Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ją jednak robię setup zimowy na letniej feldze :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja jak bym nie miał setupu zimowego to bym dziś rano nie wyjechał do domu :naughty::naughty:

Opublikowano

Ja podniosłem auto chyba wyżej niż ono kiedykolwiek było ;-) Koza jest niezła hehe

Opublikowano
579198_243856752406526_22668888_n.jpg
Opublikowano

skad ty Pablo bierzesz te obrazki :whistling:

Opublikowano
skad ty Pablo bierzesz te obrazki :whistling:

Z internetu :polew:

USA: Tragiczny finał zabawy - WP.TV

Co za pojebańce :facepalm:

Opublikowano

powitać:hi:,

widzę że się Panowie pobawili :decayed:

Opublikowano

TOP GEAR powróciło na TVN Turbo :naughty:

Opublikowano

Tacy idioci to tylko tam:facepalm:

Opublikowano
a ja jak bym nie miał setupu zimowego to bym dziś rano nie wyjechał do domu :naughty::naughty:

Też mam trudny wyjazd ale :quattro: daje radę, gorzej ze zjechaniem, ABS tak odbija że hamowania nie ma prawie nic, dobrze że na dole mam kawałek płaskiego na którym się można zatrzymać :grin:

Opublikowano

598666_443716205688913_447508135_n.jpg

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Dajcie na TVN Turbo pokazują jak śmigali u mnie na osiedlu na starej zajezdni program "Myślisz że umiesz jeździć"

Opublikowano

Witam

Opublikowano
Witam

:hi:

Opublikowano

Chciałem kupić sprawny przekształtnik do podgrzewania przedniej szyby, może ktoś z Was taki posiada i chcę go sprzedać ?

Albo chociaż jeśli nie chce go sprzedać to ma go na wierzchu abym mógł sobie sprawdzić czy układ mam sprawny ?

Opublikowano

powitać z wieczora

---------- Post dopisany 29-10-2012 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 21:28 ----------

i powitać z rana :wink:

Opublikowano
Chciałem kupić sprawny przekształtnik do podgrzewania przedniej szyby, może ktoś z Was taki posiada i chcę go sprzedać ?

Albo chociaż jeśli nie chce go sprzedać to ma go na wierzchu abym mógł sobie sprawdzić czy układ mam sprawny ?

zapytaj Bartka na forum BART-S

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

Był ktoś już na nowym Bondzie? Ja byłem wczoraj z przyjaciółmi i powiem Wam że warto iść :wink: co prawda troszkę długi ale da się wytrzymać po litrowej Coca coli :kwasny: [h=1][/h]

Opublikowano
Chciałem kupić sprawny przekształtnik do podgrzewania przedniej szyby, może ktoś z Was taki posiada i chcę go sprzedać ?

Albo chociaż jeśli nie chce go sprzedać to ma go na wierzchu abym mógł sobie sprawdzić czy układ mam sprawny ?

zapytaj Bartka na forum BART-S

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

Był ktoś już na nowym Bondzie? Ja byłem wczoraj z przyjaciółmi i powiem Wam że warto iść :wink: co prawda troszkę długi ale da się wytrzymać po litrowej Coca coli :kwasny:

Siema Wąski :hi:

a ja słyszałem, że film ponoć klapa i że nie warto iść...

Opublikowano

no wiesz wszystko kwestia gustu co komu się podoba :wink: a byłeś ?

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Karol a możne takiego

Peugeot 504, II właściciel od nowości, stan BDB Warszawa ? Tablica.pl

Opublikowano
no wiesz wszystko kwestia gustu co komu się podoba :wink: a byłeś ?

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Karol a możne takiego

Peugeot 504, II właściciel od nowości, stan BDB Warszawa ? Tablica.pl

jeszcze nie byłem, ale prawdopodobnie pójde :wink: póki mam z kim :naughty:

tak samo Uprowadzona 2 :naughty:

Opublikowano

zawsze możesz iść ze mną :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.