Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powitać :cwaniak1:

ekran bierz dunlopa :th:

mi sie wydaje że indeks H bedzie lepszy do codziennej jazdy bo jednak V -ka jest zrobiona z twardszej mieszanki, która osiaga swoje odpowiednie własności pozniej

zresztą pewnie i tak sie tego nie odczuwa także bierz jakie dusza zapragnie bo ceny są chyba takie same

pozdro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siema wszystkim :hi:, ale mnie łeb napierdziela.... :gwizdanie:

Themon :bicz: powinienes wiedzieć za co .... :polew:

Opublikowano

hello :cool:

Siema wszystkim :hi:, ale mnie łeb napierdziela.... :gwizdanie:

szykuj formę na następny łik :kox:

Opublikowano

Dzien bobry wszystkim...A ja dopiero dzis poczulem sie lepiej,patrze a tu foty team krakow nie ma :wallbash: Pewnie jej nie ma dlatego ze mnie na niej nie bylo :D

Opublikowano
  • Autor

hello :cool:

Siema wszystkim :hi:, ale mnie łeb napierdziela.... :gwizdanie:

szykuj formę na następny łik :kox:

ROB przeciez ja zawsze forme mam :polew: a jak pomysle o KCH to odrazu mi wszystko przechodzi :kox:

Opublikowano

a jak pomysle o KCH to odrazu mi wszystko przechodzi :kox:

jeszcze tylko tydzień :dance: potem 3 tygodnie i wisła :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Ja juz zażywam HEPATIL na wątrobe :polew: :polew: musi w końcu być w jak najlepszej kondycji :th:

Opublikowano

Ja juz zażywam HEPATIL na wątrobe :polew: :polew:

to może ja też zacznę :mysli::polew:

Opublikowano

hej chlopcy :)

Widze ze FOc**jecie po calosci ehehehehe.

Opublikowano

:hi: wszyscy, ale jazda z tymi podpisami, nie podoba mi się to zupełnie i jestem z wami Vipami :naughty:

trzeba będzie to obgadać w niedzielkę na spocie.

Opublikowano
  • Autor

zacznij ROB bo za tydzień moze byc kiepsko :evil:

Opublikowano

Widze ze FOc**jecie po calosci ehehehehe.

:foch: ostatnio w modzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

OGR Ty masz przerabane za wczoraj.....

Opublikowano

zacznij ROB bo za tydzień moze byc kiepsko :evil:

już lecę do apteki :wink4:

Opublikowano

Widze ze FOc**jecie po calosci ehehehehe.

:foch: ostatnio w modzie :decayed:

Taaaa , jak ja :foch: owalem to bylo beeeeee :)

Ja w sumie popieram :P Niektorzy przesadzali z tymi podpisami hehehe :P

Opublikowano

OGR Ty masz przerabane za wczoraj.....

heh jeszcze żebym miał jakiś wybór, ale nieważne, myślę że jakoś sobie poradzę, nie z takich opresji się wychodziło :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Ja w sumie popieram :P Niektorzy przesadzali z tymi podpisami hehehe

Max wiesz co ? zj** sie :decayed:, juz wiem za co masz klubowicza!!

Opublikowano

Ja w sumie popieram :P Niektorzy przesadzali z tymi podpisami hehehe

Max wiesz co ? zj** sie :decayed:, juz wiem za co masz klubowicza!!

Hahahahahahahahahaha , czyzbys byl nie w humorze ?? Moj milordzie :P

Ej k**wa , jak niektorzy mieli podpisy wyjebane na pol strony , to chyba to troche nie teges co ??

Opublikowano

Ja w sumie popieram :P Niektorzy przesadzali z tymi podpisami hehehe

Max wiesz co ? zj** sie :decayed:, juz wiem za co masz klubowicza!!

Hahahahahahahahahaha , czyzbys byl nie w humorze ?? Moj milordzie :P

Ej k**wa , jak niektorzy mieli podpisy wyjebane na pol strony , to chyba to troche nie teges co ??

gówno prawda, to się w regulaminie pisze jaki rozmiar maxmalny może mieć podpis i tyle, każdy sobie obrobi i wrzuci a nie postępuje w ten sposób, wazelina wazelina :bicz: zamiast trzymać się razem w Teamie to się wyłamujesz, nieładnie baaaaaaardzo nieładnie :rant:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.