Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam takie pytanie. Gdzie robicie geometrie zawieszenia??

W Fabii robiłem tutaj:

http://www.autokomputer.krakinfo.pl/

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 20:39_________________________________________________

jak wrzucasz pierwszy raz plyte z nowymi mapami to automatycznie robi upgrade softu

Zrobiłem jakiś czas temu upgrade (a w zasadzie downgrade) żeby mieć menu po polsku, zastanawiam się czy to ma jakieś znaczenie do współpracy z mapami? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę że masz LPG więc:

spróbuj odpiąć klemę + na pół minuty, później zapnij i zrób test.

Odpinałem, jak podpiąlem pod VAGa to były takie błędy 18010 Napięcie zasilania sterownika silnika 30 za niskie

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

670 Czujnik zespołu przepustnicy-G127

nieprawidłowy sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze kogos dorwac kto pomoże bo mam wytarte opony od wewnetrznej strony ktos przedemna cos robil z zawiecha i nie zrobil zbieznosci teraz ja mam problem bo nie wiem czy dadza rade to zrobic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze kogos dorwac kto pomoże bo mam wytarte opony od wewnetrznej strony ktos przedemna cos robil z zawiecha i nie zrobil zbieznosci teraz ja mam problem bo nie wiem czy dadza rade to zrobic :wallbash:

W seicento negatyw robiłem z kolei tutaj: http://www.cylex.pl/firmy/szewczyk-andrzej--komputerowa-geometria-k%C3%B3%C5%82-10470713.html ale nie polecam bo jakoś nie byli chętni do tego ustawienia bo że niby się nie da, mimo że im tłukłem że u mnie się da :-) Zadzwoń na makuszyńskiego i zapytaj ich czy zrobią geometrię w wielowahaczu, albo jeździj szybciej po zakrętach to się dotrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze kogos dorwac kto pomoże bo mam wytarte opony od wewnetrznej strony ktos przedemna cos robil z zawiecha i nie zrobil zbieznosci teraz ja mam problem bo nie wiem czy dadza rade to zrobic :wallbash:

Zdrowa 18A, parę osób chyba już tam ustawiało i ja również polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany już termin Bukowina2012? :naughty:

Niebawem ukaże się temat to zobaczysz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany już termin Bukowina2012? :naughty:

Niebawem ukaże się temat to zobaczysz :naughty:

Czułem, że coś tam knujecie :>

P.S.

Wyobrażasz sobie, że ukradli tą navi po tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażasz sobie, że ukradli tą navi po tygodniu?

;( A zawszę mówię, chować uchwyt od nawi bo potencjalny złodziej nie wie czy jest nawigacja w aucie za 200zł czy za 1500zł, miałem takie przypadki że klientom ukradli nawi po tym jak złodziej zauważył kółko odbite od uchwytu na szybie :wallbash:

Przykro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażasz sobie, że ukradli tą navi po tygodniu?

;( A zawszę mówię, chować uchwyt od nawi bo potencjalny złodziej nie wie czy jest nawigacja w aucie za 200zł czy za 1500zł, miałem takie przypadki że klientom ukradli nawi po tym jak złodziej zauważył kółko odbite od uchwytu na szybie :wallbash:

Przykro..

Uchwyt.. oni zostawiali całą nawigację w niezamkniętym aucie na placu. Jeszcze był dzień targowy gdzie ludzi pełno. Na własne życzenie im ukradli :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jakiś czas temu upgrade (a w zasadzie downgrade) żeby mieć menu po polsku, zastanawiam się czy to ma jakieś znaczenie do współpracy z mapami? :mysli:

ogolnie to nie ma. musisz sobie jedynie sprawdzic jaka masz wersje softu wgrana, nastepnie zanim wrzucisz nowa plytke sprawdz jaka wersje masz na plycie. w katalogu glownym bedzie maly pliczek (zaledwie kilka bajtow) z numerem wersji. jesli numer jest mniejszy niz to co masz wgrane to nic sie nie stanie, jesli wiekszy to RNS bedzie robil upgrade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze kogos dorwac kto pomoże bo mam wytarte opony od wewnetrznej strony ktos przedemna cos robil z zawiecha i nie zrobil zbieznosci teraz ja mam problem bo nie wiem czy dadza rade to zrobic :wallbash:

polecam

http://dobrymechanik.net/mechanicy/krakow/auto-test.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rs-quattro.de/stubaital09/html/IMG_0816.html

Cza by się kiedyś wybrać na jakiś wspólny spacer

Noo i fajne miejsce żeby na nartach pojeździć :kox: Ogólnie dość często jestem w tym rejonie i jest naprawdę super polecam :good:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 11:32_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany już termin Bukowina2012? :naughty:

Nie mów że się wybierasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany już termin Bukowina2012? :naughty:

Nie mów że się wybierasz :naughty:

Przełamie się dawny Chico :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...