Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A na klasyki potem się ruszacie?

Jak przyjedziesz to tak :decayed:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

HARDCORE!

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hejka, postaram się dzisiaj być ale nie wiem na która dojade :/

Opublikowano

zabraknie mnie dzis :hi:

Opublikowano

Panowie, ma któryś z Was dwa koziolki pod auto? Potrzebuje zamienic kola z tylu z przodem dla testu.

Opublikowano

Będę, pora się poznać:)

Opublikowano

całkiem całkiem te autka

Hale pełne aut Amber Gold. Będą na sprzedaż, są warte miliony - TVN24

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

?

Opublikowano

Ale na "okazje" się nie zanosi ;)...Panowie do której mniej-więcej spoty, po podjechałem o 21.30 ale już puściutko...

Opublikowano
Ale na "okazje" się nie zanosi ;)...Panowie do której mniej-więcej spoty, po podjechałem o 21.30 ale już puściutko...

to coś kolego musiałeś się z nami minąć bo jeszcze o tej godzinie chyba byliśmy... ja stamtąd do domu mam ok 15 min a byłem u siebie na parkingu o 22..

w ogóle to podziękował za spota :wink:

Opublikowano
A na klasyki potem się ruszacie?

Jak przyjedziesz to tak :decayed:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

HARDCORE!

pojeb niezły, w końcu audi do zatrzymało :/

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

dzięki chłopaki za spota. Radimm liczyłem że obczaję tą Twoją zabawkę ;-)

Opublikowano
A na klasyki potem się ruszacie?

Jak przyjedziesz to tak :decayed:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

HARDCORE!

pojeb niezły, w końcu audi do zatrzymało :/

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

dzięki chłopaki za spota. Radimm liczyłem że obczaję tą Twoją zabawkę ;-)

ja w Bieszczadach od wczoraj do końca weekendu zostaje, a zabawka dzisiaj ma wymieniane sprzęgło, a jutro serwo i może zacznie jeździć jak Pan Bóg przykazał :wink: bedę następnym razem :hi:

Opublikowano

na jakie zmieniasz ?

Opublikowano
na jakie zmieniasz ?

z AWX'a

Opublikowano

koło dwumasowe czy jedno ? Pytam bo wsadziłem jedno i nie widzę zbytnio róznicy pomiedzy. Ludzie ponoć czują jakieś wibracje czy coś..

Opublikowano

dwumasowe, z tym że nie wymieniałem go - zostało stare. co do jednomasy i dwumasy to tyle opinii ile użytkowników :decayed: sam kiedyś się nad jednomasowym zastanawiałem, niewątpliwym plusem jest jego cena :decayed:

Opublikowano

zestawy teraz takie tanie nie nie są jak kiedyś

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Opublikowano
całkiem całkiem te autka

Hale pełne aut Amber Gold. Będą na sprzedaż, są warte miliony - TVN24

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

?

wrzucilem w formie zartu z opisu "wiecej niz s-line" w zasadzie wyposazenie dobre ma ale gosc polecial ostro

Opublikowano
całkiem całkiem te autka

Hale pełne aut Amber Gold. Będą na sprzedaż, są warte miliony - TVN24

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

?

wrzucilem w formie zartu z opisu "wiecej niz s-line" w zasadzie wyposazenie dobre ma ale gosc polecial ostro

:wink:

Opublikowano
:bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.