Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pablo widzieli widzieli i to myśle wcześniej niż sam Ty widziałeś :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś to już wklejał ale motyw jest :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przy okazji polecam nowy film, daje radę :good:

Elita Zabójców (Killer Elite) - Zwiastun PL (Official Trailer) - Full HD 1080[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:30_________________________________________________

Pablo widzieli widzieli i to myśle wcześniej niż sam Ty widziałeś :tongue4:

Możliwe nie twierdzę że nie :decayed:

Opublikowano

Ja nic... Jak zwykle żona :decayed:

Byli kiedyś na DObrego pasterza a teraz sa na bazie Transbud Nowa huta przy ujastek mowa oczywiscie o 24 h wymiana szyb :cool1:

Oooo widzisz, podjadę w nocy. Dzięki :notworthy:

Opublikowano

jarko nie wiem czy się zgodzisz ze mną ale tutaj u nas na Krk wszystko znajdziesz szybciej niż u wujka google :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Oooo widzisz, podjadę w nocy. Dzięki :notworthy:

Nie jestem pewny czy jeszcze są :cool1:

a wujek google nic nie pokazał ?

Opublikowano

Nic szczególnego... Poza tym obawiam się że cena za taką usługę będzie...

Chyba jednak poczekam do środy :gwizdanie:

Opublikowano

Ach te dyskusje :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185722.msg2709438#msg2709438[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:52_________________________________________________Pamiętacie Króla Lwa hit Disneya z 1994r :D:decayed:

Wyszedł w 3D, ściągam to to i sprawdzimy te efekty :kox::polew:

04252362253176306814.jpg

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 13:41_________________________________________________Tukan zrobiłes wreszcie to subaru ???? :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 13:41_________________________________________________Tukan zrobiłes wreszcie to subaru ???? :gwizdanie:

:no: nie mam czasu na prace z autem ;( a mechanik ma full roboty i zrobi jak sie odrobi :rolleyes: co zapewne nie nastapi szybko.Ale nie wiele zostalo :gwizdanie:

ino skonczyc :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

to zmien opis bo jeszcze nie upalasz :polew:

Opublikowano

Looknijcie na TVN24, pokazują jak Boeing 767 lądował teraz awaryjnie w Wawie bez podwozia widok niesamowity :shocked:

Z NY przyleciał, ludzie to pewnie mieli zawał serca :decayed:

http://www.tvn24.pl/0,1722771,0,1,klopoty-boeinga-nad-okeciem,wiadomosc.html

Tutaj dobrze widać w pełnym ekranie.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/awaryjne-ladowanie-boeinga-767-w-warszawie,1,4895711,region-wiadomosc.html

Wielki szacunek dla pilota i powinien medal dostać ze względu na to jaką wykonał profi robotę, wystarczy zobaczyć jak się kończą takie awaryjne lądowania...

Opublikowano

:notworthy: dla pilota no i duuużo szczęścia gdyby pogoda była gorsza większy wiatr boczny to ;(

wystarczy że jeden z silników chwyciłby zamiast betonu trawę to mogłoby się skończyć gorzej ale pilot :good: widać że gość miał cochones i umiejętności

Opublikowano

to zmien opis bo jeszcze nie upalasz :polew:

upalam ale co innego :pali::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.