Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledze się jeszcze syn wczoraj urodził więć było wesoło :):drunk:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to skoro już nie śpisz to chyba troszkę za mało :drunk::naughty:

Opublikowano

zawsze lepsze opony zakładamy na TYŁ

byl jakis czas temu na forum taki temat, napisałem to samo co teraz piszesz to mnie wszyscy zj***li :gwizdanie:

tez oglądałem taki program i wyraxnie na testach wyszło ze tylnie opony (jak juz nie mogą wszystkie byc takie same) to powinny być lepsze

ciekawe to co piszecie, szczerze przyznam że nie wiedziałem o tym :wink4:
Opublikowano

No ja też o tym słyszałem na tvn turbo - jakiś programik co testy różne robią... Tylko nie wiem czy sprawa się tyczy każdego rodzaju opon, czy może z zimówkami jest inaczej :mysli:

Opublikowano

No ja też o tym słyszałem na tvn turbo - jakiś programik co testy różne robią... Tylko nie wiem czy sprawa się tyczy każdego rodzaju opon, czy może z zimówkami jest inaczej :mysli:

http://www.auto-swiat.pl/poradnik/forum/index.asp?Artykul=13365&Watek=905709&WatekStr=1&DA=170920062312

Opublikowano

Lepsze opony powinny byc na przodzie.

Rozumiem, ze Ci ktorzy np. maja FWD i zakladaja gorsze na przod opanuja kazdy uslizg/poslizg przedniej osi, a dodatkowo beda lepiej hamowac gorszymi gumami :cool:

Opublikowano
  • Autor

Lepsze opony powinny byc na przodzie.

Rozumiem, ze Ci ktorzy np. maja FWD i zakladaja gorsze na przod opanuja kazdy uslizg/poslizg przedniej osi, a dodatkowo beda lepiej hamowac gorszymi gumami :cool:

cytacik

"Podczas hamowania przod auta "nurkuje". Kola przednie sa dociskane z wieksza sila. Kola na osi tylnej sa odciazone. W przypadku kiedy opony na osi tylnej sa w gorszym stanie niz na osi przedniej auto moze zakrecis sie wokol wlasnej osi."

Opublikowano

mniejsza z tym , chyba nikt z Was nie wymienia po 2 opony tylko 4 naraz

Opublikowano

No wlasnie :cwaniak1:

Opublikowano

ja myslałem ze lepsze opony zakłada sie na prawą strone :decayed:

Opublikowano

ja myslałem ze lepsze opony zakłada sie na prawą strone :decayed:

Ale to tylko Pablo :naughty:

Opublikowano

Sokół masz jeszcze do załatwienia xidy?

Opublikowano

mam

Opublikowano

a sprzedasz H1 i H3 i H7 :gwizdanie:

Opublikowano

No tak, tu cztery nowe oponki i komornika na koncie :polew:

Opublikowano

a sprzedasz H1 i H3 i H7 :gwizdanie:

w domu mam narazie tylko h7, na h1, h3 trzeba bedzie troche poczekac

Opublikowano
  • Autor

pamietasz ze ja biore H7 :naughty:

Sokolnh , mozesz załatwić mi Textary klocuszki na przód ? bo sie kontrolka mi zaświeciła...... ;(

Opublikowano

a sprzedasz H1 i H3 i H7 :gwizdanie:

w domu mam narazie tylko h7, na h1, h3 trzeba bedzie troche poczekac

jaka cena? ja mogę poczekać jak by co :gwizdanie:

Opublikowano

Sokolnh , mozesz załatwić mi Textary klocuszki na przód ? bo sie kontrolka mi zaświeciła...... ;(

Jak się dobrze dymi to się później trzeba zatrzymać :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jak się dobrze dymi to się później trzeba zatrzymać :polew:

no w końcu kiedyś trzeba zmienic klocik przednie :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.