Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:przebiegly:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie to że tylko u nas jest to możliwe żeby to było możliwe właśnie tak że możliwe byłoby

http://www.filmweb.pl/video/spot/nr+1-26007

:polew: :polew:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Chłopy szukam auta dla kobity. Czy miałby ktoś gest podjechać i rzucić okiem na te padlinę:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-4x4-gaz-sekwencja-C20120610.html

:cool1: :gwizdanie:

Chyba grippen będzie miał najbliżej i najszybciej może tam dojechać :mysli:

Opublikowano

Chłopy szukam auta dla kobity. Czy miałby ktoś gest podjechać i rzucić okiem na te padlinę:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-4x4-gaz-sekwencja-C20120610.html

:cool1: :gwizdanie:

Chyba grippen będzie miał najbliżej i najszybciej może tam dojechać :mysli:

:hi: zagadam na PW :naughty:

Opublikowano

Jakby nie dał rady to może mi się tam uda podesłać jakiegoś miejscowego, ale dopiero w week :)

Opublikowano

Chłopy szukam auta dla kobity. Czy miałby ktoś gest podjechać i rzucić okiem na te padlinę:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-4x4-gaz-sekwencja-C20120610.html

:cool1: :gwizdanie:

ja tylko na oko mogę zobaczyć :naughty: nie mam sprzętu :tongue4:

Opublikowano

Chłopy szukam auta dla kobity. Czy miałby ktoś gest podjechać i rzucić okiem na te padlinę:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-4x4-gaz-sekwencja-C20120610.html

:cool1: :gwizdanie:

ja tylko na oko mogę zobaczyć :naughty: nie mam sprzętu :tongue4:

Ale o to mi chodzi, takie podstawowe sprawy czy nie puszcza dymka przy odpaleniu, czy nie kopci w trakcie jazdy, czy puka, stuka :wink4:

Opublikowano

potrzebuję pomocy ,Panowie szukam kogoś kto ma-jeździ Renaultem z silnikiem 2,0 IDE Megane 1 Laguna 1-2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Chłopy szukam auta dla kobity. Czy miałby ktoś gest podjechać i rzucić okiem na te padlinę:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-4x4-gaz-sekwencja-C20120610.html

:cool1: :gwizdanie:

Poziek przyznałbyś się że potrzebujesz z tego instalacje gazową do siebie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

są dzis te kiełbaski?

Opublikowano

Chłopy szukam auta dla kobity. Czy miałby ktoś gest podjechać i rzucić okiem na te padlinę:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-4x4-gaz-sekwencja-C20120610.html

:cool1: :gwizdanie:

ja tylko na oko mogę zobaczyć :naughty: nie mam sprzętu :tongue4:

Ale o to mi chodzi, takie podstawowe sprawy czy nie puszcza dymka przy odpaleniu, czy nie kopci w trakcie jazdy, czy puka, stuka :wink4:

Jutro się podskoczy i obejrzy[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 20:06_________________________________________________na pierwszy rzut to troszkę nieciekawy i w opisie ESP

Opublikowano
  • Autor

są dzis te kiełbaski?

patrząc na aktywnosc to chyba raczej nie bardzoooo ;(

Opublikowano

są dzis te kiełbaski?

patrząc na aktywnosc to chyba raczej nie bardzoooo ;(

Każdy chyba co innego ma dzisiaj do roboty

Opublikowano

No, 18kg sałatki z ogórków :kox:

Opublikowano
:hi: dobry wieczór , co słychac
Opublikowano
  • Autor

No, 18kg sałatki z ogórków :kox:

to przywiex na spota :kox:

:hi: dobry wieczór , co słychac

siemka, leci powoli heheheh :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.