Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobra, na chwilę zasnęła, o kierunkach valeo już pisałem, top geara będę miał ze sobą 2 płyty dvd : 2 sezon, 4 sezon i 4 odcinki 5-tego. (1 i 3 sezon nie były puszczane w polskiej wersji) tylko dobrze by było żebyście mieli jak to przegrać bo mam padniętą nagrywarkę a to jedyne egzemplarze i na hdd też tego już nie mam,

Ja bym wziął laptopa, jeżeli można byłoby zrobić kopie od ciebietego Top Gear..???

no problem

Thanks, na tvn turbo same powtórki kurna lecą :)[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 16:21 _________________________________________________

17" mam

To w takim razie kto ma achzejn 18" calowe i opony 225/40 i ile do nich pompować? w zeszlym sezonie dawalem 2,6 ale nie wiem czy nie za dużo??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ozi ma 18"

Opublikowano

Witam panocki, jak ze spotem jutro, ma być grubo slyszałem?? planuje się zjawić.

Kto stoi na ul. Pigonia,Bialoprądnicka granatową b5 sedan z ramkami i naklejką a4 klubu ??, pozdr.

pewnie moja ;)

Opublikowano

wyrezałem sobie przed chwilą leda w postojówke, dużo lepiej to wyglada :)

wziołem sobie z pracy komplet 2szt/ 8 zł, zobaczymy ile wytrzymają :)

29032008126ts6.jpg

i prowodyrek mojego dymienia na autostradzie :decayed: (z prawej nowy)

28032008121pj5.jpg

Opublikowano

guma tłoczka hamulcowego :)

Opublikowano
prowodyrek mojego dymienia na autostradzie (z prawej nowy)

A co to jest ?Że tak spytam. :)

[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 18:50 _________________________________________________ahjo :)

Opublikowano

aa własnie, jak zmieniałem postojówki to ku mojemu zdziwieniu rzuciły mi sie w oczy ori silniczki, które posiadam jednak w lampach :polew:

moze wkoncu to podłącze :)

Opublikowano

Sokolik, postojowki :th: tez chce takie :slina:

Opublikowano

tez chce takie :slina

da sie zrobić :decayed:

Opublikowano

Trza by jutro z ranca jechac na myjke :gwizdanie: :gwizdanie:

Bedzie ze mna A6 C6 :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witam,

Panowie jak juz przyjezdzacie na Rybitwy to sie scigajcie :)

Opublikowano

Panowie jak juz przyjezdzacie na Rybitwy to sie scigajcie :)

Przecież przyjechała Policja to pojechaliśmy za Carefoura a tam.....

z rexem dostaliśmy po pincet :decayed:

akcja bezpieczny weekend- pamiętasz rexiu? :naughty:

Opublikowano

Trzeniu Policja sie szybko zebrala z Rybitw zaraz za Wami :)

Opublikowano
  • Autor

hm... nawet nie chce mi sie tego komentowac :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber to nie komentuj i tyle...

przyjedzcie sie kiedys poscigac z Audi Klubu nikt nie przyjezdza...

Opublikowano
  • Autor

wiesz , czasem warto się przywitać!

Opublikowano

Cuber to nie komentuj i tyle...

przyjedzcie sie kiedys poscigac z Audi Klubu nikt nie przyjezdza...

Ja moge , tylko do mnie to za bardzo nie ma sie kto przystawic :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie jesteście prze ....... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ogruś , themon , rex , sokolnh - to była jedna z najlepszych imprez w moim życiu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jest kr , jest zabawa :decayed:

themon , powiem wszystko justynie :naughty: :naughty:

asia <----> roman :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.