Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Robie to od swietnie wiec nie chce inwestowac w nowy spzet :decayed: ten co mam wystarcza :wink4:

a no chyba że tak w końcu kto bogatemu zabroni ale jakbyś się tak chciał przerzucić na coś grubszego np jakieś drzewko to radzę przeliczyć czy konstrukcja da radę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Robie to od swietnie wiec nie chce inwestowac w nowy spzet :decayed: ten co mam wystarcza :wink4:

a no chyba że tak w końcu kto bogatemu zabroni ale jakbyś się tak chciał przerzucić na coś grubszego np jakieś drzewko to radzę przeliczyć czy konstrukcja da radę :decayed:

Bede ja wzmacnial jak uzbieram kase :kox:[br]Dopisany: Luty 16, 2012, 03:03:43 _________________________________________________

Zciolem znak drogowy a raczej sam slupek bokiem powyzej 50km/h :thumbdown:

jak Ty k***a jeździsz :naughty:, i już auto bite :decayed:

Zeby to raz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o totalnym braku oleju w silniku w B6 dostane komunikat na FISie?? patrzyłem teraz na bagnet ile mam.... i lipa... totalne minimum.... dolalem pol litra i mam pol stanu....

auto chyba musi pojsc w serwis :mysli::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 było chyba w standardzie na FIS-e (no chyba że za to też sobie kazali płacić :disgust:) 0,5L brak to jeszcze nie tragedia co innego jak szybko ci się tyle ulotniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś 2 miechy temu tak samo dolałem 0,5 litra... i wtedy mialem 3/4 stanu

chyba coś za szybko ucieka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dolewasz od wymiany do wymiany?i co ile ja robisz ? PD lubia olej jesli nigdzie nie wycieka a na 10 tys km dolewasz 1-1.5L to nic sie nie dzieje.Wg specyfikacji PD moga wciagnac ok 0.9L na 1000 km co jest dla mnie szokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś za szybko ucieka..

:hi:

a to jednak stanąłem ostatnio na spocie na Twoim miejscu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. wymieniam olej co 15 000 km, zawsze wlewam całe 4l i mam bagnet zalany na max, po przejechaniu 15 000 km bagnet jest dokładnie na min, choć teraz przejechałem dopiero 13 300 km i ostatnio na fisie wyskoczył mi komunikat, że oleju jest na min, dolałem 200 ml i do wymiany powinno wystarczyć :)

btw :siema:

na spocie mnie nie będzie, bo jakieś choróbsko mnie wzięło :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dolewasz od wymiany do wymiany?i co ile ja robisz ? PD lubia olej jesli nigdzie nie wycieka a na 10 tys km dolewasz 1-1.5L to nic sie nie dzieje.Wg specyfikacji PD moga wciagnac ok 0.9L na 1000 km co jest dla mnie szokiem

od ostatniej wymiany oleju minęło jakieś 12tyś km.. pierwszy raz dolałem po ok 10tyś km... no i teraz w sumie jakoś po 2 tyś od ostatniej dolewki...

wiem że one coś zawsze biorą.. ale jakoś ten ostatni ubytek chyba trochę za szybko..

nie pozostaje mi nic innego jak co kilka dni kontrolować...

chyba coś za szybko ucieka..

:hi:

a to jednak stanąłem ostatnio na spocie na Twoim miejscu :polew: :polew:

taaaa ... masz racje :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak u was wygląda gałka s-line - tzn jak bardzo mocno się niszczy. Kupiłem od pewnego kolegi z forum taka właśnie gałeczkę i jak dla mnie to jest szajs kompletny :disgust: ale może one wszystkie się tak niszczą i nie mam o co się spinać :mysli:

DSC07939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...