Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś to u nas ogarniał że nie wywalało błędu, wąski :mysli:

A tak zmieniając temat co myślicie o tym, tak samo będzie w tym roku :mysli: => http://www.topgear.net.pl/news.php?readmore=612

20101014i.jpg

Jakie to było auto przed ala B8 :?: :decayed:

:facepalm: ale ważne ze felgi do lansu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

mnie to wygląda na E-34 ale ten chrom wokół przedniej szyby i felga :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to u nas ogarniał że nie wywalało błędu, wąski :mysli:

A tak zmieniając temat co myślicie o tym, tak samo będzie w tym roku :mysli: => http://www.topgear.net.pl/news.php?readmore=612

20101014i.jpg

Jakie to było auto przed ala B8 :?: :decayed:

hujdaj albo kija albo jakis stary galant[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 09:00_________________________________________________a na kiełbaski nikt nie dotarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to u nas ogarniał że nie wywalało błędu, wąski :mysli:

A tak zmieniając temat co myślicie o tym, tak samo będzie w tym roku :mysli: => http://www.topgear.net.pl/news.php?readmore=612

20101014i.jpg

Jakie to było auto przed ala B8 :?: :decayed:

hujdaj albo kija albo jakis stary galant[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 09:00_________________________________________________a na kiełbaski nikt nie dotarł

leszcze :bag:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 09:02_________________________________________________

:hi:

nie ma ktoś z Was dystansów do sprzedania około 10-15mm na tylną oś? albo gdzie kupić :mysli:

szkoda ze nie wiedziałem o kiełbaskach bo bym podbił :confused4:

ile dajesz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Może ktoś będzie w stanie mi pomóc... Potrzebuję kupić lampki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej do mojego avanta. Dokładne numery to 8D9 943 021 E (prawa) i 8D9 943 021 F (lewa). W ASO są po 46 PLN sztuka :disgust: i to na zamówienie. Z góry dziękuję za pomoc :hi:

PS: umieściłem też wątek w odpowiednim dziale, ale jak na razie bez odzewu.

mam całą listwę do b5 ale sedan :cool1: może lampki te same

A kiedy będziesz w Krakowie?? Bo lampki powinny pasować. No chyba że masz model przedliftowy, to nie jestem pewien, ale mogą się nieco różnic :mysli: W każdym razie zadzwonie do Ciebie :notworthy:

Panowie... Może ktoś będzie w stanie mi pomóc... Potrzebuję kupić lampki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej do mojego avanta. Dokładne numery to 8D9 943 021 E (prawa) i 8D9 943 021 F (lewa). W ASO są po 46 PLN sztuka :disgust: i to na zamówienie. Z góry dziękuję za pomoc :hi:

PS: umieściłem też wątek w odpowiednim dziale, ale jak na razie bez odzewu.

A po co tak kombinujesz, czemu nie podjedziesz na Łagiewniki do tego sklepu, ja u nich całe auto oświetliłem i na zewnątrz pod tablice również, kilka osób już do nich wysłałem, wszyscy zadowoleni, droższe żarówki za kilkanaście złotych bardzo długo świecą a nie jak inni mówią że zaraz się spalą => http://moto.allegro.pl/zarowki-rurkowe-led-az-9-led-golf-bmw-audi-i1524204702.html

Tu masz różne żarówki http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4768765&p=3&p=4

Pablo... Żarówka od lampki różni się tym samym co kibel od lodówki... Nie pomyl się przypadkiem :tongue4:

Poza tym podałem nawet numery części z wyróżnieniem prawa - lewa. Widziałeś kiedyś żeby żarówki do podświetlenia tablicy miały swoje numery i były prawe - lewe?? :> Z resztą Boseron Ci wyjaśnił:

Pablo ale Mariuszowi chyba chodziło o obudowy(klosze) pod żarówki a nie o same żarówki :mysli:

20101014i.jpg

Jakie to było auto przed ala B8 :?: :decayed:

Na 99% jest to stary Mitsubushi Galant :cool1:

I na samym końcu: :siema::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Transitpower szuka się :wink4:

:notworthy: :notworthy: Dziękuję :notworthy: :notworthy:

Jeszcze tylko cene napisz, bo nie wiem ile milionów muszę przygotować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tranzitpower, ja mówiłem o żarówkach podświetlenia tablicy rejestracyjnej i zawsze są te same i nigdy z nimi nie miałem problemu (rurkowate) a jak pisałeś że lampki podświetlenia tablicy rej. to chyba większość zrozumiała by że chodzi Ci o żarówki. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tranzitpower, ja mówiłem o żarówkach podświetlenia tablicy rejestracyjnej i zawsze są te same i nigdy z nimi nie miałem problemu (rurkowate) a jak pisałeś że lampki podświetlenia tablicy rej. to chyba większość zrozumiała by że chodzi Ci o żarówki. :wink4:

Jak pisze numery i strony(lewa, prawa) to chyba jasne jest, że nie idzie mu o żarówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tranzitpower, ja mówiłem o żarówkach podświetlenia tablicy rejestracyjnej i zawsze są te same i nigdy z nimi nie miałem problemu (rurkowate) a jak pisałeś że lampki podświetlenia tablicy rej. to chyba większość zrozumiała by że chodzi Ci o żarówki. :wink4:

Jak pisze numery i strony(lewa, prawa) to chyba jasne jest, że nie idzie mu o żarówki :decayed:

No wiadomo ale wcześniej nie pisał o żadnych numerach jak w pierwszym poście pisał o tym :tongue4:

Sorry właśnie zauważyłem że pisał, faktycznie, ale zrobiłem zamieszanie :D:polew:

chico ty będziesz na zlocie Vaga :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tranzitpower, ja mówiłem o żarówkach podświetlenia tablicy rejestracyjnej i zawsze są te same i nigdy z nimi nie miałem problemu (rurkowate) a jak pisałeś że lampki podświetlenia tablicy rej. to chyba większość zrozumiała by że chodzi Ci o żarówki. :wink4:

Jak pisze numery i strony(lewa, prawa) to chyba jasne jest, że nie idzie mu o żarówki :decayed:

No wiadomo ale wcześniej nie pisał o żadnych numerach jak w pierwszym poście pisał o tym :tongue4:

Sorry właśnie zauważyłem że pisał, faktycznie, ale zrobiłem zamieszanie :D:polew:

Aż cofnąłem się kilka stron i pierwszy post to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.msg2306235#msg2306235

A nie wiem a czemu pytasz : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tranzitpower, ja mówiłem o żarówkach podświetlenia tablicy rejestracyjnej i zawsze są te same i nigdy z nimi nie miałem problemu (rurkowate) a jak pisałeś że lampki podświetlenia tablicy rej. to chyba większość zrozumiała by że chodzi Ci o żarówki. :wink4:

Oj Pablo :facepalm:

A gdybym chciał kupić na przykład żarówke kierunkowskazu, to co miałbym napisać, żebyś zrozumiał dokładnie?? Lampa to lampa. Lampka to mała lampa. Tak samo w lampie jak i w lampce są różnego rodzaju żarówki. Nie pojmuje jak większość może to inaczej zrozumieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo- i wszystko jasne :decayed: :decayed: :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

:ssij::decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 12:53_________________________________________________

A nie wiem a czemu pytasz : >

Bo chłopaki od was podobno też się wybierają do nas :wink4:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 12:55_________________________________________________

Ładnie poszedł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakieś zniżki w audi w Krakowie?? potrzebuje przełącznik 8E1 919 094 A 5PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakieś zniżki w audi w Krakowie?? potrzebuje przełącznik 8E1 919 094 A 5PR

ok 5 dni 105 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...