Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo, gdzie dokładnie są te kiełbaski ? Pod HT byłem moze 2 razy :decayed:

http://maps.google.pl/maps?q=krak%C3%B3w%20Daszy%C5%84skiego%203&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wl

Pokaz na mapie :> Postaram się zawitać do was.

Już wklejam :decayed:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 16:22_________________________________________________

Nie wytrzymał, musiał po swojemu :rolleyes:

:polew: :polew: :polew::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedziesz Dietla, mijasz wiadukt i po prawej masz kiełbaski zaraz za światłami na których skręcasz w prawo i od razu w lewo...

Jakbyś minął skręt to kiełbaski są przy drodze - niebieska nyska - nie da się nie zauważyć :wink4:

Opublikowano

Wklejcie to w pustym polu na google maps :arrow2: 50.058437,19.948795

Zielona strzałka pokazuje dokładne miejsce gdzie są kiełbaski.

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=vl

Opublikowano

Jak się wyrobie to może zawitam

Opublikowano

A więc tak:

Godzina 21:00-21:15 Hala Targowa.

PABLO

Makki

Ogr

ozi_wells

gucio07

mmcv

Boseron

Diego

Pavel1380

Opublikowano

Powinienem być ale zależy jak skończę zebranie dzisiaj. :mysli: Dzieki Pablo za mapke :good:

Opublikowano

Będę.

:good:

Opublikowano

Ja tez powinienem podbic, cza by sie pokazac wkoncu :gwizdanie:

Makki - pogadamy bo wczoraj nie bylo czasu, za to Makki go znalazl :decayed: wyskakując na czerwonym świetle do mnie :kox:

Opublikowano

A więc tak:

Godzina 21:00-21:15 Hala Targowa.

PABLO

Makki

Ogr

ozi_wells

gucio07

mmcv

Boseron

Diego

Pavel1380

david_n

Gabriel ok 21:30

Opublikowano

PABLO jaki organizator :decayed:

Opublikowano

A więc tak:

Godzina 21:00-21:15 Hala Targowa.

PABLO

Makki

Ogr

ozi_wells

gucio07

mmcv

Boseron

Diego

Pavel1380

david_n

Gabriel ok 21:30

ja bym mógł być ale po 22 a znając życie wtedy jużnikogo nie będzie

Opublikowano

A więc tak:

Godzina 21:00-21:15 Hala Targowa.

PABLO

Makki

Ogr

ozi_wells

gucio07

mmcv

Boseron

Diego

Pavel1380

david_n

Gabriel ok 21:30

gruszka ok 22:00

ykk

Wąski

FANTOMAS

Ok ja będę tak po 21:00 bo podjadę po moderatora gdyż ten już po :drunk::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:38_________________________________________________

ja bym mógł być ale po 22 a znając życie wtedy już nikogo nie będzie

Spoko myślę że będziemy także dzwoń jak coś :wink4:

Opublikowano

PABLO jaki organizator :decayed:

Spełnia sie :naughty:

Opublikowano

złodziejskie nasienia

Opublikowano

złodziejskie nasienia

Paweł wstydzil byś się żeby się na głupi kask połasić :embarrassed:

Opublikowano

złodziejskie nasienia

Paweł wstydzil byś się żeby się na głupi kask połasić :embarrassed:

:laghing2: :laghing2:

:bicz3: :bicz3:

Opublikowano

A więc tak:

Godzina 21:00-21:15 Hala Targowa.

PABLO

Makki

Ogr

ozi_wells

gucio07

mmcv

Boseron

Diego

Pavel1380

david_n

Gabriel ok 21:30

gruszka ok 22:00

ykk

Ok ja będę tak po 21:00 bo podjadę po moderatora gdyż ten już po :drunk::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:38_________________________________________________

ja bym mógł być ale po 22 a znając życie wtedy już nikogo nie będzie

Spoko myślę że będziemy także dzwoń jak coś :wink4:

Pablo coś kiepsko Makkiego ugosciles skoro chlopina o 23 dojadal na McDonaldzie na Matecznym :)

Opublikowano

Dziękuje Panowie za spota :notworthy:

Pablo coś kiepsko Makkiego ugosciles skoro chlopina o 23 dojadal na McDonaldzie na Matecznym :)

Jak już przyjechałem to Makki był po kiełbasce, może mu nie spasowała albo mógł zjeść dwie jak to FANTOMAS :decayed:

Jak by nie było to jestem pod MEGA wrażeniem jego B8 :slina:

Makki jak będziesz jeszcze w Krk w Niedziele to zapraszamy na spota, wiesz gdzie :wink4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 01:04_________________________________________________

Paweł wstydzil byś się żeby się na głupi kask połasić :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fantomasowi dzis dali jedna ale takiego kolosa w ich wydaniu to jeszcze nie widziałem.. :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.