Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Gdzie w Krakowie można ustawić zbieżność - chodzi mi o warsztat gdzie mógłbym załatwić sprawę "od strzała" jutro a właściwie dziś :decayed:

http://www.karosaz.pl/dzial/1/Strona_glowna.html

ja tam robilem,najlepiej zadzwonic i dalej samo sie potoczy..

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok przedzwonię rano dzięki

Opublikowano

:hi:

Gdzie w Krakowie można ustawić zbieżność - chodzi mi o warsztat gdzie mógłbym załatwić sprawę "od strzała" jutro a właściwie dziś :decayed:

http://dobrymechanik.net/mechanicy/krakow/auto-geo.html polecam. kilka fura tam robilem i nigdy nie mialem problemow.

Opublikowano

:hi: krakuski

mam nietypowe pytanie,

mogłby ktos mi przenocować furę u siebie w ogrodzie lub na posesji w okolicy bieżanowa.

Nie wiem czy bezpiecznie zostawic na noc na osiedlu bo dużo o nim słyszałem :(

Opublikowano

raczej nie ryzykowałbym, ewentualnie masz tam w okolicy kilka parkingów strzeżonych

Opublikowano
  • Autor

raczej nie ryzykowałbym, ewentualnie masz tam w okolicy kilka parkingów strzeżonych

dokładnie , 15 zeta i po problemie :decayed:

Siema :hi:

Opublikowano

Pytanie ile osób będzie chciało a ile osób przykleji te naklejki :gwizdanie:

ankieta .......ankieta :>

Opublikowano

FANTI NIE PODKRECAJ... :)

Opublikowano

:bry:

Panowie szykować się na jutrzejszy zlot VAG :kox:

Opublikowano

siema nie ma ktos przypadkiem lamp z b5 fl2, albo b6 najlepiej rozjebanych zeby tylko projektor soczewkowy był cały????

Opublikowano

siema nie ma ktos przypadkiem lamp z b5 fl2, albo b6 najlepiej rozjebanych zeby tylko projektor soczewkowy był cały????

mam z B7 jak chcesz :cool1:

Opublikowano

FANTI NIE PODKRECAJ... :)

ja se przykleje na przedniej :naughty:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 13:22_________________________________________________Zawracanie ciężarówką

Opublikowano

ale dzieje Ci sie cos czy tak na zapas sie zhizujesz :cool1: ? ... bo dwumas w 1.9 116km zajechac to trzeba dobrze mu dawac z dolu do pieca :decayed: , chyba ze program robies ?

No wirusa nie mam, ale wpi..de czasem lubię dać :naughty:

Na razie żadnych drgań nie czuje, no chyba jest już zrypane od 15kkm odkąd go kupiłem i jestem przyzwyczajony :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Zimówki założone :kox:

22375642.jpg

26174901.jpg

Opublikowano

Cuber w końcu to auto dobrze wygląda :decayed:

Opublikowano

Wygląda wypaśnie Grześku :good:

Ja śmigam od czwartku na zimowych:

zimasetup.jpg

ps. fajny masz tam parking :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

parking pod Muzem lotnictwa :kox: :kox: :kox: ale bliżej ma Kerczi heheheh

Opublikowano

:hi: w ten zwyczajny dzień ........

czy ktoś wieczorem szykuje sie dorzucić do pieca...... :drunk: bo ja mam wolne i Mojej nie ma więc pasuje gdzieś wyskoczyć na jednego :tongue4:

ja jeszcze na letnich po jutrzejszym zlocie zmieniam :wink4:

Opublikowano

Panowie potrzebuje kupic 4szt opon zimowych w rozmiarze R14/175/65 - uzwyki ! Ktos zna kogos/ lub sam ma na sprzedaz ? .

Ewentulanie polecic jakis sklep co handluje oponami - chodzi o Krakow oczywiscie.

p.s. Allegro zostawiam na sam koniec.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.