Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Po 1 jak ma się dobry kabel Full HD/HDMI i kartę graficzną to nic nie tracisz na jakości, chcesz to Ci pokaże jakość ściągniętego na BD 2012 i ori płyty BD 2012 z PS3 to sobie zobaczysz, po 2 ja ściągam długo filmy :?: :D Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu i nie ściągam z torrentów, są strony gdzie nie trzeba płacić i parę dni po premierze są w jakości DVD :gwizdanie:

Tyle w tym temacie.

z tym "nic nie tracisz" to nie do konca tak jest. w zasadzie kazdy *RIP jest juz z zalozenia stratny. Zgadza sie, ze mozesz znalezc BRRIP'y w rozdzialce 1080p - czyli takiej jak na bluray - ale zwroc uwage, ze ten material jest mniej wiecej o polowe mniejszy w stosunku do tego co zajmuje na plycie - czyli ma mniejszy bitrate (przy tej samej rozdzielczosci). owszem, wyglada to ladnie (i ja glownie takie rzeczy ogladam) ale nie mozna powiedziec, ze to jest to samo. roznice widac i wcale nie trzeba miec "sokolego oka" czy tiwiksa za 10K pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Po 1 jak ma się dobry kabel Full HD/HDMI i kartę graficzną to nic nie tracisz na jakości, chcesz to Ci pokaże jakość ściągniętego na BD 2012 i ori płyty BD 2012 z PS3 to sobie zobaczysz, po 2 ja ściągam długo filmy :?: :D Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu i nie ściągam z torrentów, są strony gdzie nie trzeba płacić i parę dni po premierze są w jakości DVD :gwizdanie:

Tyle w tym temacie.

z tym "nic nie tracisz" to nie do konca tak jest. w zasadzie kazdy *RIP jest juz z zalozenia stratny. Zgadza sie, ze mozesz znalezc BRRIP'y w rozdzialce 1080p - czyli takiej jak na bluray - ale zwroc uwage, ze ten material jest mniej wiecej o polowe mniejszy w stosunku do tego co zajmuje na plycie - czyli ma mniejszy bitrate (przy tej samej rozdzielczosci). owszem, wyglada to ladnie (i ja glownie takie rzeczy ogladam) ale nie mozna powiedziec, ze to jest to samo. roznice widac i wcale nie trzeba miec "sokolego oka" czy tiwiksa za 10K pln.

Oczywiście że jest różnica dla osoby która jest na to wyczulona, ale dla osoby dla której jest obraz wystarczający i ostry to wg mnie nie ma sensu za to płacić, bo za 8 czy 10zł wolę sobie np kupić 2,3 piwa i sobie oglądnąć film :naughty:

Zwróć uwagę że jak oglądasz taki film z Full HD to widzisz różnicę do 2 metrów jeśli dalej siedzisz nie zauważysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Ja piszę a Ty nie rozumiesz...

Nie mam ani nagrywarki BD, ani wyjścia wysokiej jakości z kompa na tv.

Ciężko zrozumieć :?:

Poza tym jak jest dobry produkt i za 10zł mogę go w domu legalnie obejrzeć to po co mam piracić i kogoś okradać :?:

Nie po to buliłem kasę za domowe sprzęty żeby teraz kombiować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Ja piszę a Ty nie rozumiesz...

Nie mam ani nagrywarki BD, ani wyjścia wysokiej jakości z kompa na tv.

Ciężko zrozumieć :?:

Poza tym jak jest dobry produkt i za 10zł mogę go w domu legalnie obejrzeć to po co mam piracić i kogoś okradać :?:

Nie po to buliłem kasę za domowe sprzęty żeby teraz kombiować...

Byłem pewny że masz wyjście DVI z karty graficznej w kompie to wtedy kabel zapodajesz i oglądasz filmy na LCD/Plazmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie oglądał nowego filmu o Ayrtonie Sennie to polecam, pod wrażeniem jestem, dużo zdjęć których do tej pory świat nie widział, a sam Ron Dennis na premierze się popłakał oglądając ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu

Nie ma takich stron żebyś za darmo ściągał z za***istym transferem bez limitów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu

Nie ma takich stron żebyś za darmo ściągał z za***istym transferem bez limitów :gwizdanie:

To nie widziałeś chyba takich stron :naughty:

Np dziś ściągałem nowy odcinek Top Gear 17 sezonu 720p, 1,50GB w 6 minut :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...