Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i przystępna cena

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

ciekawe ile ten potwór pali

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

może bym tak puścił to nędzne A4 wziął troche kredytu i :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, pewnie nie znajdzie sie kupiec bo to już potrzebuje konkretnego amatora, ale moze ktos cos gdzies slyszal/wie

Kumpel ma do sprzedania, bezwypadek 100% - przebieg w rzeczywistosci 100 machniety - cena 70K

AUDI A8 LANG W12 450KM (2889925223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Karol ale rzucasz furami dziś :kox:

Opublikowano

hahaha

Opublikowano
dzięki za spocika, coraz lepiej sie robi, juz było kiepsko z frekwencją a tu prosze z tygodnia na tydzień coraz lepiej hehe :wink:

Frekwencja była :kox:

Dzięki za spota i nowym za przybycie oraz za mega kubełek, tradycja dalej trwa :kox:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Hej Panowie przepraszam, że tak uciekłem ale musiałem na sekundę wyjść a ta sekunda okazała się dłuższa. No niestety trafiłem na pogotowie - znajomy miał małą przygodę.

Tak się zastanawiałem co tak szybko bez słowa uciekłeś:eusathink:

Oby wszystko ze znajomym było dobrze.

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

Panowie miłego spotu...

Pablo będę dzwonił do Ciebie żeby Ci ten S-line nie leżał...:)

Miałem w razie czego S-Line dla Ciebie przygotowanego :decayed:

---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

602928_552470034765926_2032163173_n.jpg

Dobranoc :polew:

Opublikowano

do spania :chytry:

właśnie nabęckałem młodego i mi się coś już oko nie chce skleić

ehhh... ta starość :thumbdown:

Opublikowano

Niestety ma

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Straszny golas, a rezanie już w b8 nie jest takie tanie jak w b7. Np. Navigacje kolorowa jak rns u nas kosztuje na rynku wtórnym 5000zl.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Niestety ma

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Czyli zimą to można sobie B8 na ręcznym pojeździć jedynie oglądając filmy na wyświetlaczu :grin:

Opublikowano

takiego szukałem :wink:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

:kwasny:

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

BUFU. WELCOME TO MY WORLD.: "Fury po horyzont" - garaże zapomnienia - p.6 :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

BUFU. WELCOME TO MY WORLD.: "Fury po horyzont" - garaże zapomnienia - p.6 :kwasny:

Opublikowano

Dzieki za spota Panowie :hi:

ja juz sie balem ze kubelek bede musial zabrac do domu, ale na szczescie udalo sie pochlonac calego :wink:

pierwszy raz widze zeby takie duze "chlopy" nie mialy apetytu :grin:

Opublikowano

No ale to wiesz ze jak mnie nie było na spocie to drugim razem też musisz przyjechać z kubelkiem :-)

I tak za każdym razem dopóki wszyscy nie sprobuja....

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
No ale to wiesz ze jak mnie nie było na spocie to drugim razem też musisz przyjechać z kubelkiem :-)

I tak za każdym razem dopóki wszyscy nie sprobuja....

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

:grin: aż się posmarkałem ze śmiechu:polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spocika wczorajszego :hi:

Opublikowano
No ale to wiesz ze jak mnie nie było na spocie to drugim razem też musisz przyjechać z kubelkiem :-)

I tak za każdym razem dopóki wszyscy nie sprobuja....

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

:polew: :polew: :polew:

Kolega wyskoczył nieźle z mega kubłem, jesteś rekordzistą bo jeszcze nikt nie przywiózł big party :decayed:

Cholera ale kolejki w tym pieprzonym urzędzie, skończyły się miejsca na przeglądy w dowodzie, kuźwa wystarczy jazdy tą B5 bo cały dowód od nowości wykorzystałem haha

Wystukane z szajsunga.

Opublikowano

Kerczi, zalatuje mi tu jakims wyludzeniem :wink::grin:

Pablo, a smsa od Ciebie odczytalem dzis rano :grin:

Opublikowano

To jest Play właśnie :whistling:

Opublikowano
No ale to wiesz ze jak mnie nie było na spocie to drugim razem też musisz przyjechać z kubelkiem :-)

I tak za każdym razem dopóki wszyscy nie sprobuja....

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

dobry pomysł :wink:

Opublikowano

Pany, pochwale się... mój ulep dostał się dzisiaj do B5 Battalion :kox::banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.