Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niestety czasem tak bywa ze są rzeczy ważne i ważniejsze i cos trzeba wybrac :facepalm:, a Pablo na niedziele mi sie nie chce jechac bo i tak do 12 wszyscy sie zawiną

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No jesli nie mozesz jechac jutro i wrócic do krk rano w sobote to nie ma sensu w ogóle jechac :kwasny:

Opublikowano

:siema:

Panowie jest dzisiaj spot?

Opublikowano
:siema:

Panowie jest dzisiaj spot?

Jak mają być 2 osoby to raczej nie.

Opublikowano

hmmm to lipton... a z tym zlotem to warto na niedziele pchać się tam do Was?? :mysli:

Opublikowano

Tak ale najlepiej z rana przyjechać na Stasindę i wtedy jechać z kolumną pod skocznie.

pablo z Olkusza B6tką przyjedzie i kilka osób jeszcze ma być w Niedziele.

Opublikowano

przeslij mi na priv nr tel do siebie to ugadam sie z Wami w sobote jak bede wiedzial ze jade :wink:

Opublikowano

To umowmy sie o 16:30 na pierwszym orlenie na zako i o 17 ruszamy

Opublikowano
przeslij mi na priv nr tel do siebie to ugadam sie z Wami w sobote jak bede wiedzial ze jade :wink:

Poszło.

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

To umowmy sie o 16:30 na pierwszym orlenie na zako i o 17 ruszamy

I tak będzie najlepiej :wink4:

Opublikowano
:siema:

A więc panowie ustawiamy się na pierwszym Orlenie obok castoramy na zakopiańskiej o 16:30 i wyruszamy ok 17:00 :kox:

Gdyby się coś zmieniło dzwońcie do mnie bo o 12:00 uciekam z pracy i jadę ograniać auto.

Chyba lepiej orlen ten za autostrada. W opatkowicach

Opublikowano

Uzgodniliśmy że jednak będzie najlepiej na Orlenie koło Bełtowskiego na Zakopiańskiej.

Tam co zawsze się ustawialiśmy przed wyjazdem do BT.

Opublikowano
Uzgodniliśmy że jednak będzie najlepiej na Orlenie koło Bełtowskiego na Zakopiańskiej.

Tam co zawsze się ustawialiśmy przed wyjazdem do BT.

Ok kolo belta. Z tym ze to chyba nie orlen

Opublikowano

Ok kolo belta. Z tym ze to chyba nie orlen

Za Bełtowskim i przed BMW M-Cars jest Orlen żeby było wszystko jasne.

Opublikowano

lukoil :naughty:

Opublikowano
lukoil :naughty:

Jedziesz z nami:question:

Rozmawiałem z Davidem to zabiera się z nami.

Opublikowano
lukoil :naughty:

Witaj pączku róży

Opublikowano

chyba wogle nie dam rady przyjechac koncze dzisiaj prace o 17 a wyjechac z warszawy to 2godziny :/ Pozatym mam dosc sporo pracy w tym tygodniu

---------- Post added at 11:44 ---------- Previous post was at 11:44 ----------

lukoil :naughty:

Witaj pączku róży

Witam pear :decayed:

Opublikowano

Ok jak coś to jesteśmy pod telefonem.

Ja uciekam.

Opublikowano
chyba wogle nie dam rady przyjechac koncze dzisiaj prace o 17 a wyjechac z warszawy to 2godziny :/ Pozatym mam dosc sporo pracy w tym tygodniu

Co tam lolek :wink: dużo aut do wypolerowania

Opublikowano

Będziesz Tomek na zlocie ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.