Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pier..lnął nim jak workiem kartofli :polew: :polew:

Dobrze tak kogucikowi,oduczy się zaczepek :)

Dziś też o mało a sam miałbym sparring na poczcie :decayed: :decayed:

jakiś bidny emeryt wcisnął się przed ciebie po emeryture :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie gorzej para j**niętych psychicznie stwierdziła że jak są przy okienku to nie wolno podejsc po druczek.Pajac zaczął rekami mi machać przed gębą,więc miałem dziś szybką lekcję "medytacji" co by mu nie wypłacić ile fabryka dała :decayed: :decayed:

Hehe na koncu sie dowiedzialem od Pan w okienkach ze oni robia taki cyrk raz w tygodniu :polew: :polew:

Opublikowano

zjarany z zangieffa :kox:

Pijany mistrz :D Młody po upadku wygladał jak Ty za tydzień :P

Opublikowano

zjarany z zangieffa :kox:

Pijany mistrz :D Młody po upadku wygladał jak Ty za tydzień :P

439_500.jpg

Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano

Hahahaha :D

Opublikowano

Siema pany mial ktos z was kontakt z Range Roverem z lat 96-98? Silnik 2.5TD??Chodzi mi o awaryjnosc tej jednostki

Opublikowano

Siema pany mial ktos z was kontakt z Range Roverem z lat 96-98? Silnik 2.5TD??Chodzi mi o awaryjnosc tej jednostki

a to czasem nie to samo co np. w bejcy 525D :mysli:

Opublikowano

Siema pany mial ktos z was kontakt z Range Roverem z lat 96-98? Silnik 2.5TD??Chodzi mi o awaryjnosc tej jednostki

TDS :sick3: Słaby do tego auta.

Opublikowano

Tak montowali to w BMW.Kiepski silnik??Nie chodzi mi o osiagi tylko o awaryjnosc.Bo ponad 2 tony ciezko zwawo rozpedzic w gre wchodzi tez 4.6+nitro(LPG) :decayed:

Opublikowano

Tak montowali to w BMW.Kiepski silnik??Nie chodzi mi o osiagi tylko o awaryjnosc.Bo ponad 2 tony ciezko zwawo rozpedzic w gre wchodzi tez 4.6+nitro(LPG) :decayed:

Miałem dwa TDS-y ale w E34 i E39 Pękające głowice i padający nastawnik pompy i rozdzielacz to standard w tym modelu. Przy takiej masie jak LR to dość częste problemy z sprzęgłem. Ogólnie nie polecam bo zadbanego znaleźć to jak wygrać w totka.

Opublikowano

Ale nie polecasz w ogóle RR czy tego silnika? TDS

Opublikowano

To chyba nie jest jakis zly motor z tego co pamietam w swoim czasie chwalony...

Teraz idzie zakup kontrolowany z tym Range Roverem z tym motorem.

Nie zebym sie tym programem sugerował ale jak coś to zerknij.

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

Karwa sąsiad właśnie zadzwonił do mnie że jakieś skurwy.. mi się kręcą teraz przy aucie i coś grzebali przy zamku to zdupcyli jak się wydarłem przez okno :wallbash:

2 tygodnie trzymam auto pod blokiem (a tak to od początku kiedy kupiłem na parkingu strzeżonym), zawiozłem teraz z powrotem na parking strzeżony..

Opublikowano

:hi: do spania :evil:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 01:20_________________________________________________spotkałem Manie pod Tesco pół godziny temu i juz szykuje gardło na bukowine

Przemian Ty wiesz co robisz godząc sie z Nim spać w jednym pokoju :mysli: toż to niedzwiedź i chrapie podobnie podobno

Opublikowano

:hi: do spania :evil:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 01:20_________________________________________________spotkałem Manie pod Tesco pół godziny temu i juz szykuje gardło na bukowine

Przemian Ty wiesz co robisz godząc sie z Nim spać w jednym pokoju :mysli: toż to niedzwiedź i chrapie podobnie podobno

:decayed:

Opublikowano

Karwa sąsiad właśnie zadzwonił do mnie że jakieś skurwy.. mi się kręcą teraz przy aucie i coś grzebali przy zamku to zdupcyli jak się wydarłem przez okno :wallbash:

2 tygodnie trzymam auto pod blokiem (a tak to od początku kiedy kupiłem na parkingu strzeżonym), zawiozłem teraz z powrotem na parking strzeżony..

Pablo to dzwoń na pały...... :rolleyes: to znaczy na Policje żeby przepatrolowali

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.