Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żebyś :sex: do 100tki :naughty:

chcesz mnie wykończyć :shocked:

jak byś nie dawał rady to pisz na forum ....

pomożemy :naughty::decayed::polew:

Dobrze mieć kolegów :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Cracovia -Gks Tychy w hokeja 3-2 stan rywalizacji.....tak w woli informacji pisze.... :tongue4:

Opublikowano

Ale u nas robi sie kolorowo :kox:

Sokół :th:

Wesołych świąt.

Opublikowano

kolorowo to dopiero będzie :decayed:

Opublikowano

jarko dobry av :th: :kox:

dzięki, siedzę już godzinę i szukam czegoś fajnego :kox:

Opublikowano

:hi: wszystkich

Gratki dla różowych i urodzinowych :decayed:

Podobnie ja rtocki ja także wyjechał do siebie, wiec z neta rzadko korzystam.

Wesołych Swiąt wszystkim :>

Opublikowano

Witka Panowie. Wesołych Świąt wszystkim życzę

Opublikowano
:hi: i Wesołych Jajek życzę ;)
Opublikowano

wesołych i mokrego śmigusa dyngusa :decayed:

Opublikowano

powitać :hi:

Życze wszystkim Wesołych Świąt i żeby nikt wam nie zaje.ał jajek z koszyka bo wtedy będzie lipa :)

http://www.kartkiflash.pl/kartka/51/

Opublikowano
  • Autor

WESOŁYCH ŚWIĄT

1dd4dd23dcdea5f1.jpg

Opublikowano

A ja mam zwałę na święta ;(

B7 świetne autko a tu problemy przy zapalaniu na CIEPŁO, a na dodatek od wczoraj świeci mi się kontrolka silnika ;(

przeczytałem na forum, że prawdopodobnie pompa siada.

Macie jakieś pomysły co robić? Jechać do bełta na kompa?

Podobno można zwiększyć dawkę rozruchową w sofcie? Gdzie mogę to zrobić?

Będę wdzięczny za pomoc

Jeszcze raz Wesołych Świąt, nie zapomnijcie poświęcić jajeczek...

Opublikowano

A ja mam zwałę na święta ;(

B7 świetne autko a tu problemy przy zapalaniu na CIEPŁO, a na dodatek od wczoraj świeci mi się kontrolka silnika ;(

przeczytałem na forum, że prawdopodobnie pompa siada.

Macie jakieś pomysły co robić? Jechać do bełta na kompa?

Podobno można zwiększyć dawkę rozruchową w sofcie? Gdzie mogę to zrobić?

Będę wdzięczny za pomoc

Jeszcze raz Wesołych Świąt, nie zapomnijcie poświęcić jajeczek...

widzę że kolega mój wątek przeczytał :tongue4:

masz w miarę nowe autko więc raczej do bełta na Twoim miejscu bym jechał, bo ja to raczej poszukam coś w serwisach polecanych przez forumowiczów.

Opublikowano

ja niestety odpadam :( zaraz robię wyjazd w kieleckie :cool:

Opublikowano

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Opublikowano

A ja mam zwałę na święta ;(

B7 świetne autko a tu problemy przy zapalaniu na CIEPŁO, a na dodatek od wczoraj świeci mi się kontrolka silnika ;(

przeczytałem na forum, że prawdopodobnie pompa siada.

Macie jakieś pomysły co robić? Jechać do bełta na kompa?

Podobno można zwiększyć dawkę rozruchową w sofcie? Gdzie mogę to zrobić?

Będę wdzięczny za pomoc

Jeszcze raz Wesołych Świąt, nie zapomnijcie poświęcić jajeczek...

widzę że kolega mój wątek przeczytał :tongue4:

masz w miarę nowe autko więc raczej do bełta na Twoim miejscu bym jechał, bo ja to raczej poszukam coś w serwisach polecanych przez forumowiczów.

[br]Dopisany: 22 Marzec 2008, 14:21 _________________________________________________

A ja mam zwałę na święta ;(

B7 świetne autko a tu problemy przy zapalaniu na CIEPŁO, a na dodatek od wczoraj świeci mi się kontrolka silnika ;(

przeczytałem na forum, że prawdopodobnie pompa siada.

Macie jakieś pomysły co robić? Jechać do bełta na kompa?

Podobno można zwiększyć dawkę rozruchową w sofcie? Gdzie mogę to zrobić?

Będę wdzięczny za pomoc

Jeszcze raz Wesołych Świąt, nie zapomnijcie poświęcić jajeczek...

widzę że kolega mój wątek przeczytał :tongue4:

masz w miarę nowe autko więc raczej do bełta na Twoim miejscu bym jechał, bo ja to raczej poszukam coś w serwisach polecanych przez forumowiczów.

A świeci Ci kontrolka od silnika?

co ciekawe u mnie po kilku godzinach zgasła

Opublikowano

u mnie nic nie świeci tylko tak po prostu jest :decayed:

a może u Ciebie to kiepskie odpalanie ma jakiś związek z tą kontrolką i może to nie problem z pompą, bo byłby duży niefarcik jakby Ci sie dwie różne rzeczy posypały w aucie w jednym czasie :mysli:

A może u mnie też powinna świecić, ale już nie domaga i nie świeci :mysli:

P.S. Walcz i modyfikuj :wink4:

Opublikowano

ktoś się na spota jutro pisze??

ja będę napewno :wink4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2008, 14:30 _________________________________________________

u mnie nic nie świeci tylko tak po prostu jest :decayed:

a może u Ciebie to kiepskie odpalanie ma jakiś związek z tą kontrolką i może to nie problem z pompą, bo byłby duży niefarcik jakby Ci sie dwie różne rzeczy posypały w aucie w jednym czasie :mysli:

A może u mnie też powinna świecić, ale już nie domaga i nie świeci :mysli:

P.S. Walcz i modyfikuj :wink4:

Właśnie ta kontrolka nie daje mi spokoju

Podepnę się u Bełta to będę wiedział wszystko[br]Dopisany: 22 Marzec 2008, 14:33 _________________________________________________

ktoś się na spota jutro pisze??

ja będę napewno :wink4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2008, 14:30 _________________________________________________

u mnie nic nie świeci tylko tak po prostu jest :decayed:

a może u Ciebie to kiepskie odpalanie ma jakiś związek z tą kontrolką i może to nie problem z pompą, bo byłby duży niefarcik jakby Ci sie dwie różne rzeczy posypały w aucie w jednym czasie :mysli:

A może u mnie też powinna świecić, ale już nie domaga i nie świeci :mysli:

P.S. Walcz i modyfikuj :wink4:

Właśnie ta kontrolka nie daje mi spokoju

Podepnę się u Bełta to będę wiedział wszystko

A myślałeś o zmianie Softu?

Opublikowano

U mnie kontrolka silnika świeci już 5 miesięcy i nic się nie dzieje , powiem Ci że się nawet do niej przywiązałem :decayed:

Opublikowano

no właśnie nie wiem , leżę jeszcze w łóżku , lenia mam dzis jak sk....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.