Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech się jeszcze reszta wypowie.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie jutro tak samo będzie ciężko wrócić z Kielc na 19:30... je...ne targi :kwasny:

Opublikowano

Mnie tam obojętne, bo ani jutro ani w niedziele nie dam rady :grin:

Opublikowano

Ehh, brakuje tych spotów jak z 3-4 lata temu...

Opublikowano

to co? jutro nie ma spota ?

Opublikowano
to co? jutro nie ma spota ?

Wyślę jutro wszystkim info i zobaczymy w ciągu dnia :wink4:

Opublikowano

jakby sie udalo spotkac, moglby ktos ogarnac dla mnie 2 ramki czarne? bede bardzo wdzieczny :decayed:

Opublikowano

nie polecam nikomu rozbierać silniczek tylnej wycieraczki..... kupiłem drugi silnik na allegro i rozebrałem oba, okazało sie ze mój silniczek jest ok tylko mechanizm strasznie suchy bez smaru zardzewiał wręcz, wewnątrz masakra jakaś, dlatego stawał..... ale cóż po rozebraniu obu tylko ja jestem tak nerwowy zeby oba zniszczyć krew mnie zalewa :wallbash: teraz to juz musze kupić nowy mechanizm, kombinerki w moich rekach równa sie wszystko wyciągnij na siłe..... i poszło wszystko w piz*u :decayed:

Opublikowano

trzeba było się umówić, wziął bym, sprawdził i oddał bez twoich nerwów i kosztów :wink:

fantowski, mam nadzieje że będziesz zadowolony :kox:

---------- Post dopisany at 05:28 ---------- Poprzedni post napisany at 05:28 ----------

trzeba było się umówić, wziął bym, sprawdził i oddał bez twoich nerwów i kosztów :wink:

fantowski, mam nadzieje że będziesz zadowolony :kox:

Opublikowano
to co? jutro nie ma spota ?

Wyślę jutro wszystkim info i zobaczymy w ciągu dnia :wink4:

Ja dzisiaj nie dam rady, do 22 w pracy :kwasny: Ale jakby co to mi bardziej w tygodniu pasuje niż w weekendy

Opublikowano

:bry:

ja też dziś nie dam rady być na spocie, ale w niedziele czemu nie :whistling:

Opublikowano

:siema:

A więc co panowie odpuszczamy dzisiaj i robimy na próbę w Niedzielę:question:

Bo jeśli mają być dzisiaj 3 osoby to "bez sęsu:decayed:"

Opublikowano
Siemka Panowie :) Co słychac ciekawego na Krakowskich ? Dawno mnie nie było :kwasny:

generalnie :sick3:

Opublikowano

Pewnego dnia przychodzi mąż z pracy, a kran w domu cieknie. Żona pyta:

- Może byś naprawił kran?

Mąż mówi:

- A co ja, hydraulik?

Na drugi dzień ogródek jest nieskopany. Żona znowu pyta:

- Może byś skopał ogródek?

- A co ja, ogrodnik?

Na trzeci dzień mąż przychodzi, a krany nie ciekną i ogródek jest skopany. Mąż pyta żony:

- Kto wszystko zrobił?

A żona:

- Sąsiad powiedział, że zrobi to wszystko za Ciebie, jeśli upiekę mu jakieś pyszne ciasto, albo się z nim prześpię.

- No i co mu upiekłaś?

A żona:

- A co ja, cukiernik?

Opublikowano

Bliskie spotkanie trzeciego stopnia z Sarenka...

12086414.jpg

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Myslicie ze UBEZPIECZYCIEL bedzie chcial skasować auto?

Opublikowano

O f*ck:shock3:

Ty jechałeś? Wszystko ok?

Opublikowano
Bliskie spotkanie trzeciego stopnia z Sarenka...

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Myslicie ze UBEZPIECZYCIEL bedzie chcial skasować auto?

A poduchy wypaliło?

Jeśli nie to wydaje mi się że nie ma podstaw.

Naprawa nie przekroczy raczej 70% wartości pojazdu (i to też zależy od ubezpieczalni), no chyba że ma zrobione milion kilometrów :naughty:

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

BTW :hi:

Ja dziś się pojawiam na spocie. Będzie ktoś w końcu?

Opublikowano
Bliskie spotkanie trzeciego stopnia z Sarenka...

Myslicie ze UBEZPIECZYCIEL bedzie chcial skasować auto?

to Ci zrobiła Q..Q

Opublikowano

Ja dziś się pojawiam na spocie. Będzie ktoś w końcu?

Jak by nie było spota to podwieź mi te telefony, dobra cena będzie :naughty:

Opublikowano

Ja też chyba wpadnę

nie wie ktoś gdzie w pobliżu njuhuta jest jakaś wypożyczalnia przyczep ? te ze statoila są za małe . Była kiedyś wypożyczlania na wysokości solidarności/ujastek ale się gość zawinął. Potrzebuje taką większą towarówkę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.