Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zaszczyce was dzisiaj :naughty:

ja tyż ja tyż :grin:

chyba wcześniej pokulam się na spota :naughty: głód doskwiera i pasuje jakiś kubełek wciągnąć :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez będe o 20.00

Opublikowano

Ją będę po 20:00 bo dopiero jadę do domu a jeszcze na M1 muszą uderzyć:facepalm:

Opublikowano

dzięki za spota, miło było poznać tych których nie znałem i zobaczyć znajome buźki :decayed:

Opublikowano
dzięki za spota, miło było poznać tych których nie znałem i zobaczyć znajome buźki :decayed:

A i wzajemnie :hi: Dzięki do nastepnego razu!

Opublikowano

Dzięx miło było poznać panów myślę że spotkamy się kiedyś w liczniejszym gronie.

Opublikowano

widziany Cuber z kims jeszcze (B7? :whistling:) jak pruli po zakretach obok dekatlona, pewnie na klasyki :decayed:

Opublikowano
widziany Cuber z kims jeszcze (B7? :whistling:) jak pruli po zakretach obok dekatlona, pewnie na klasyki :decayed:

Cuber w gałe gra na hucie, nie było go na spocie :wink: ale fakt jechaliśmy na Plaze :wink:

pewnie o Boserona Ci chodziło

Opublikowano

dzieki chlopy za spota!!!

Opublikowano

dzieki Pany za spocika.. zacnie było :decayed:

Jakby ktoś chciał wyrezać CLH to zapraszam :naughty:

Prawda Łukasz ? :polew:

Opublikowano
widziany Cuber z kims jeszcze (B7? :whistling:) jak pruli po zakretach obok dekatlona, pewnie na klasyki :decayed:

Cuber w gałe gra na hucie, nie było go na spocie :wink: ale fakt jechaliśmy na Plaze :wink:

pewnie o Boserona Ci chodziło

byc moze :drinks:

w kazdym badz razie dwa avanty i ze swiatel poszly zacnie, mignely mi tylko ramki klubowe :decayed:

Opublikowano

duzo wiecej nas tam bylo :whistling:

Opublikowano

Dzięki za spota wszystkim oraz nowemu koledze za przybycie :hi:

Opublikowano

Ale całkiem inaczej jak jest taka większa grupa :decayed: Dziś bedzie mi sie snila ta S4 B5 w takim kolorze jak mój ulep :kox:

Opublikowano

ten facepalm bije wszelkie rekordy pablo

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Ale całkiem inaczej jak jest taka większa grupa :decayed: Dziś bedzie mi sie snila ta S4 B5 w takim kolorze jak mój ulep :kox:

widziales rs4 b5 nosba??

Opublikowano

Pany dzięki za spocika i

Tobie Lenox za wyrezanie CHL wiedziałem że zawsze można na Ciebie liczyć,

zauważyłem że VCDS-a masz w małym paluszku :naughty:

Nex trzeba tą date zapisać bo nie było Cie lata :decayed:

i wszystkim pozostałym najlepszego

p.s. aha wszystkim wtajemniczonym....... właśnie skończyłem :naughty::banan:

Opublikowano
ten facepalm bije wszelkie rekordy pablo

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Ale całkiem inaczej jak jest taka większa grupa :decayed: Dziś bedzie mi sie snila ta S4 B5 w takim kolorze jak mój ulep :kox:

widziales rs4 b5 nosba??

Widziałem :decayed: Miażdży Cycki :banan3:

Opublikowano
p.s. aha wszystkim wtajemniczonym....... właśnie skończyłem :naughty::banan:

:shock3:

zmiażdżyłeś mi psyche teraz :polew::polew:

Opublikowano

:grin:

ja nie wiem Wy tez macie taką obsesje ze przeglądacie allegro ...... co by tu dokupić do mojej A4 :facepalm: czy to hobby sie kiedyś skończy ? :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.