Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

CUBERjaki jest nr do BOA ORANGEbiznes

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:siema::kox:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

73414adefc5ed334med.jpg

Tyle śniegu w Rzeszowie u wrclaguny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::kox:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

http://images47.fotosik.pl/260/73414adefc5ed334med.jpg

Tyle śniegu w Rzeszowie u wrclaguny :decayed:

55937-tyle-sniegu-najebao.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, więcej info daj

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

W sobotę na prolog, niedzielę chyba sobie podaruję

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

dzieki za spota, akcja assistance w mieście zakończona powodzeniem :wink: , Ogr - jak tam auto są jakieś uszkodzenia ?

listwa przy szybie tylko odleciała ale ona już latała od jesieni i bałem się tego ruszać to teraz trzeba to będzie dobrze zamocować ;-) Tylko musi być plus abym się tym zajął. Nie patrzyłem pod spód ale jak odjechałem z miejsca zdarzenia to pierwsze co zrobiłem to poleciałem na parking polatać bokami hehe ;-) Wszystko śmiga jak należy, no może poza tym ze nie ma Q ;-)

Ta listwa to moja zasługa :wink: Trzeba by zajrzeć do innej B5 ale to chyba na wcisk jest. Dobrze że spód jest okej chociaż ja bym Ci proponował pomiar geometrii zrobić, w Vulko chyba do końca marca jeszcze jest ta promocja za 5 PLN, tylko nie dawaj im nic ustawiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ;-) tam akuat byłem grzeczny ;-)

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Ta listwa to moja zasługa :wink: Trzeba by zajrzeć do innej B5 ale to chyba na wcisk jest. Dobrze że spód jest okej chociaż ja bym Ci proponował pomiar geometrii zrobić, w Vulko chyba do końca marca jeszcze jest ta promocja za 5 PLN, tylko nie dawaj im nic ustawiać :decayed:

ona już odpadała i nawet blacharz mówił że to zaraz odpadnie. Zejdzie śnieg to jakoś to oczyszczę i ogarnę więc luzik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::polew:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

"Do salonu sprzedającego samochody pewnej zachodniej marki przyszła klientka z poważnym problemem. Kupiła auto z automatyczną skrzynią biegów które nie jeździ w nocy. W dzień wszystko jest w porządku, ale w nocy samochód nie jeździ. W salonie poruszenie bo o takim przypadku jeszcze nigdy nie słyszeli, jakim cudem samochód wybiera sobie kiedy jeździ a kiedy nie? Klientka jednak upiera się przy swoim, jak tylko przełącza skrzynię z trybu dziennego na nocny samochód przestaje jeździć. Zaraz, zaraz, jaki tryb dzienny i nocny?

Okazało się, że klientka literki D i N przy drążku zmiany biegów potraktowała jako skrót od Day i Night. W nocy wrzucała na bieg neutralny (czyli po ludzku wrzucała na luz) i samochód nie jeździł."

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Robercik za lampki :decayed:

Jak skończę łopatą machać to zobaczę jakie wtyki i piny do tego podchodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto z Naszego Grodu będzie w Czwartek w Bukowinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

potrzebuje namiaru na jakiegoś sprawdzonego lakiernika. Przed zimą jakiś "przyjaciel" przerysował mi auto kluczem, śrubokrętem od wlewu paliwa do przedniego błotnika. Do tego mocniej dociskając na łączeniach elementów. Mam nadzieje, że wiosna jest już tuż tuż i dlatego powoli zaczynam się rozglądać gdzie to dobrze i w miarę tanio zrobić. Dzięki z góry za pomoc, poproszę o numery telefonów waszych fachowców.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice krk mam dobrego gościa i taniego, jak coś PW

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Wąski, prosiłeś więc jest :decayed:

97734024.jpg

62014808.jpg

A kiedyś było tak:

80106728.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto z Naszego Grodu będzie w Czwartek w Bukowinie ?

przecież wiesz :kox:

Panowie,

potrzebuje namiaru na jakiegoś sprawdzonego lakiernika. Przed zimą jakiś "przyjaciel" przerysował mi auto kluczem, śrubokrętem od wlewu paliwa do przedniego błotnika. Do tego mocniej dociskając na łączeniach elementów. Mam nadzieje, że wiosna jest już tuż tuż i dlatego powoli zaczynam się rozglądać gdzie to dobrze i w miarę tanio zrobić. Dzięki z góry za pomoc, poproszę o numery telefonów waszych fachowców.

Pozdrawiam

też miałem takiego "przyjaciela".. :kwasny:

okolice krk mam dobrego gościa i taniego, jak coś PW

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Wąski, prosiłeś więc jest :decayed:

http://img694.imageshack.us/img694/3869/97734024.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/4732/62014808.jpg

A kiedyś było tak:

http://img191.imageshack.us/img191/7091/80106728.jpg

polecam tego lakiernika, malował mi dokładki :thumbup1:

nex teraz wygląda o wiele lepiej :wink: teraz lekka ściema szyb i będzie kot ! :whistling:ja jutro wyciągam lato i spróbuje przymierzyć, lecz wiem, że na tyle raczej nie ma szans...

także jak nie podejdzie to będą mi po głowie chodzić 19... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ET35 i jest ideał, fantowski ściemnimy, właśnie myślałem o minimalnym ściemnieniu ale boje się o przód, a jak wiadomo, tył + tylna to nie będzie za fajnie wyglądać :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

fantowski te foty są o 1.25cm podniesione przód na gwincie w stosunku do fot z 13-ego, więcej nie podnosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...