Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma co się rozpamiętywać, przed Nami jeszcze nie jeden zlocik i pewnie będzie jeszcze lepszy niż ten bo My tam będziemy :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest tu kto??

Opublikowano

nie ma co się rozpamiętywać, przed Nami jeszcze nie jeden zlocik i pewnie będzie jeszcze lepszy niż ten bo My tam będziemy :naughty:

Trza sie jakos pocieszyc , ale straconego nigdy nie nadrobimy . Panowie nie pijcie tyle . Napiszcie cos . Jakas zadyma bedzie , czy juz byla? ???

no mega ja jestem , ale zara spadam . Dosc tego :spam::polew:

[br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 00:51 _________________________________________________Chlpopaki nie pisza. Obstawiam tak: ekipa kr sie bawi na MAXa :evil:

Opublikowano

Chlpopaki nie pisza. Obstawiam tak: ekipa kr sie bawi na MAXa :evil:

dobrze obstawiasz :evil: :evil:

zakończenie imprezy po krakowsku , wy***rdalać) :evil: :evil:

Opublikowano

Chlpopaki nie pisza. Obstawiam tak: ekipa kr sie bawi na MAXa :evil:

dobrze obstawiasz :evil: :evil:

zakończenie imprezy po krakowsku , wy***rdalać) :evil: :evil:

Jakos tak czulem wlasnie :)

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie :)

U nas słonko świeci i jeste za***iście :kox: Wczorajsza balanga przednia :notworthy:

Pozdrowionka

ps. imprezka po krakowsku :polew:

Opublikowano

zakończenie imprezy po krakowsku , wy***rdalać) :evil: :evil:

az tak nabroiliscie :decayed:

Opublikowano

Witam :hi:

Ale dzisiaj to tu dopiero jest spokojnie, aż można sobie :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 19:01 _________________________________________________Oki, miłej nocki Pany. Tym co w domach a szczególnie Panom na zlociku :hi: Wypijcie za nasze zdrowie chociaż jedna kolejeczkę :drunk: a ja z samej Floriańskiej siupnę za wasze :tongue4::drunk:

P.S. Tylko grzecznie tam dzisiaj proszę :wink4::evil::evil2:

Opublikowano

Witajcieeeee :)

Wlasnie powrocilem :decayed: :decayed:

Na szybkiego co moge powiedziec :

JEST KRAKóW , JEST MEGA KOX ZABAWA :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witajcieeeee :)

Wlasnie powrocilem :decayed: :decayed:

Na szybkiego co moge powiedziec :

JEST KRAKóW , JEST MEGA KOX ZABAWA :polew: :polew: :polew:

A czemu wrciles max, jakies zdjecia bys wrzucil, co by oko nacieszyc.

Opublikowano

Siemanto :decayed:

Zabieram sie za wklejanie zdjec :P Co prawda nie za duzo ich mam ale zawsze cos :P

Opublikowano

Siemano,dzieki wszystkim za super zabawe..Bylo przednio impreza po krakowsku :th: Do konca zycia sie bede smial :notworthy:

Opublikowano

Siemano,dzieki wszystkim za super zabawe..Bylo przednio impreza po krakowsku :th: Do konca zycia sie bede smial :notworthy:

Jak przejazd przez Wisle??

Niech zgadne znowu zchlaliscie sie wczoraj ?? :polew: :polew:

Opublikowano

Siemano,dzieki wszystkim za super zabawe..Bylo przednio impreza po krakowsku :th: Do konca zycia sie bede smial :notworthy:

Jak przejazd przez Wisle??

Niech zgadne znowu zchlaliscie sie wczoraj ?? :polew: :polew:

Przejazd ok wszystko fajnie..My wczoraj nie pic :polew:
Opublikowano

yoyoyoyo

Max jak My chlaliśmy to wiesz :naughty:

Opublikowano

yoyoyoyo

Max jak My chlaliśmy to wiesz :naughty:

Powitac :)

hhyyhyhyy :cool:

Opublikowano

yoyoyoyo

Max jak My chlaliśmy to wiesz :naughty:

Na faktach to jest :polew:
Opublikowano

Noo Ozzi pokazal jak chlac i trafiac do hotelu :polew: :polew:

Opublikowano

jak Ozzi trafiał do Hotelu to ... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.