Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na zubrach też będę
:wink:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wąski przyjedź na spota jak dasz radę bo Cię od lata nie widziałem :wink:

Opublikowano
a ja jednak nie będę na spocie bo nie mam czym jechać

MPK :naughty:

kolega ... :kwasny:

Na zubrach też będę

jak jedziesz i z kim jedziesz?

Opublikowano
Wąski przyjedź na spota jak dasz radę bo Cię od lata nie widziałem :wink:

przesłać Ci foto

Opublikowano

Hahaha

Audi quattro jade

Opublikowano
Hahaha

Audi quattro jade

ja też :naughty:

Opublikowano

Fanta gdzie Ty mieszkasz to Cie zabiore, co zrobiłeś z samochodem ?

Opublikowano
Fanta gdzie Ty mieszkasz to Cie zabiore, co zrobiłeś z samochodem ?

dzięki za propozycje, ale radimm ma po drodze także jak coś to z nim zabiorę się, lecz jeszcze nie wiem czy pojadę..

Opublikowano

Ja też się chyba dziś wybiorę.

Macie może jakieś sprawdzone softy na VAG K+CAN Commander ?

Jeśli tak to weźcie na lapie albo pendrive.

Opublikowano
Aloo :decayed:

Ja też dziś obecny i o dziwo będę przed 20:00 :shock3::grin:

A ja dla odmiany dzisiaj...

nie będę

Opublikowano

ja będę po 20

Opublikowano

Nie dość że brzydkie to jeszcze ma zrąbaną geometrię :tongue4::tongue4:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

wybiera się ktoś na rajd Żubrów w tym roku

Ja planuję jechać rzucić okiem na fury

Opublikowano

Pablo lecisz mi 100 zł za to że chciałeś mnie zobaczyć :naughty: duży kryzys w naszym państwie bo nawet o 10 km wlepiają mandaty :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

na dobranoc

Opublikowano

Nie dość że brzydkie to jeszcze ma zrąbaną geometrię :tongue4::tongue4:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

wybiera się ktoś na rajd Żubrów w tym roku

Ja planuję jechać rzucić okiem na fury

nie to ładne co ładne ale co się komu podoba :tongue4::wink: ruks a Ty z Krakowa jedziesz na żubry ? przejechałbym się bo mam sobotę wolną :decayed:

Pablo lecisz mi 100 zł za to że chciałeś mnie zobaczyć :naughty: duży kryzys w naszym państwie bo nawet o 10 km wlepiają mandaty :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

na dobranoc

:thumbup1:

Panowie dzięki za spota, radimm dzięki wielkie za podwózkę :wink::drinks:

Opublikowano

:bry:

Dzięki za spota Panowie :hi: Miło było Was widzieć :hi:

Opublikowano

ja niestety nie dałem rady dzisiaj :/ mała chora :/

Opublikowano
ja niestety nie dałem rady dzisiaj :/ mała chora :/

widzisz a ja byłem :wink:

Opublikowano
Pablo lecisz mi 100 zł za to że chciałeś mnie zobaczyć :naughty: duży kryzys w naszym państwie bo nawet o 10 km wlepiają mandaty :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

na dobranoc

no dzwięk miazga

Opublikowano

:hi:dzień doberek

Boseron, Wojtek ponoć listwy sprzedał... :whistling:

Opublikowano

Siemano! Ale za oknem pachnie weekendem :decayed: miłego dnia :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.