Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ramzes 19:00 ale będziemy na pewni chwile siedzieć, może spróbujemy na dach wjechać jeśli będzie otwarte?

Jadę na myjkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja też pomykam zaraz na myjke nie tylko bunia bedzie sie świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no problemos.

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/965588_606454862706653_1563788446_o.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/941768_607044842647655_1533339731_n.jpg

Przed kilku minut, wiary aż nadto :)

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

To jak panowie, kto się dzisiaj zjawia?

co ta za imprezka??

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

@AUDI A8 S8 4.2 ABT +GAZ 22- cale JEDYNA TAKA FILM (3261749045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem i znowu nie mogę odpalić dziada, coś jest z elektryka i prądem bo ponad 40l paliwa jest , brat pojechał po inne kable do ruksa, pierd :wallbash:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Zamykają ten wjazd od strony Wisły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnę rzeczy które trzeba i zobaczę, jeśli dalej będą problemy to sprzedam w piz*u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spocisko

no fajnie bylo cie zobaczyc :whistling:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Ogarnę rzeczy które trzeba i zobaczę, jeśli dalej będą problemy to sprzedam w piz*u.

bmw jest prze za***istym wozem ale sie lubia psuc drobnostki i te drobnostki kosztuja, wkurzaja, i nie pozwala na uzykowanie wozu a mimo to mam slabosc do tej marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurva ostatnio tylko praca praca i praca nie wiem jak sie nazywam :kwasny: Pablo thx za sms niestety byłem w pracy , Michil cierpliwości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurva ostatnio tylko praca praca i praca nie wiem jak sie nazywam :kwasny: Pablo thx za sms niestety byłem w pracy , Michil cierpliwości :wink:

:whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnę rzeczy które trzeba i zobaczę, jeśli dalej będą problemy to sprzedam w piz*u.

B-ędziesz

M-iał

W-ydatki

jak dzwoniłeś to byłem na basenie ale teraz już wiem po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie auto i takie wkurzające problemy.

W tygodniu podjade do chłopaków od misiaka PIM BMW i dokładnie sprawdzę te usterki.

Lakiernika przełoże na inny termin bo to jest ważniejsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie auto i takie wkurzające problemy.

W tygodniu podjade do chłopaków od misiaka PIM BMW i dokładnie sprawdzę te usterki.

Lakiernika przełoże na inny termin bo to jest ważniejsze..

coś czuję, że wrócisz do :audi:, niemniej, jak lepiej Ci w BMW to życzę jak najlepiej, ale coś mam takie przeczucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo:

taka sugestia, zanim pojedziesz do "Miśka" zadzwoń może do BMW SERVIS w Krzywaczce ( trasa na Bielsko) powołaj się na Jaglarza od AUDI z Wieliczki

a i cena bedzie niższa i termin się znajdzie, fajną dziewczynę na recepcji zobaczysz ... i z psem rasowym się pobawisz itp :)

kontakt : 602689532

ogarniają BMW jak trzeba ... "nie ma lipy" :)

No właśnie takie auto i takie wkurzające problemy.

W tygodniu podjade do chłopaków od misiaka PIM BMW i dokładnie sprawdzę te usterki.

Lakiernika przełoże na inny termin bo to jest ważniejsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję, że wrócisz do :audi:, niemniej, jak lepiej Ci w BMW to życzę jak najlepiej, ale coś mam takie przeczucie...

Beta to auto przejściowe którego miało nie być dla mnie jak wszyscy wiedzą, audi na pewno będzie bo to moja marka :)

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Pablo:

taka sugestia, zanim pojedziesz do "Miśka" zadzwoń może do BMW SERVIS w Krzywaczce ( trasa na Bielsko) powołaj się na Jaglarza od AUDI z Wieliczki

a i cena bedzie niższa i termin się znajdzie, fajną dziewczynę na recepcji zobaczysz ... i z psem rasowym się pobawisz itp :)

kontakt : 602689532

ogarniają BMW jak trzeba ... "nie ma lipy" :)

U nich już byłem kilka razy, nic im nie mogę zarzucić, bety jakie tam przyjeżdżają to moja się nie równa, to są byli pracownicy misiaka którzy założyli własny interes jak zmarł Misiak, ale dzięki za info wezmę to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...