Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fantomas, przyjedź na spota wexmiemy telefon włączymy nagrywanie i zobaczysz sam co i jak :)

ps. pw :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ykk Wszystkiego Najlepszego z okazji 16 urodzin! :decayed:

http://i48.tinypic.com/2ewpcgi.jpg

Najlepszego :D

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

1365298551_xzj8ua_600.jpg

Ostatnio znów był u mnie klient z tabletem 10" zaczął mu dzwonić i dwiema rękami trzymał telefon i przyłożył by rozmawiać, mina ludzi obok bezcenna :grin:

Opublikowano

Panowie szukam kogoś kto rozliczy mi PIT. Problem polega na uwzględnieniu PIT`a austriackiego. Zna ktoś kogoś gdzieś?

Opublikowano
Panowie szukam kogoś kto rozliczy mi PIT. Problem polega na uwzględnieniu PIT`a austriackiego. Zna ktoś kogoś gdzieś?

hmm.... nie wiem czy dobrze kojarze, ale zeby rozliczyc pit np z Austrii, to nie wystarczy przypadkiem dolozyc tylko kartke z pitem ZG ? To PIT o zarobku zagranicznym.

Opublikowano
Panowie szukam kogoś kto rozliczy mi PIT. Problem polega na uwzględnieniu PIT`a austriackiego. Zna ktoś kogoś gdzieś?

hmm.... nie wiem czy dobrze kojarze, ale zeby rozliczyc pit np z Austrii, to nie wystarczy przypadkiem dolozyc tylko kartke z pitem ZG ? To PIT o zarobku zagranicznym.

Niby tak, ale mimo odliczenia internetu wychodzi mi że mam zapłacić.

Opublikowano

widocznie masz za dużo hajsu :decayed:

Opublikowano

jutro od rana polerka felg na gotowo autosolem. ZIMO cześć! :banan:

Ma ktoś jakiś dobry sposób na czyszczenie dywaników welurowych?? Będę próbował vanishem, zwłaszcza że mam kolor beżowy i muszę wyczyścić na cacy

Opublikowano

pierd*lone pały....

koło Plazy 4pkt i 100zł...

policja powinna płacić podatek za bezczelnosc

Opublikowano

to no mamy lato :wink:

img0859eih.th.jpg

img0860or.th.jpg

img0861hb.th.jpg

:guma:

przód chyba opuszcze o 1cm

Opublikowano

Masz fotke przedniego rantu wystajacego poza obrys czy jednak wlazlo?

Opublikowano
Masz fotke przedniego rantu wystajacego poza obrys czy jednak wlazlo?

wlazło:wink: i rant jest na równo z nadkolem

Opublikowano

z boku zdjęcia wydaje mi się że dobrze jest:naughty: ja bym nie opuszczal bo za nisko będzie.To masz ustawienia z zimy czy juz pod lato ustawiałeś

Opublikowano

z boku zdjęcia wydaje mi się że dobrze jest:naughty: ja bym nie opuszczal bo za nisko będzie.To masz ustawienia z zimy czy juz pod lato ustawiałeś

szczerze to na zdjęciach wygląda niż w rzeczywistości... jest kot :kox: zrobię zbieżność.. założę osłonę i zobacz ile będzie prześwitu.. ale też na przodzie nie moge przesadzić, żeby mi czasem opona nie złapała nadkola

Opublikowano

:hi: Nowy nabytek w kolekcji.... Legenda PRL-u rocznik 87

img0858f.th.jpg

img0857lu.th.jpg

img0856u.th.jpg

img0855wfe.th.jpg

img0854xi.th.jpg

Opublikowano
pierd*lone pały....

koło Plazy 4pkt i 100zł...

policja powinna płacić podatek za bezczelnosc

To chyba już masz blisko granicy punkty?

Opublikowano
Opublikowano

Fanta, sciagaj oznaczenia na klapie

nie sa czarne :)

Opublikowano

kerczi ty to masz farta :decayed:

Opublikowano

raczej Go nie mam :/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.