Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Gadżety odebrane, bagatelka 2900 :wallbash: :wallbash: ;(

cena ładna ale efekt tez powinien być całkiem całkiem :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś pomysła gdzie zrobić rozrząd, tak żeby mnie z torbami nie puścili??

www.specauto.pl :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

www.specauto.pl :gwizdanie: :decayed:

A co masz tam jakieś rabaty??

Opublikowano

www.specauto.pl :gwizdanie: :decayed:

A co masz tam jakieś rabaty??

ja nie ale mój ojciec ma :kox:

Opublikowano

Ma rabaty czy to jego warsztat??

Opublikowano

jego :th:

Opublikowano

jego :th:

No to jaka cena, Panie Junior??

Opublikowano

z tego co pamietam około 350 zł robocizna

Opublikowano

z tego co pamietam około 350 zł robocizna

Dobra cena, przynajmniej mnie się tak wydaje.

A części załatwiacie czy nie??

Interesował by mnie komplet części+robocizna, ewentualnie przy tym wymiana oleju i filtrów.

Opublikowano

z tego co pamietam około 350 zł robocizna

Dobra cena, przynajmniej mnie się tak wydaje.

A części załatwiacie czy nie??

Interesował by mnie komplet części+robocizna, ewentualnie przy tym wymiana oleju i filtrów.

czesci też da rade załatwic

dowiem sie i Ci napisze na pw

Opublikowano

Sokół Ty pamiętasz że ja mam 2.5TDI?? I ta cena tego dotyczy??[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 12:29 _________________________________________________

czesci też da rade załatwic

dowiem sie i Ci napisze na pw

OK

Opublikowano

Jak się szybko jeździ to tak się to kończy, ale szkoda chłopa, a jeszcze bardziej J.Zabiegi. [*]

Dokładnie prędkosc robi swoje. podobno jechał cos koło 200km/h ale na tym fragmencie trasy nawet przy 100km/h jest niebezpiecznie bo jest tam wielka hopa, wiem bo jechałem tamtędy kiedyś.

Ale tak czy nie. przykra sprawa :confused4:

Opublikowano

a mało to jest wypadków ??!!

jakby jakis zwykły chłop rozbił w ten sposob ferrari, to głosniej by było o tym że kolejne ferrari rozbite, a nie że człowiek zginął, ale w tym przypadku "ofiarą" jest znana osoba i sprawa jest rozdmuchana.

ja tego nie lubie, martwie sie i przejmuje tylko osobami, ktore są mi bliskie albo które znam

tyle na ten temat

pozdro

Opublikowano

No wiesz to że jechali 200km/h nie jest mądre ale chłopów szkoda, ja też jakoś tego nie przeżywam bo nawet nie wiem który to, ale zginął człowiek i jeśli Zientarski wyjdzie z tego to do końca życia będzie się to za nim wlekło, szkoda go.

Poza tym z tego co czytam to tam już sporo ludzi się rozbiło i kilka osób zginęło więc coś jest nie tak. Nie da się zmusić kierowców do wolnej jazdy?? A od czego są progi zwalniające?? Będą się ludzie wściekać ale dłużej pożyją.

Opublikowano

Witam Pany :hi:

Co do Zientarskiego i tego wypadku to macie rację, na mnie dużo większe wrażenie robi ten filmik, On na pewno o tym wiedział...

http://video.google.pl/videoplay?doci...mp;so=0&type=search&plindex=0

Ten link nie działa :rant: :rant: :rant:

Opublikowano

Tukan to w sobote upalamy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.