Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema::hi:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 09:31_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://moto.onet.pl/1646498,1,opel-bedzie-marka-premium,artykul.html?node=2

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siem w ten ujowy dzień :wallbash: jedynym plusem jest to że Piątek :decayed:

Opublikowano

masie , no pogoda jest o kant d*py ...

Opublikowano

Przestańcie tyle pisać bo z czytaniem nie nadążam :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Przestańcie tyle pisać bo z czytaniem nie nadążam :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

ps. dziś idealna pogoda aby coś wypić :cool1:

Opublikowano

Przestańcie tyle pisać bo z czytaniem nie nadążam :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

ps. dziś idealna pogoda aby coś wypić :cool1:

hehehehe, polać mu ;-)

Opublikowano

Przestańcie tyle pisać bo z czytaniem nie nadążam :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

ps. dziś idealna pogoda aby coś wypić :cool1:

To może jakieś zbiorowe picie zorganizujemy?? :naughty:

Opublikowano

:bry:

Przejebana pogoda zwłaszcza jak się jeździ cały dzień po zakorkowanym Krk, przed Balicami widziałem nową bete 5ke w rowie, gość nie wyrobił przed mostkiem jak się jedzie nad Rząskę i wylądował na dachu. Przejebany widok.

Opublikowano

:hi:

http://otomoto.pl/bmw-330-cd-C19650209.html

Co myśłicie o tym ogłoszeniu? Ściema jakaś? Bo jeśli nie to jest dobra okazja

Opublikowano

:bry:

Przejebana pogoda zwłaszcza jak się jeździ cały dzień po zakorkowanym Krk, przed Balicami widziałem nową bete 5ke w rowie, gość nie wyrobił przed mostkiem jak się jedzie nad Rząskę i wylądował na dachu. Przejebany widok.

:siema: z wieczora dokładnie trzeba uważać też dzisiaj widziałem na zakopiance jak yariska w rowie wylądowała ,pogoda paskudna

Opublikowano

Pogoda paskudna a pić się chce... Cuber narobił smaka a teraz się nie odzywa :bicz3: No to trzeba samemu flache w domu zrobić :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

http://otomoto.pl/bmw-330-cd-C19650209.html

Co myśłicie o tym ogłoszeniu? Ściema jakaś? Bo jeśli nie to jest dobra okazja

tiaaa dzwoń i łykoj :wink4:

tylko oczywiście wcześniej zaliczkę mu wyślij bo pewnie jest jeszcze w anglii bo brat chory itp. i za 2tyg. wraca :naughty:

ja jeszcze w tyrze a żołąd mi do kręgosłupa przysechł :slina:

Opublikowano

:hi:

http://otomoto.pl/bmw-330-cd-C19650209.html

Co myśłicie o tym ogłoszeniu? Ściema jakaś? Bo jeśli nie to jest dobra okazja

:polew: :polew:

Jestem szczerze zdziwiony że wogóle ktoś się nad czymś takim zastanawia...

Kolego poczytaj o wałach na serwisach aukcyjnych i nie tylko... :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

http://otomoto.pl/bmw-330-cd-C19650209.html

Co myśłicie o tym ogłoszeniu? Ściema jakaś? Bo jeśli nie to jest dobra okazja

:polew: :polew:

Jestem szczerze zdziwiony że wogóle ktoś się nad czymś takim zastanawia...

Kolego poczytaj o wałach na serwisach aukcyjnych i nie tylko... :thumbdown:

No więc właśnie po to pytam :)

Opublikowano

Sąsiad nagrał z kumpelą reklamówkę pod Plazą, można było wygrać nowego focusa ale nie udało mu się w tym konkursie :decayed:

Opublikowano

hehehe, spoko :-)

Opublikowano

Sąsiad nagrał z kumpelą reklamówkę pod Plazą, można było wygrać nowego focusa ale nie udało mu się w tym konkursie :decayed:

Super :good:

Przeglądałem inne, mocno średnie w porównaniu do sąsiada...

Kto wygrał :?:

Opublikowano

Tak to się skończyło że sprawa wylądowała w sądzie, bo wygrał jeden z filmików które po za konkursem zostały wytypowane i jakaś profesjonalna firma zrobiła filmik w technologi 3D (nic dziwnego w końcu auto do wygrania grubo powyżej 100 tys zł) Mariusz ma na to wyjebane i nie będzie chodzić po sądach, zajął tylko 8 miejsce ale przynajmniej wygrał Iphone'a.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.