Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co mu napisałem na początku? czytaj ze zrozumieniem ...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I`m Back :)

Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow :)

tzn? :disgust:

Trzenislaw , nie wyjezdzaj od razu z tekstem ze ktos chce przyjechac po to tylko zeby zVAGowac auto :) Nie wszyscy tacy sa :)

:sex:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:23 _________________________________________________

Ja tez podzielam zdanie typu ktoś zVaguje fure i juz sie nie pojawia.... no ale to mozna zobaczyc ze ktoś kto sie oddzywa na forum to mysle ze i na spotach bedzie a ten kto sie raz odezwie by Vagowac to wiadomo :no:

ZGADZAM SIE W 100% :)

no to trzymając się Twojego toku rozumowania...

jakoś Twój kolega nie przyjechał jak się dowiedział że VAGowania nie będzie i co?

miał czas na Vaga ale na spota bez to już nie? dziwne...

to wcale nie jest dziwne, to proste jak kostrukcja cepa, ale nie wszyscy to pojmują, cóż tak jest świat skonstruowany :polew: :polew:

ja trzymam z Tobą Trzeniu i z naszym nadwornym Modem z Czadu :th:

Opublikowano

Popraw Profil Trzeniu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:28 _________________________________________________Wiesz jak bedzie chcial to przyjedzie , jak bedzie przyjezdzal to mu sie zVAGuje i tyle .

maxiu czym mu zwagujesz ta C6??

Opublikowano
  • Autor

Panowie dobra juz z tym gadaniem hehehe,

Jutro piłka to wyładujecie nadmiar energii tam bo coś Was rozpiera i jakąś sprzeczką tu pachnie :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie dobra juz z tym gadaniem hehehe,

Jutro piłka to wyładujecie nadmiar energii tam bo coś Was rozpiera i jakąś sprzeczką tu pachnie :gwizdanie:

Zaraz sie zacznie :decayed:

Opublikowano

to przywiez go to posprawdzasz autentycznoscprzebiegów chlopakom ;) tym nowszym sie da

Opublikowano

to przywiez go to posprawdzasz autentycznoscprzebiegów chlopakom ;) tym nowszym sie da

MOJ ZNAJOMY ma nie JA!

Opublikowano

Panowie dobra juz z tym gadaniem hehehe,

Jutro piłka to wyładujecie nadmiar energii tam bo coś Was rozpiera i jakąś sprzeczką tu pachnie :gwizdanie:

Zaraz sie zacznie :decayed:

Ty też masz jakieś ale? :stupid2::D

Opublikowano

to przywiez go to posprawdzasz autentycznoscprzebiegów chlopakom ;) tym nowszym sie da

MOJ ZNAJOMY ma nie JA!

hehehe, to pozycz i przywieź ;)

Opublikowano

Panowie dobra juz z tym gadaniem hehehe,

Jutro piłka to wyładujecie nadmiar energii tam bo coś Was rozpiera i jakąś sprzeczką tu pachnie :gwizdanie:

Zaraz sie zacznie :decayed:

Ty też masz jakieś ale? :stupid2::D

Mi juz przeszło :polew:

Opublikowano

Panowie dobra juz z tym gadaniem hehehe,

Jutro piłka to wyładujecie nadmiar energii tam bo coś Was rozpiera i jakąś sprzeczką tu pachnie :gwizdanie:

Zaraz sie zacznie :decayed:

Ty też masz jakieś ale? :stupid2::D

Mi juz przeszło :polew:

no i gitara :kox::decayed:

Opublikowano

to przywiez go to posprawdzasz autentycznoscprzebiegów chlopakom ;) tym nowszym sie da

MOJ ZNAJOMY ma nie JA!

hehehe, to pozycz i przywieź ;)

Za darmo mi nie pozyczy , jak sie zrzucicie to pozycze :)

Opublikowano

Za darmo mi nie pozyczy , jak sie zrzucicie to pozycze

:blink: :blink: :blink:

Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :kwasny:

:thumbdown: :thumbdown:

:sick3: :sick3:

Opublikowano

Rexio widziales cos gdzies za darmo ?? No tylko ja robie darmowe prezenty :P :P

Opublikowano

Rexio widziales cos gdzies za darmo ?? No tylko ja robie darmowe prezenty :P :P

Staaaary, ale żeby kumplowi nie pożyczyć?

:thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Za darmo mi nie pozyczy , jak sie zrzucicie to pozycze

:blink: :blink: :blink:

Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :kwasny:

:thumbdown: :thumbdown:

:sick3: :sick3:

:mysli:

Opublikowano

Za darmo mi nie pozyczy , jak sie zrzucicie to pozycze

:blink: :blink: :blink:

Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :kwasny:

:thumbdown: :thumbdown:

:sick3: :sick3:

:mysli:

:mysli:

Opublikowano

Za darmo mi nie pozyczy , jak sie zrzucicie to pozycze

:blink: :blink: :blink:

Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :kwasny:

:thumbdown: :thumbdown:

:sick3: :sick3:

:mysli:

:mysli:

:hi:

Opublikowano

Co ja na to poradze :) Zreszta sie go nie pytalem jeszcze , jutro zadzwonie i sie dowiem , moze mi za free pozyczy :)

Za darmo mi nie pozyczy , jak sie zrzucicie to pozycze

:blink: :blink: :blink:

Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :kwasny:

:thumbdown: :thumbdown:

:sick3: :sick3:

:mysli:

:mysli:

:mysli:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.