Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
PABLO "BB" że o mnie chodzi?

Niee, o Siemianowatego ptysia z BB :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie co Wam mikołaj przyniósł ??? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki all za spocika wczorajszego :hi:

Opublikowano

ku wa do mnie przysłał ciasto:facepalm: :grin:

Opublikowano
ku wa do mnie przysłał ciasto:facepalm: :grin:

TO ja ja teraz jem :naughty: tenx smaczne :wink:

ja dostałem rózgę ale co zrobić !:kwasny:

Opublikowano

No ja kuwa nawet rozgi nie dostałem :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ponoć 17" z S4 B5 do Ciebie wchodzą ;-)

17 haczyły no chyba ,że do S4 ale nie sprawdzałem takich.

Opublikowano
No ja kuwa nawet rozgi nie dostałem :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

JAK to nie u mnie leży :wink: Gruszka dostał 4 nowe opony skubaniec :kwasny:

Opublikowano

JAK to nie u mnie leży :wink: Gruszka dostał 4 nowe opony skubaniec :kwasny:

Po co mu 4? Przecież jego rower ma 3 koła. :naughty:

Opublikowano

:hi:

Panowie jestem na kupnie mieszkania... gdyby ktoś z Was słyszał coś od kogoś na temat 3pokojowego to proszę o info..

lokalizacja Bronowice, Prądnik Biały, Czerwony, Żabiniec, Krowodrza..

Opublikowano

Obok mojego miejsca pracy budują blok: Atrium Czerwieńskiego

Mam ceny jakbyś chciał ;-)

Opublikowano

fantowski u mnie na osiedlu budują nowe osiedle avia, oblookaj ceny itd, miejsce super, wszystko masz pod nosem i blisko do centrum, tzw. przed hucie :decayed:

Zapytaj się Cubra :wink:

A właśnie, Cuber ty masz u siebie w B8 bagnet do sprawdzania poziomu oleju czy też wszystko z MMI odczytujesz??

Nie wiedziałem że w najnowszych audicach nie ma możliwości sprawdzenia tradycyjnym bagnetem oleju :kox:

Tutaj o tym mowa :arrow2:http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-s6-c7-4-0-v8-bi-turbo-ibissweiss-247796/index22.html#post3170819

Opublikowano
Obok mojego miejsca pracy budują blok: Atrium Czerwieńskiego

Mam ceny jakbyś chciał ;-)

żeś trafił :decayed: tutaj to mam już wstępnie zarezerwowane mieszkanie :wink: i mówię całkiem serio, ale właśnie szukam czegoś alternatywnego....

Opublikowano

Witajcie,

Widzę, iż czasami przewijają się tu wątki związane z częściami komputerowymi. Gdyby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania praktycznie nowy procesor AMD FX-6100. Oto i link do aukcji:

PROCESOR AMD FX6100 BULLDOZER 6x3.3GHZ - GWARANCJA (2853918354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Opublikowano

Hahahaha to będziemy sąsiadami ;-)

Opublikowano
Hahahaha to będziemy sąsiadami ;-)

jak dobrze pójdzie to za rok tak :decayed:

Opublikowano

Fanta, ty jak się przeprowadzisz do 3-pok. to w końcu pająki będą miały gdzie hasać :decayed:

Opublikowano
Fanta, ty jak się przeprowadzisz do 3-pok. to w końcu pająki będą miały gdzie hasać :decayed:

o tym zapomniałem :/ ;-)

Opublikowano
Fanta, ty jak się przeprowadzisz do 3-pok. to w końcu pająki będą miały gdzie hasać :decayed:

heh dobre:grin:

Opublikowano

Dzięki również za spota :). Szkoda ze moglem byc tak krotko :( .

17" nie wszystkie wchodzą do S4 B6. Wchodzą np avusy, natomiast samochod wyglada na nich smiesznie :).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.