Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak odnośnie netu...

miałem przez 2 lata UPC po pierwsze dodzwonić sie do nich na BOK graniczy z cudem, ciągle tylko automatyczna sekretarka i nikt nie odbiera......

po drugie zmusiła mnie tak naprawde jedna rzecz.....

skonczyła mi sie 2 letnia umowa z UPC miałem 2mb/s w dzień i 5mb/s w nocy za 57 zł/miesiąc , jak zapytałem ze chciałbym przedłużyć ale szybsze łącze chce to odpowiedzieli ze w moim bloku najszybszy transfer to max 10 mb/s na ich przewodach więc słaby transfer ,a ze od stycznia tego roku weszła na blok tv kablowa t-mont to zadzwoniłem i w ciągu jednego dnia, przepieli mi sygnał i teraz wieczorem mam do 40 mb/s i faktycznie tyle jest za 55 zł/miesiąc wiec skoro mam tyle samo płacić to chyba lepiej mieć 10 razy szybsze łącze.

uff ale sie rozpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Miałeś 2 i porównójesz je do 40... No nie dziwię sie że upc wymięka hehe... Niestety, nie wszędzie mają dobre kabelki i fajną przepustowość. Oby ten Twój nowy net był stabilny na podobnym poziomie jak upc no i oby ich owa upc szybko nie wykupiła ( czasami to mam wrażenie że takie kablówki powstają po to żeby ich później za dobry cash jakiś gigancik mógł wykupić :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Miłego dzionka .Kto zmienił już koła :eusathink: bo ja się zastanawiam na tym

Jarko

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,11290107,Nowa_oferta__taksowka_i_firma_ochroniarska_w_jednym.html

---------- Post added at 08:24 ---------- Previous post was at 08:23 ----------

jak ktoś by szukał mam halę ok 300m2 do wynajęcia podgórze

a i jeszcze Sprintera mam do sprzedania 2004 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Miłego dzionka .Kto zmienił już koła :eusathink: bo ja się zastanawiam na tym

Ja się zastanawiałem ale chcąc jechać gdzieś w góry na letnich nie pojadę. Poza tym w niskiej temp (poniżej ~4*C) letnia guma będzie bardzo twarda (trochę lipa na lodzie i na mokrym) Chyba jeszcze trochę poczekam jednak, zwłaszcza że w letniej mam niższy profil a pełno dziur nie połatanych na drogach po zimie.

W tym kraju to zawsze coś jest po chińsku :-) Nie dość że każdy kombinuje żeby ominąć przepisy to żeby proceder ograniczyć chcą te przepisy zlikwidować. Brawa za pomysły dla Pana Ministra!! Uwolnijmy policjantów od obowiązku ukończenia szkoły policyjnej, lekarze niech nie kończą medycyny a kierowcą niech zostanie ktoś bez prawka - bo tak to się w rezultacie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wlałem letni płyn do sprysków i wczoraj spuszczałem rurką, bo w nocy -7 :D. Koła też miałem zamiar zmieniać ale trzeba poczekać do przyszłego tyg, podobno mrozy odpuszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex czemu lipa ze stalym IP? - ja np. wolę stałe IP.

Bo jak Cię gdzieś zbanują to masz zonka. A z neostradką robisz res modemu i śmigasz - np gry.

To się tak robi żeby nie banowali :-) Stałe IP też ma zalety, możesz np serwerek sobie postawić w domu.

Orientuje się ktoś, jaki jest koszt zakupu i montażu webasto do osobówki ?? Takiego ze sterowaniem z pilota

Ja zakładałem teraz ORI do A4 używkę i wyszło ~1200 PLN (bez pilota narazie i własny montaż). Nowy zestaw z montażem to pewnie koło 3,5kPLN, poszukaj na allegro - są ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie jutro na felgi zakladam nowe kapcie letnie :)

Fantowski wiec wiesz ogarniaj się bo jak cos to opony zostawie w Biskupicach u chłopaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

powiem tak odnośnie netu...

miałem przez 2 lata UPC po pierwsze dodzwonić sie do nich na BOK graniczy z cudem, ciągle tylko automatyczna sekretarka i nikt nie odbiera......

po drugie zmusiła mnie tak naprawde jedna rzecz.....

skonczyła mi sie 2 letnia umowa z UPC miałem 2mb/s w dzień i 5mb/s w nocy za 57 zł/miesiąc , jak zapytałem ze chciałbym przedłużyć ale szybsze łącze chce to odpowiedzieli ze w moim bloku najszybszy transfer to max 10 mb/s na ich przewodach więc słaby transfer ,a ze od stycznia tego roku weszła na blok tv kablowa t-mont to zadzwoniłem i w ciągu jednego dnia, przepieli mi sygnał i teraz wieczorem mam do 40 mb/s i faktycznie tyle jest za 55 zł/miesiąc wiec skoro mam tyle samo płacić to chyba lepiej mieć 10 razy szybsze łącze.

uff ale sie rozpisałem.

A więc wszystko jasne, jedyny słuszny wybór :good:

Mi by się już przydał szybszy net :decayed:

Ja już chyba nie zakładam 19" teraz mi się wygodnie jeździ :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW, PABLO zmądrzał :naughty:, widzisz, gdyby nie chodziło o wygląd wizualny to jeździł byś na 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW, PABLO zmądrzał :naughty:, widzisz, gdyby nie chodziło o wygląd wizualny to jeździł byś na 16

Może się z Boseronem zamienimy, ja jego 17" a on moje :wink4:

Dlatego wolę ich nie zakładać bo jak założę to :takiego: i ich nie zdejmę bo znów będzie :kox::decayed:

Dodałem właśnie na samej górze forum , na czarnym pasku nawigacyjnym. Zobacz swoje wątki lub posty

Transit i reszta której to brakowało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem właśnie na samej górze forum , na czarnym pasku nawigacyjnym. Zobacz swoje wątki lub posty

Transit i reszta której to brakowało :good:

Nie do końca o to chodziło, bo funkcja pokazuje tematy które sam założyłem albo spis wątków w kolejności ich zamieszczania... A mnie chodziło o podgląd nowych postów w tematach, w których uczestniczyłem. Czyli nie jest to ta funkcja którą używałem w starym forum :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto następny ?! :naughty::naughty::naughty:

:siema: Byłem skorzystałem i polecam wszystkim ESCARO:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber ile za gumy ?

jaki rozmiar

odebrał bym w biskupicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber ile za gumy ?

jaki rozmiar

odebrał bym w biskupicach

245/40/18 cena hmmm śmiesznie niska za 4 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...