Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no zwykłe tak ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Po 1 jak ma się dobry kabel Full HD/HDMI i kartę graficzną to nic nie tracisz na jakości, chcesz to Ci pokaże jakość ściągniętego na BD 2012 i ori płyty BD 2012 z PS3 to sobie zobaczysz, po 2 ja ściągam długo filmy :?: :D Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu i nie ściągam z torrentów, są strony gdzie nie trzeba płacić i parę dni po premierze są w jakości DVD :gwizdanie:

Tyle w tym temacie.

z tym "nic nie tracisz" to nie do konca tak jest. w zasadzie kazdy *RIP jest juz z zalozenia stratny. Zgadza sie, ze mozesz znalezc BRRIP'y w rozdzialce 1080p - czyli takiej jak na bluray - ale zwroc uwage, ze ten material jest mniej wiecej o polowe mniejszy w stosunku do tego co zajmuje na plycie - czyli ma mniejszy bitrate (przy tej samej rozdzielczosci). owszem, wyglada to ladnie (i ja glownie takie rzeczy ogladam) ale nie mozna powiedziec, ze to jest to samo. roznice widac i wcale nie trzeba miec "sokolego oka" czy tiwiksa za 10K pln.

Opublikowano

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Po 1 jak ma się dobry kabel Full HD/HDMI i kartę graficzną to nic nie tracisz na jakości, chcesz to Ci pokaże jakość ściągniętego na BD 2012 i ori płyty BD 2012 z PS3 to sobie zobaczysz, po 2 ja ściągam długo filmy :?: :D Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu i nie ściągam z torrentów, są strony gdzie nie trzeba płacić i parę dni po premierze są w jakości DVD :gwizdanie:

Tyle w tym temacie.

z tym "nic nie tracisz" to nie do konca tak jest. w zasadzie kazdy *RIP jest juz z zalozenia stratny. Zgadza sie, ze mozesz znalezc BRRIP'y w rozdzialce 1080p - czyli takiej jak na bluray - ale zwroc uwage, ze ten material jest mniej wiecej o polowe mniejszy w stosunku do tego co zajmuje na plycie - czyli ma mniejszy bitrate (przy tej samej rozdzielczosci). owszem, wyglada to ladnie (i ja glownie takie rzeczy ogladam) ale nie mozna powiedziec, ze to jest to samo. roznice widac i wcale nie trzeba miec "sokolego oka" czy tiwiksa za 10K pln.

Oczywiście że jest różnica dla osoby która jest na to wyczulona, ale dla osoby dla której jest obraz wystarczający i ostry to wg mnie nie ma sensu za to płacić, bo za 8 czy 10zł wolę sobie np kupić 2,3 piwa i sobie oglądnąć film :naughty:

Zwróć uwagę że jak oglądasz taki film z Full HD to widzisz różnicę do 2 metrów jeśli dalej siedzisz nie zauważysz :wink4:

Opublikowano

Jest dzis spot ze tak zapytam ???

Opublikowano

kiełbasa :good:

Opublikowano

ja właśnie zjadłem 2 kiełbasy :boobs:

Opublikowano

No właśnie panowie jest dziś spot pod HT??

Opublikowano

PABLO już jedliśmy

Opublikowano

PABLO już jedliśmy

Tak 2 kiełbachy :decayed:

Opublikowano

Jadłem dziś w nocy ale czemu nie wepchnę i dzisiaj..to jak?

Opublikowano

Napisałem do Cubra ale coś nie odpisuje :gwizdanie:

Opublikowano

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Ja piszę a Ty nie rozumiesz...

Nie mam ani nagrywarki BD, ani wyjścia wysokiej jakości z kompa na tv.

Ciężko zrozumieć :?:

Poza tym jak jest dobry produkt i za 10zł mogę go w domu legalnie obejrzeć to po co mam piracić i kogoś okradać :?:

Nie po to buliłem kasę za domowe sprzęty żeby teraz kombiować...

Opublikowano

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Ja piszę a Ty nie rozumiesz...

Nie mam ani nagrywarki BD, ani wyjścia wysokiej jakości z kompa na tv.

Ciężko zrozumieć :?:

Poza tym jak jest dobry produkt i za 10zł mogę go w domu legalnie obejrzeć to po co mam piracić i kogoś okradać :?:

Nie po to buliłem kasę za domowe sprzęty żeby teraz kombiować...

Byłem pewny że masz wyjście DVI z karty graficznej w kompie to wtedy kabel zapodajesz i oglądasz filmy na LCD/Plazmie.

Opublikowano

Takim kablem mam monitor podłączony.

Opublikowano

Kto nie oglądał nowego filmu o Ayrtonie Sennie to polecam, pod wrażeniem jestem, dużo zdjęć których do tej pory świat nie widział, a sam Ron Dennis na premierze się popłakał oglądając ten film.

Opublikowano

Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu

Nie ma takich stron żebyś za darmo ściągał z za***istym transferem bez limitów :gwizdanie:

Opublikowano

Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu

Nie ma takich stron żebyś za darmo ściągał z za***istym transferem bez limitów :gwizdanie:

To nie widziałeś chyba takich stron :naughty:

Np dziś ściągałem nowy odcinek Top Gear 17 sezonu 720p, 1,50GB w 6 minut :wink4:

Opublikowano

Być może nie. Oświecisz mnie :?:

Opublikowano

Być może nie. Oświecisz mnie :?:

Zaraz na pw. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siema :hi:

Pablo przestań siać tu piractwo :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.