Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w piz...u kasy to jedak kosztowalo....:kwasny:

Ale kto bogatemu zabroni :tongue4::grin: Ważne, że fura śmiga. Całe szczęście, że wracając ze spota przejechałem 45 km bez ładowania i dojechałem bez problemu. Bateria 105 Ah zdała egzamin.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

i wy***ał.... prąd na całej zakopiance, płaszowie Bonarka bez prądu ............ hahahha jaja :facepalm:

Opublikowano

Bywa :decayed:

U mnie na ruczaju jeszcze jest prąd :grin:

Opublikowano

Siema pany sprawa jest brat chce kupic Opla zafire i potrzebuje namiar oprócz ASO na kumatego czlowieka co sprawdzi auto lakier silnik itp.Bede wdzieczny za info.

Opublikowano
i wy***ał.... prąd na całej zakopiance, płaszowie Bonarka bez prądu ............ hahahha jaja :facepalm:

podłączyłeś ładowarkę do lumii :naughty:

Opublikowano

Fanti opisałeś w technicznym HOW TO - moda na ledowe oświetlenie miejsca PO rejestracji?? :grin:

Opublikowano

Siemano wszystkim :bry:

Opublikowano

Najlepszego moda odwalił wczoraj na spocie Puchacz. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś w ten sposób usuwał lód z ramki na tablicę :facepalm:

Opublikowano

:hi:wieczór

pozdrowienia z UK

jakie oni tu mają za***iste drogi... :kox: możnaby spokojnie na 19 jeździć

Opublikowano
Siemano wszystkim :bry:

Siema :D

Przyjechałbyś na spota :naughty:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Najlepszego moda odwalił wczoraj na spocie Puchacz. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś w ten sposób usuwał lód z ramki na tablicę :facepalm:

Co zrobił?

Opublikowano
Najlepszego moda odwalił wczoraj na spocie Puchacz. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś w ten sposób usuwał lód z ramki na tablicę :facepalm:

buł gwiazdą wieczoru :polew:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

nie wychamował i zaje... o murek

Opublikowano

Słyszałem właśnie, żałuję że nie byłem, akurat wtedy musiał przyjechać a chciałem go poznać:kwasny:

:kox:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

:hi:wieczór

pozdrowienia z UK

jakie oni tu mają za***iste drogi... :kox: możnaby spokojnie na 19 jeździć

Uważaj tam na siebie:)

Opublikowano

A liczyliśmy Pablo, że będziesz i przywieziesz koledze nową ramkę :D

Opublikowano
A liczyliśmy Pablo, że będziesz i przywieziesz koledze nową ramkę :D

Nie mam czarnych ramek, tylko jedną srebrną, za to naklejki i smycze mam cały czas.

Ej no, nie było mnie raz od wieeluu wielu miesięcy przecież tak to zawsze jestem :whistling:

Jutro widzę się z jarko i będę miał ramki więc na następnym spocie będzie towar.

Opublikowano

Pablo to za tydzień wezmę od ciebie naklejki

Opublikowano

Lajcik :wink4:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

2050250.gif

:polew:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/czarne-cztery-kolka-259267/

Panorama dach a brak ksenonów przez co nie ma ledów, dziwnie ludzie w salonie konfigurują te B8ki :facepalm:

Opublikowano
Lajcik :wink4:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

http://besty.pl/upload/file/2050250.gif

:polew:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/czarne-cztery-kolka-259267/

Panorama dach a brak ksenonów przez co nie ma ledów, dziwnie ludzie w salonie konfigurują te B8ki :facepalm:

Pablo szukasz nowej fury w zastepstwie za B5??

Opublikowano

B5 zostanie w rodzinie :decayed:

Opublikowano

Jutro widzę się z jarko i będę miał ramki więc na następnym spocie będzie towar.

Trzymaj dla mnie ramki, chocby Ci banke za nie dawali :decayed: ustawimy sie jakosc w nastepny weekend to sobie odbiore bo na spocie mnie nie bedzie niestety...:confused4:

Opublikowano

dzień dobry wszystkim :)

Cuber , Lenox dzięki za wczorajsze towarzystwo , było jak zwykle nice.... Cuber jak tam alarm w firmie sprawdzony :naughty:

Fantowski a gdziesz Cie tak daleko wywiało.... przywieź jakie gadżety :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.