Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

1140.jpg

kupił blaszki od S4 a i na wymianę klocków już nie starczyło :naughty:

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 14:13_________________________________________________Pablo kolega kupił wóz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No kufa nie do wiary :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego sie nie robi przed zlotem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego sie nie robi przed zlotem :polew: :polew: :polew:

malował nawet błotniki od wewnątrz :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lans do końca nawet do takiej roboty lakierki i spodnie w kantke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak??? Nie ma ze boli...o klockach juz nikt nie wspomnial...Tomek zaraz po tym wypastowalem buty :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak??? Nie ma ze boli...o klockach juz nikt nie wspomnial...Tomek zaraz po tym wypastowalem buty :)))

ma się rozumieć....:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak??? Nie ma ze boli...o klockach juz nikt nie wspomnial...Tomek zaraz po tym wypastowalem buty :)))

dobra dobra pewnie pomalowałes na połysk tym sprayem co lezy obok :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Panowie ? 21-sza Kiełbaski pod Halą ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

1140.jpg

kupił blaszki od S4 a i na wymianę klocków już nie starczyło :naughty:

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 14:13_________________________________________________Pablo kolega kupił wóz :mysli:

no ładnie, a mi coś ściemniał że ciężko z czasem dzisiaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też przez zlotem ostro modze :decayed::naughty::polew: :polew: :polew:

Kerczi błagam Cie załóż relingi a będziesz miał jedno z ładniejszych aut na fourm :decayed::wink4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 16:45_________________________________________________od zdjęcia relingów już tylko jeden krok do ucięcia duupy i wyrezania sedana :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi błagam Cie załóż relingi a będziesz miał jedno z ładniejszych aut na fourm :decayed::wink4:[br]od zdjęcia relingów już tylko jeden krok do ucięcia duupy i wyrezania sedana :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :decayed: :decayed:

SKLEJ C........ :tongue4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 17:27_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi błagam Cie załóż relingi a będziesz miał jedno z ładniejszych aut na fourm :decayed::wink4:[br]od zdjęcia relingów już tylko jeden krok do ucięcia duupy i wyrezania sedana :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :decayed: :decayed:

SKLEJ C........ :tongue4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 17:27_________________________________________________

:good::polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 18:23_________________________________________________

to co Panowie ? 21-sza Kiełbaski pod Halą ? :kox:

Tak jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja niestety dzisiaj nie podjadę bo mnie bierze jakieś chorupsko i trzeba posiedzieć w domu :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi błagam Cie załóż relingi a będziesz miał jedno z ładniejszych aut na fourm :decayed::wink4:[br]od zdjęcia relingów już tylko jeden krok do ucięcia duupy i wyrezania sedana :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :decayed: :decayed:

SKLEJ C........ :tongue4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 17:27_________________________________________________

:good::kox: aż suteczki z ważenia jej się podniosły [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 18:30_________________________________________________Kolega PABLA kupił auto :> więc będziemy mieli chwilę spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak pisałem zmieniłem ogumienie.

Zimówki zostawiłem do mycia i zakonserwowania dopłaciłem za ta usługe 30 zł dodatkowo i pojechałem.

Dzis przyjezdzam (jestem stalym klientem tam od lat) odbieram te koła i mowie:

Eno bez jaj przeciez one sa mega brudne.

A na to pracownik ze oni je tylko tak myja zeby sie dalo przykleic ciezarki przed zima i posmarowali gumy jakims syfem i tyle.

Mowie z usmiechem jeszcze ze dobry zart ale trzeba je umyc no bez jaj.

A on na serio ze moge zlozyc skarge isc do kierownictwa....

W pierwszej chwili zglupialem i jako zem goralisko myslalem ze jak mu pier..ne w łeb to mu kierownictwo bokiem wyjdzie,ale po sekundzie to tak naprawde zal mi sie ich zrobilo.

Stwierdziłem ze szkoda nerwow za 30 zł..brak słow.bede sie skarzył i kłocił..przykro mi sie zrobilo bo zawsze bylem OK nawet raz jednemu tam flaszke 0,7 kupiłem jak mi dopiescił tak jak chciałem..a teraz taka chamówa na stałym kliencie.

Umyłem sobie sam w domu, godzine poswieciłem...

Pod zwykła woda schodziło..bez problemu a jak sprskalem preparatem to na blysk..ech..czyli szukam wulkanizatora dobrego.Moja noga wiecej tam nie stanie. :wallbash: Wkur..ia mnie coś takiego w tym kraju.

Zawsze we wszystkich moich biznesach mega dbałem o klientów,dla mnie coś takiego nie do pomyślenia,głupio by mi było najzwyczajniej.To sa czyste koła..:

img0865ap.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0866kx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ktos może polecic cos w okolicy Salwatora porzadnego?Kogos kto zna klucz dynamometryczny? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale posłuchajcie jak sobie leciała do męża

.....Vafanculo........ (spie..dalaj)

To sa czyste koła..:

nie no hamówa po całości ja to takich kól bym się brzydził założyć na auto a co dopiero do bagażnika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...