuj tamtejszego jedzenia, tylko nie przed pracą, bo nie będzie Ci się chciało jeździć później :gwizdanie: Ja zawsze biorę sobie tam zupke WOTON i kurczaczka po wietnamsku. Jeśli uda mi się wszystko zjeść - a przeważnie się udaje, to jestem naprawde zmiażdżony.

Aż mi w brzuchu zaburczało... Chyba się zbiore i przed pracą pojade coś zjeść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co tak z rana smaki robicie :tongue4:

jeżeli chodzi o dobre jedzenie polecam resaturacje magillo , z Kobietą jak najbardziej fajne miejsce a przy okazji można zjeść w towrzystwie dzikich zwierząt , to fajny klimat i co prawda moze nie jest najtaniej ale porcje są bardzo duże i smacznie podane.

http://www.magillo.pl/panoramy/Magillo_VT/wejscie_start.html

co do suhi jadłem raz na św. jana i klimat też fajny ale jakoś nie przekonuje mojego podniebienia wodorost i surowa ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.

Usługa przeglądu auta na stacji diagnostycznej to 50zł a nie 100zł :wink4:

cena usługi przeglądu rejestracyjnego o którym dyskutujemy jest ustawowo ustalona i stacje nie mogą jej sobie same ustalać a taki układ że chłop ma serwis i SKP to dopiero może wciskać kit sam sobie napędzając koniunkturę bo co "znajdzie" to zarobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Wam powiem gdzie jechać na przegląd zeby przejść ale za stówe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki układ że chłop ma serwis i SKP to dopiero może wciskać kit sam sobie napędzając koniunkturę bo co "znajdzie" to zarobi

Może, ale nie musi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze nie musi ale zakład musi chulać więc robótka tez sie prosi jakaś , ja mam sprawdzone 2 punkty w krakowie gdzie pracują moi koledzy ze szkoły i tam nie robią problemów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...