Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

ja może dzisiaj wezmę się za czyszczenie mojego wozu i też czymś przelecę lakier :naughty: tylko muszę na miasto d*pę ruszyć po specyfiki :whistling:

Panowie ma ktoś na wypożyczenie dekorację weselną na samochód bo potrzebuje na 08.09 :naughty:Kerczi ?:whistling::wink:

a co Ty tez sie żenisz :decayed:

mam nadzieję, że po warszawce nie będe musiał...

potrzebuje przystroić autko bo wiozę pannę młodą (kumpele) pod kościół :wink:

tymczasem lece w miasto na kawalerski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze powiedziawszy kupiłem siatkę do bagażnika i średnio jestem zadowolony. Małe graty i tak latają, chyba lepsze byłyby listwy jak są bodaj w a6

To najwyżej jakby Wąski nie dał rady załatwić to mogę ją odkupić od Ciebie:wink:

Ja się swojej narazie nie pozbywam, zerknij w giełdę, co jakiś czas się pojawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś tłumaczenie tego...może też u nas się przyjmie jak "4x18 w moim samochodzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Karol jeszcze tydzień więc ciesz się i używaj :banan:

bo w przyszłą niedzielę to już będzie jak na końcu tego filmiku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Michail55 sprzedałeś ? kupujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurfa ale sobie dziś pozwoliłem, poszły 4 pifka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do saturna bo jakaś jeb..na wyprz jest. Chciałem kupić monitor do kompa bo mi padł mój stary. Wchodzę patrzę a tu dosłownie dwa-trzy modele 19" (bo taki mnie interesi) i może jeszcze z 6 innych rozmiarów :kwasny: podjechałem do M1 do nie dla idiotów i to samo co jest fak praktycznie jest zerowy wybór a ja konkretnie musze mieć z VESA bo na nóżce sięnie mieści we wnęce i ani jeden tego nie miał gdzie w Kr-u podjechać żeby był duży wybór bo nie chce mi się jeździć po sklepicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do saturna bo jakaś jeb..na wyprz jest. Chciałem kupić monitor do kompa bo mi padł mój stary. Wchodzę patrzę a tu dosłownie dwa-trzy modele 19" (bo taki mnie interesi) i może jeszcze z 6 innych rozmiarów :kwasny: podjechałem do M1 do nie dla idiotów i to samo co jest fak praktycznie jest zerowy wybór a ja konkretnie musze mieć z VESA bo na nóżce sięnie mieści we wnęce i ani jeden tego nie miał gdzie w Kr-u podjechać żeby był duży wybór bo nie chce mi się jeździć po sklepicha.

Podjedź na Czarnowiejską do AMSO, są tam poleasingowe i wybór naprawdę zarąbisty.

Do wyboru do koloru... 4:3, 16:10, 16:9, z pivotem i bez, z głośnikami i bez, z matrycami TN, PVA i IPS.

Z cenami też nieźle...

AMSO - Komputery Poleasingowe Używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...