Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witojcie :hi:

Yo :hi:

Panowie może dziś jakaś kiełbaska :naughty:

Organizujemy cosik :?: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witojcie :hi:

Yo :hi:

Panowie może dziś jakaś kiełbaska :naughty:

Organizujemy cosik :?: :decayed:

Pablo startuj z lista :decayed:
Opublikowano

:polew:

Wątpię czy dziś wypali bo mamy pt :wink4:

Dzisiejsze kiełbachy ok 21:15-30

Pablo

Me.how

Opublikowano

A może pobawimy się w obstawianie wyniku dzisiejszego meczyku :naughty:

Bo pewnie większość będzie oglądała :cool1:

Opublikowano

Jaki mecz :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam krakowską szlachte :hi::bry:

Opublikowano

witamy plebs :polew:

żartuje :tongue4::wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witamy plebs :polew:

żartuje :tongue4::wink4:

:takiego::baseball::decayed:

Mam pytanie do lepiej zorientowanych...

Czy VAG-iem da się ustawić poziom świecenia ksenonów? Bo wczoraj w nocy jak wracałem autostradą to okazało się że światła mi świecą jakieś 3 metry przed maską i nic nie widać :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Transit a po co Ci VAG do tego ? xenony możesz ustawić recznie "przed ścianą" :decayed: , masz tak samo jak w zwykłej lampie regulacje :wink4: na spocie jutro ustawimy :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Transit a po co Ci VAG do tego ? xenony możesz ustawić recznie "przed ścianą" :decayed: , masz tak samo jak w zwykłej lampie regulacje :wink4: na spocie jutro ustawimy :wink4:

Będę zobowiązany, bo nie chce znowu czegoś skopać. Ostatnio zabrałem się za wymiane mechanizmu wycieraczek przednich i fatalnie mi to wyszło :disgust::wallbash:

Opublikowano

Transit a po co Ci VAG do tego ? xenony możesz ustawić recznie "przed ścianą" :decayed: , masz tak samo jak w zwykłej lampie regulacje :wink4: na spocie jutro ustawimy :wink4:

zeby bylo jak nalezy powinno sie vag'iem ustawic regulator elektryczny w pozycji srodkowej i dokonac korekty srubami. cala "procedura" opisana jest tuaj

http://www.vag-com.pl/poziomowanie-xenonow.htm

Opublikowano
  • Autor

Yoghurt, jasne ze teoretycznie powinno sie Vagiem ustawic, ale z braku laku mozna i bez :wink4:

Opublikowano

Transit a po co Ci VAG do tego ? xenony możesz ustawić recznie "przed ścianą" :decayed: , masz tak samo jak w zwykłej lampie regulacje :wink4: na spocie jutro ustawimy :wink4:

Będę zobowiązany, bo nie chce znowu czegoś skopać. Ostatnio zabrałem się za wymiane mechanizmu wycieraczek przednich i fatalnie mi to wyszło :disgust::wallbash:

Trzeba było pytać bo to robiłem już,zresztą ci kiedyś mówiłem też o tym

Opublikowano

Transit a po co Ci VAG do tego ? xenony możesz ustawić recznie "przed ścianą" :decayed: , masz tak samo jak w zwykłej lampie regulacje :wink4: na spocie jutro ustawimy :wink4:

Ja tak ustawiałem i jest git. O ile dobrze pamiętam to imbusik jakiś do tego jest potrzebny :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Można zwykłym wketakiem ustawic heheh przynajmniej tak ostatnio u siebie ustawiałem prawa lampę :wink4:

Opublikowano

ale jak ktos ma Vaga niech weźmie service bym wykasowal

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.