Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witojcie, kto jedzie w czwartek po poludniu do bukowiny? :) bo potrzebuje sie zapakowac z kims kto ma miejsce ;)

Siema Kolego!! Skontaktuj się z Boseronem, bo my jedziemy do BT we czwartek i będziemy mieć wolne miejsce (chyba) :jerk:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witojcie, kto jedzie w czwartek po poludniu do bukowiny? :) bo potrzebuje sie zapakowac z kims kto ma miejsce ;)[/quote

Siema Kolego!! Skontaktuj się z Boseronem, bo my jedziemy do BT we czwartek i będziemy mieć wolne miejsce (chyba) :jerk:

OK, zapytam boserona jak sie pojawi :)

Opublikowano

Themon zabierzesz sie z Nami bez problemu :wink:

Opublikowano
Themon zabierzesz sie z Nami bez problemu :wink:

No to bajka, powiedz mi tylko o ktorej mniej wiecej planujecie wyjazd? :)

Opublikowano

nie wczesniej niż o 17 :wink: wszystko zalezy od Transita o której wróci do Krakowa ze szkolenia w czwartek

Opublikowano
nie wczesniej niż o 17 :wink: wszystko zalezy od Transita o której wróci do Krakowa ze szkolenia w czwartek

no to super.

Opublikowano

zdzwonimy sie, themon a Ty sam jedziesz bez Rodzinki ? a wracasz Tez z Nami ?

Opublikowano
zdzwonimy sie, themon a Ty sam jedziesz bez Rodzinki ? a wracasz Tez z Nami ?

Rodzina dojedzie, znaczy sie zona, bo mlody z dziadkami zostaje :) Wracam wiec z zona ;)

Opublikowano

ja jadę w piątek więc w czwartek jak zwykle melduje sie na spocie :decayed:

Opublikowano

Git majonez :decayed:

Opublikowano

pablo a ty o której będziesz jechał w piątek?

Opublikowano
pablo a ty o której będziesz jechał w piątek?

Z fantowskim jeszcze musimy się w końcu umówić bo jego autem jedziemy, jeszcze kolegę domjenicka trzeba odebrać o 14:00 z balic bo przylatuje ok. 14:00

Ta S4 B6 była u nas nie dawno na spocie, fajna sztuka i kto powie że to nie jedzie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bbk-rodzinne-s4-;-228861/index15.html#post3410211

Opublikowano

Witam,

czy robi ktoś w Krakowie autopoziom do B6 ? I ile taka przyjemność kosztuje. Zastanawiam się nad ksenonem lub biksenonem.

Albo ktoś ma zwykły lewy reflektor na zbyciu ?

Opublikowano

do mojego 1z jakbym wtryski od AFN wsadzil to trza kompa ustawiać??

Opublikowano

bry

Opublikowano

Bry:hi: Dostałem zaproszenie na spota w czwartek. Jak będę miał chwile to wpadnę... może mnie podszkolicie z obsługi bo nie wiem czy mam kompa z możliwością podglądu spalania itp. Auto mam od wczoraj na manetce od kirunku jest jakiś przycisk SET, a nie mam kiedy się tym pobawić. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

a mnie wzięło na whiskacza z colką a jak :naughty: trzeba ćwiczyć przed BT :wink: w końcu jutro wolne to można walić :decayed:

---------- Post dopisany 18-03-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 23:59 ----------

dziś kupiłem nowy aku do mojej czarnej bestii :banan:

Opublikowano

ja też walcze z whisky ale już odlatuję ;-)

Opublikowano

a ja przez cały post, ani grama alkoholu... no po za dniem kiedy Gołota walczył z Saletrą, to wtedy w spód poszedłem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.