Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Q jest dla mieczaków :kox::naughty::polew:

a jak :good: my mamy miecze że eh... lepsze od lancy Pabla pozdrawiamy wszystkich FWD bez grzanych foteli :hi: bo przed zakrętem i tak mają ciepłą kupę w gatkach :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek Ty jednak nie jestes do konca normalny :polew: :polew: :polew: :polew: padłem[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 11:48_________________________________________________gdzie Ci sie to w głowie wszystko miesci?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie Ci sie to w głowie wszystko miesci?!

Też się zastanawiam nad tym, prze uj ma poukładane w tej głowie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

a jak :good: my mamy miecze że eh... lepsze od lancy Pabla pozdrawiamy wszystkich FWD bez grzanych foteli :hi: bo przed zakrętem i tak mają ciepłą kupę w gatkach :decayed:

:polew: :polew: :blink:

_________________________________________________gdzie Ci sie to w głowie wszystko miesci?!

ma łep jak sklep :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuka ktoś mapy do RNSA 2012 :mysli: i mapy do B8 bo zamawiam

how much is the fish??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HR ma i wysyła więc może do jednej paczki coś ok 50 zł

to mi mozesz zamowic[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 12:29_________________________________________________

http://otomoto.pl/audi-a6-3-0-tfsi-s-line-jak-nowy-C22278015.html :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te 50 pln to rozumiem, ze tylko stala kolo oryginalu, tak? jesli tak to do RNS-E moge podrzucic na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI mi też się za***iście podoba, wg mnie od razu C6 powinna tak wyglądać ale w tym roku co się pojawiła nie było manii Led's w żadnym modelu Audi.

Sedan miażdży :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, może się ktoś z czymś takim spotkał, dziś rano jechałem moją a4 i jestem na 110% pewny, że miałem jakieś trochę poniżej 1/4 paliwa, auto stało na parkingu kilka godzin, godzinę temu wróciłem (nie jestem pewny czy świeciła się kontrolka rezerwy, ale na 99 % nie, bo zazwyczaj od razu to widzę) na mieszkanie i wjeżdżając do garażu podziemnego w połowie zjazdu zatrzymałem samochód i go zgasiłem, dlatego, że zapomniałem pilota do bramy garażowej, więc musiałem wyjść z samochodu i zamknąć go ręcznie, wróciłem do samochodu odpaliłem, a tu kontrolka rezerwy, pomyślałem, że stoi na dużym zjeździe i pewnie czujnik paliwa nie jest zanużony, więc jak zjadę na dół to wróci to do normy, a tu nic kontrolka od paliwa ledwo się podnosi, a na fisie pokazuje, że przejadę 0 km, po godzinie poszedłem sprawdzić czy się coś zmieniło czy nie, ale bez rezultatów, wie ktoś o co biega ??? mniej więcej sprawdzałem i nigdzie nie widzę wycieku paliwa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, może się ktoś z czymś takim spotkał, dziś rano jechałem moją a4 i jestem na 110% pewny, że miałem jakieś trochę poniżej 1/4 paliwa, auto stało na parkingu kilka godzin, godzinę temu wróciłem (nie jestem pewny czy świeciła się kontrolka rezerwy, ale na 99 % nie, bo zazwyczaj od razu to widzę) na mieszkanie i wjeżdżając do garażu podziemnego w połowie zjazdu zatrzymałem samochód i go zgasiłem, dlatego, że zapomniałem pilota do bramy garażowej, więc musiałem wyjść z samochodu i zamknąć go ręcznie, wróciłem do samochodu odpaliłem, a tu kontrolka rezerwy, pomyślałem, że stoi na dużym zjeździe i pewnie czujnik paliwa nie jest zanużony, więc jak zjadę na dół to wróci to do normy, a tu nic kontrolka od paliwa ledwo się podnosi, a na fisie pokazuje, że przejadę 0 km, po godzinie poszedłem sprawdzić czy się coś zmieniło czy nie, ale bez rezultatów, wie ktoś o co biega ??? mniej więcej sprawdzałem i nigdzie nie widzę wycieku paliwa !!!

Jedź na stacje i dolej paliwa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile przejechałeś dystansu od chwili co miałeś poniżej 1/4 baku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile przejechałeś dystansu od chwili co miałeś poniżej 1/4 baku?

może 20 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś nie halo zwłaszcza jak wiemy ile pali 1.9 tdi, najlepiej zatankuj pewną ilość paliwa i sprawdź ile przejedziesz teraz jeśli znacznie mniej niż zwykle to masz wyciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HR ma i wysyła więc może do jednej paczki coś ok 50 zł

Ile taka mapka ORI kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem teraz zatankować i po zalaniu ok. 8 litrów i przejechaniu kilku km wskazówka od paliwa ruszyła i wylądowała niedaleko połowy baku (co oznacza, że wycieku nie ma bo przed tankowaniem wskazówka pokazywała dno, więc paliwo, które pamiętałem, że mam jednak było), fis pokazuje realny przebieg na tym paliwie, tylko została jedna rzecz mimo, że prawie mam połowę baku to dalej świeci mi rezerwa ??? jak myślicie w vagu jakoś to pokaże i będzie się dało skasować, czy odpięcie aku coś pomoże, bo nie mam póki co dostępu do kompa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...