Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu tak cicho dzisiaj :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu tak cicho dzisiaj :mysli:

Wszyscy posłuchali Boserona :decayed:

Opublikowano

hehehe jadę opłukać Furę niby jutro ma padać ale co tam .

Opublikowano

hehehe jadę opłukać Furę niby jutro ma padać ale co tam .

Ja wczoraj płukałem, jak coś to jutro jeśli jednak nie będzie padać.

Opublikowano

No to jestem :decayed:

:hi: udały się wakacje :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

No to jestem :decayed:

:hi: udały się wakacje :gwizdanie:

No nie powiem żeby było źle ale pierwsze dni umierałem. Wyjechaliśmy jak u nas było ok. 20st a tam od razu trafiliśmy na 38 w ciągu dwóch następnych dni było po 46st :blink: mówie wam lampa taka że miałem wrażenie że mi się cały czas we łbie kręci od tego upału. Drugi tydzień był już znośniejszy a może przywykłem w każdym razie nie przypominam sobie żebym gdzieś indziej tak mnie upał zczołgał. Codziennie się gdzieś paliło latały helikoptery i samoloty które gasiły jedno miejsce a za kilka godzin paliło się obok były momenty że było tak zadymione że dym przysłaniał słońce. Przeżyłem lekkie trzęsienie ziemi 3st w skali richtera (parasolki się kołysały) ale tam na to nikt nie zwraca uwagi bo to ponoć nic nowego generalnie po wyjściu z samolotu ucałowałem ojczystą ziemię i nie przeszkadzło mi że lejej wieje i jest 14st :decayed:

P1060045.jpgP1060046.jpgP1060047.jpgP1060048.jpgP1060144.jpgP1060145.jpg

Opublikowano
  • Autor

siemka Fanti :naughty: no to widze ze sie zjawisz dzis na spociku :naughty:

Opublikowano

:siema:

no to widze ze sie zjawisz dzis na spociku :naughty:

Jeszcze go nie poznasz, taki czarnuch przyjedzie jak siedział na 46st upale :naughty:

Opublikowano

Fanti Gola...Coca Cola !!! :dance:

Opublikowano

Zaczęło padać na torze Nurburgringu, będzie się działo :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

siemka Fanti :naughty: no to widze ze sie zjawisz dzis na spociku :naughty:

postaram się :wink4:

Jeszcze go nie poznasz, taki czarnuch przyjedzie jak siedział na 46st upale :naughty:

tiaa.. Pablo przy tej temp. po 20min leżenia z jajek robiły się rodzynki :>

generalnie cały czas w cieniu

Fanti Gola...Coca Cola !!! :dance:

ale o co kaman bo troche wypadlem z grypsery po dwóch tygodniach :naughty:

Opublikowano

widzieli kox opcje w pasku???

dscn0796resize.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:12_________________________________________________jest tujakiś znawca potrzebna pooc

[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:13_________________________________________________ :wallbash:

Opublikowano

Opisz problem, zaraz ktoś się znajdzie :naughty::decayed:

A najlepiej podjedź dzisiaj na spota :wink4:

Opublikowano

Witam wszystkich[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:12_________________________________________________jest tujakiś znawca potrzebna pooc

[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:13_________________________________________________ :wallbash:

W Polsce są sami znawcy :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jest tujakiś znawca potrzebna pooc

"pooc-y" nie mamy jest z nami tylko mooc :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.