Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka

:wink4:

pisać na nie zwiedzać [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:28 _________________________________________________a kolegi się nie zaprasza

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sie pisze... jutro ma być ładnie

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:29 _________________________________________________a masz Ty tam jaką altankę na kilkanaście audików jakby gradem sypnęło? :embarrassed:

Opublikowano

pewnie że mam garaż piętrowy :polew: :polew:

Opublikowano

:afro:

to luzik[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:32 _________________________________________________aaaa.... to ta działka na której jest Geant? :evil:

Opublikowano

z kim walisz browara :evil:

Opublikowano

wszyscy to nie znaczy ja.... :((( siedzę w domu, chyba odbepieczę winko... malec przysnął dopiero

Opublikowano

zaraz będzie że robimy :spam::ot:

Opublikowano

tzn? :slina:

Opublikowano

Ja niestety u siostry patrzę jak inni piją :evil: i wolę posiedzieć na forum i coś popisać,alę widzę że tu też pusto :)

Opublikowano

no... a Ty czemu nie pijesz? wozisz?

Opublikowano

co do grila i mojej osoby to nie wiem jak jutrzejszy dzień sie poukłada - jak będę miał możliwość to przekręce wcześniej i zapytam co ostatecznie ustaliliście - pozdrowionka :wink4:

Opublikowano

co do grila i mojej osoby to nie wiem jak jutrzejszy dzień sie poukłada - jak będę miał możliwość to przekręce wcześniej i zapytam co ostatecznie ustaliliście - pozdrowionka :wink4:

oki nie ma sprawy :) jak nie gril to napewno Galeria :tongue4:

no... a Ty czemu nie pijesz? wozisz?

robię jako Jan :evil:

Opublikowano

Janie odbierzesz telefon? późno niby ale na imprezce jesteś suto zakrapianej... :drinks:

Opublikowano
  • Autor

powiedzcie mi czy tez wam sie blokuje wspomaganie hamulca jak jedziecie na luzie lub na sprzegle sie toczycie czy tylko ja mam uposledzona furmanke? juz ze trzy razy byloby po audiku, moderatorze ty mnie uprzedzaj o takich pulapkach bo ja chce zyc :decayed:

kurde pierwsze słysze :gwizdanie: nie wiem co tam z audikiem robisz ale Ja czegoś takiego nie miałem :mysli:

Panowie cisza tu straszna,

zmykam pozwiedzać knajpki na rynku :gwizdanie:

pewnie wróce niebawem bo kiszka pewnie bedzie :cool1:

Opublikowano

:hi:

Nie było człowieka chwilę i juz po nim jezdzą :polew:

Trzeniek nie widziałem ale współczuję Ci ;(

Opublikowano

:hi:

Nie było człowieka chwilę i juz po nim jezdzą :polew:

Trzeniek nie widziałem ale współczuję Ci ;(

Pablo dzięki :good: ale kij z tym...

opowiadaj jak tam było na imprezie , masz jakies foty :kox:

Opublikowano

:hi:

Nie było człowieka chwilę i juz po nim jezdzą :polew:

Trzeniek nie widziałem ale współczuję Ci ;(

Pablo dzięki :good: ale kij z tym...

opowiadaj jak tam było na imprezie , masz jakies foty :kox:

Impreza jak impreza było :kox: :kox: :kox:

Jedynie co mi sie nie podobało to było za duzo piwa... :decayed::polew:

Opowiem na spocie jak coś ale dopiero za tydzien bo jutro mnie jeszcze nie będzie.

Opublikowano

a to nie jest czasem audi CUBERa?

---> 299b29b5d1bba713.jpg

Opublikowano

poczytaj forum to się dowiesz :decayed:

Opublikowano

a to nie jest czasem audi CUBERa?

---> 299b29b5d1bba713.jpg

Była :gwizdanie: Panowie :drunk: :drunk:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.