Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no to po hu ciągnąć tą ankietę jeszcze ponad tydzień ?

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

może zróbmy ankietę czy zamknąć ankietę

:thumbup1:

Wygląda na to że nikomu nie pasi czwartek :grin:

Opublikowano

Jeszcze z 20 głosów dojdzie to będzie jasna sytuacja co do dnia spotów.

Opublikowano
no to po hu ciągnąć tą ankietę jeszcze ponad tydzień ?

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

może zróbmy ankietę czy zamknąć ankietę

:thumbup1:

Wygląda na to że nikomu nie pasi czwartek :grin:

:grin::grin:

Opublikowano

jeszcze powinniście zmienić miejscówkę na KROKUS-a pod gołym niebem, a w razie deszczu parking kryty. Dawniej było dobrze w galerii kazimierz jak był wjazd na dach, teraz to jest kiszka

Opublikowano

Miejscowka to już temat większej dyskusji :whistling:

f*ck Kto taką pogodę zamówił na dzisiaj :facepalm:

:siema:

Opublikowano

i jest wymówka - jadę do kościoła...... i na spot :grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
no to po hu ciągnąć tą ankietę jeszcze ponad tydzień ?

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

może zróbmy ankietę czy zamknąć ankietę

:polew: :polew: :polew: :polew:

jasne dexter że cię wezmę

Opublikowano
no to po hu ciągnąć tą ankietę jeszcze ponad tydzień ?

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

może zróbmy ankietę czy zamknąć ankietę

:polew: :polew: :polew: :polew:

jasne dexter że cię wezmę

To o której będziesz jechał?

Opublikowano
no to po hu ciągnąć tą ankietę jeszcze ponad tydzień ?

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

może zróbmy ankietę czy zamknąć ankietę

:polew: :polew: :polew: :polew:

jasne dexter że cię wezmę

To o której będziesz jechał?

o 8 pm :decayed:

Opublikowano
jeszcze powinniście zmienić miejscówkę na KROKUS-a pod gołym niebem, a w razie deszczu parking kryty. Dawniej było dobrze w galerii kazimierz jak był wjazd na dach, teraz to jest kiszka

+1 :decayed:

jestem jak najbardziej za :wink:

a pogoda jakaś z d.py wyjęta... :facepalm:

Opublikowano
o kurczę patrząc po ankiecie to Niedziela wygląda jak najbardziej na OK termin :decayed:

bo pewnie nikt któremu niedziela nie pasi, jeszcze nie głosował :wink:

...i nie zamierza tak jak np ja:decayed:

ciekawe kto z tych dwudziestu osób którzy głosują za niedzielą był na spocie w 2013 chociaż ze 2-3 razy...

Opublikowano
  • Autor
jeszcze powinniście zmienić miejscówkę na KROKUS-a pod gołym niebem, a w razie deszczu parking kryty. Dawniej było dobrze w galerii kazimierz jak był wjazd na dach, teraz to jest kiszka

Kilka razy miała być zmiana miejscówki a jak się to skończyło to wszyscy wiedzą, galeria Kazimierz towarzyszy Nam już od przełomu 06/07 ( ostatnio dach już był otwarty )

Opublikowano

To gdzie dzisiaj spocimy? :wink:

Opublikowano

Witam prezesów. To gdzie sie spocimy dzisiaj, dajcie znac popoludniu? Ktos wie gdzie dzisiaj bedzie zlot klasyków?

Opublikowano

Jeśli będzie dach dalej otwarty jak będzie ładna pogoda to wjedziemy na gore i zobaczymy czy przyjdą pokemony z ochrony.

Opublikowano

już wiem klasyki sa dzisiaj od 20:30 na Reymonta pod Wisłą :)

Opublikowano

lennox będziesz dzisiaj?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.