Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dobra już wszytsko wiem, musze załatwic sobie agregat do malowania hydrodynamiczny czyli bezpowietrzny i będzie bajka :) maluje ok 40-50 cm wiec będzie git

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

albo go kupię i bede miał na przyszłość albo wypożyczę ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak Zona i Mały Devilu?

Już w domu i jak na razie wszystko ok :)

themOn coś podobno tego roku się nie tuliliście się z Siemianem po trawie już się nie lubicie ?

a brakowało mi Ciebie jako sekundanta ;)

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

dobra już wszytsko wiem, musze załatwic sobie agregat do malowania hydrodynamiczny czyli bezpowietrzny i będzie bajka :) maluje ok 40-50 cm wiec będzie git

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

albo go kupię i bede miał na przyszłość albo wypożyczę ;)

Kup sobie jeszcze strój do malowania i okulary bo widziałem już kilku gości, którzy malowali sufit bez :)

Opublikowano

On bedzie malował na czarno więc nie ma problemu :)

Opublikowano
  • Autor

Themoniasty Ja malował nie bede ;)

Opublikowano
Themoniasty Ja malował nie bede ;)

to nie kupuj ;)

Opublikowano

to weż kogoś niech wymaluje :shock3:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
to weż kogoś niech wymaluje :shock3:

:shock3:

A co napisał wyżej Cuber :wink4:

543278_273575226054397_100002057640480_565787_1030036108_n.jpg

Ciekawe który taki mądry dziś to wymyślił:grin:

Opublikowano
to weż kogoś niech wymaluje :shock3:

o kur*a :grin:

nie wierze :polew:

Opublikowano
to weż kogoś niech wymaluje :shock3:

:shock3:

A co napisał wyżej Cuber :wink4:

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/543278_273575226054397_100002057640480_565787_1030036108_n.jpg

Ciekawe który taki mądry dziś to wymyślił:grin:

a co odrzucasz propozycję

Opublikowano

Chyba nikogo tu niema :banan:

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

A ja dopiero co wróciłem ze Zlotu :ad:

A teraz ide spać :bla:

Opublikowano
Chyba nikogo tu niema :banan:

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

A ja dopiero co wróciłem ze Zlotu :ad:

A teraz ide spać :bla:

Ładnie :good:

Opublikowano

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/416906-electric-dmh-cutout-before-resonator

http://www.dmhperformance.com/

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Niezly bajer

Opublikowano

znany już ze 5 lat :whistling:

ale nadrabiaj bo esa warta wiedzy :wink:

Opublikowano

Ciekawe który taki mądry dziś to wymyślił:grin:

No raczej mądry to za bardzo nie był...

Opublikowano

Panowie, ma ktoś z was telewizor 3D ?? opłaca się ??

np to

http://allegro.pl/tv-42-lg-3d-42lw4500-mpeg-4-7-par-okularow-nowy-i2226493397.html

Mam dylemat, czy brać 3d czy leda

http://allegro.pl/tv-samsung-led-37d5500-led-100hz-full-hd-ue37d5500-i2227586095.html

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 08:24 ----------

Nieaktualne, już zakupiłem tego niżej

Opublikowano

Podpisywałem się pod tą listą ale z tego co wiem to nic nie dały podpisy kilkuset osób:thumbdown:

Ale mają dalej z nimi walczyć bo tak jak pisałem jakiś czas temu tutaj o tym fakcie że chcą zrobić drogę za moim blokiem 26 która będzie przecinała ten pas zieleni i ciągnęła się do Stella Sawickiego to będzie sajgon jednym słowem:wallbash::facepalm:

To główne zdjęcie na górze które pokazuje budowę pokazuje dokładnie widok z mojego okna.. W tym miejscu kiedyś za małolata rozgrywaliśmy mecze na boisku a tak wyrwali bramki czy też plac zabaw zrujnowali, dzieciaki teraz zamiast korzystać z tego mogą oglądać prace budowy albo iść na drugi koniec osiedla i tam bawić się.:facepalm:

Wszystko się cholernie kurzy, jak umyjesz auto i zostawisz pod blokiem to na drugi dzień jest białe, dlatego w ogóle już nie podjeżdżam pod ten blok, zresztą na pasie parę metrów dalej gdzie trzymam na strzeżonym też nie lepiej bo cały kurz leci na auta i ludzie kurwują jak cholera.

W prawym dolnym rogu tego zdjęcia widać część bloku który ma być 8 piętrowy zaczęli go budować przed tym budimexem, wcześniej stała tutaj biedronka i miałem pod nosem sklep jak chciało się coś kupić a teraz trzeba latać na drugi koniec.

nex dobry model kupiłeś jak za te pieniądze, w szoku jestem jak potaniały te ledy, jak ja kupowałem w grudniu 2009r bravie o takich samych parametrach to trzeba było dać 2 razy więcej..

Dobrze że nie kupiłeś 3D lepiej poczekaj na nowe modele i bez okularów będziesz miał 3D:decayed:

Opublikowano

Pablo popatrz na to inaczej 10000 nowych kolegów i klientów na mapy :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.