Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja robię ten kawałek 20-22minuty, nie pamiętam dokładnie...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witojcie ! uff co za weekend. :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobra, opony można zmieniać, śniegu już nie zapowiadają :decayed:

Opublikowano

:hi:

udało mi się odespać i dzisiaj czuję się już na siłach :wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie, kur... Ja dopiero dzisiaj mam kaca :facepalm: suszy mnie jak cholera :kwasny:

Opublikowano
Siemka Panowie, kur... Ja dopiero dzisiaj mam kaca :facepalm: suszy mnie jak cholera :kwasny:

powinienes byc przyzwyczajony bo co rok tak masz :grin:

Opublikowano
Siemka Panowie, kur... Ja dopiero dzisiaj mam kaca :facepalm: suszy mnie jak cholera :kwasny:

wcale się nie dziwie :decayed:

wieczorna gierka by Ci pomogła wypocić co nieco :wink:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Ozi lampa poprawiona na zlocie, jest malina :banan:

Opublikowano

no widzialem dzisiaj prognozy....chyba juz zaloze lato na swieta ;)

Opublikowano
:decayed: siema, dotarlem ze zlotu w calosci. Dzieki wszystkim za dobre towarzystwo i za pomoc na mrozie :facepalm:
Opublikowano

ja dzis założyłem lato i pier***e zimę :decayed:, tzn przód, bo tył lato juz siedział jakiś czas :grin:

Opublikowano
ja dzis założyłem lato i pier***e zimę :decayed:, tzn przód, bo tył lato juz siedział jakiś czas :grin:

nie szkoda Ci opon?

Opublikowano
:hi: Lece dzisiaj na Bielsko. Jakby co to PW.
Opublikowano

Nex zalozylem ledy od Tomnika - i powiem Ci ze zwariowalem - jest jasnosc ;)

Opublikowano

KERCZI, powiedz teraz czy bezpodstawne były negatywne określenia takie jakie tu padały na te ledy.

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

ja dzis założyłem lato i pier***e zimę :decayed:, tzn przód, bo tył lato juz siedział jakiś czas :grin:

nie szkoda Ci opon?

Nie, bo to zapewne ostatni ich sezon, maja po 5.5mm

Opublikowano
Nex zalozylem ledy od Tomnika - i powiem Ci ze zwariowalem - jest jasnosc ;)
to

teraz czujesz się jak w TAXI :naughty:

to jest kasa

Rozbito grupę, która wyłudziła 50 mln zł - Podatki - WP.PL

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

:hi:

:wink:

dystanse juto do odbioru :wink:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

alternatywa dla majsterkowiczów

Warsztat Samoobsługowy www.self-fix.pl Kraków, ul. Skotnicka 233c

320532_479700252095269_1247009559_n.jpg

Opublikowano

Powiem Ci że bajera dla ludzi którzy maja jakies pojęcie i lubią podłubać sami, a nie mają na to warunków :thumbup1:

Opublikowano
Nex zalozylem ledy od Tomnika - i powiem Ci ze zwariowalem - jest jasnosc ;)

a które dokładnie kupiłeś i ile zapłaciłeś? możesz rzucić info na PW :wink:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

:hi:

:wink:

dystanse juto do odbioru :wink:

dziękuje Ci bardzo, git majonez :wink: a ledy i wycieraki? :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.