Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Waski myjnia super.

Masz nowego klienta ;)

drugiego w kolejce :kox:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

przyjedź dziś to przymierzymy :wink:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Waski myjnia super.

Masz nowego klienta ;)

Gdzie co WTF :decayed:

-

taaa już byś zaraz wszystko chciał wiedzieć.. :decayed:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Kolega, a mnie to nie zaprosił... Może dlatego ze nie mam auta?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

nie dlatego, że nie masz auta... :whistling:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

PW:wink:

Odp.

nooooo ja Tobie też :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: z wieczora, piwko już otwarte czekam teraz na naszych kopaczy :whistling:
Opublikowano

fantowski PW

kurna taka pogoda a tu trzeba z psem wyjść :facepalm: ciekawe ile jeszcze tak popada. Wiśle rano nie wiele brakowało do deptaka

Opublikowano

siema krakusy :hi: ma ktoś elektryka który ogarnie moje poduszki w siedzeniach i podłaczy w nich elek regulacje pleców?

Opublikowano

no... deptak już zalany ciekawe czy jeszcze się woda podniesie

Opublikowano
Kolega, a mnie to nie zaprosił... Może dlatego ze nie mam auta?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

nie dlatego, że nie masz auta... :whistling:

no właśnie...i to jest to... :/

Opublikowano

Dzisiaj nie dam rady a felgi leżą u Pucha w piwnicy.

Opublikowano

Kerczi, zerknij na fejsbóka :) Fantowski Ty również :)

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

D4NTE polarek już jakiś czas czeka na Ciebie :)

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Aaa i co to za padaka z niedzielnymi spotami, he ?

Opublikowano
Kolega, a mnie to nie zaprosił... Może dlatego ze nie mam auta?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

nie dlatego, że nie masz auta... :whistling:

no właśnie...i to jest to... :/

TAAAAAAA :decayed:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

Waski myjnia super.

Masz nowego klienta ;)

miło Cię było zobaczyć :decayed:

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

Waski myjnia super.

Masz nowego klienta ;)

Gdzie co WTF :decayed:

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

już nie długo :naughty:

Opublikowano
:hi: środa minie tydzień zginie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Kerczi to kiedy rezamy ?

Opublikowano
Kerczi to kiedy rezamy ?

w każdej chwili :naughty:

Opublikowano

Panowie ma ktoś oponkę 225/35/19 ? Potrzebuję w sumie tylko pożyczyć, założyć na felgę i przymierzyć na aucie czy to wogóle wejdzie jako tako.

Opublikowano

No w przyszłym tygodniu na początku możemy bo później juz wyjeżdżam opalić dupe

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
No w przyszłym tygodniu na początku możemy bo później juz wyjeżdżam opalić dupe

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

KTO bogatemu zabroni :decayed:

Opublikowano
No w przyszłym tygodniu na początku możemy bo później juz wyjeżdżam opalić dupe

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

KTO bogatemu zabroni :decayed:

a KTO biednemu zabroni poczuć się raz bogatym :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

D4NTE polarek już jakiś czas czeka na Ciebie :)

zapomniałem sobie już o nim :facepalm:

będę dzwonił do Ciebie jak będę w pobliżu :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

własnie rozklejam lampy i mam dylemant czy nie pierdolnąć je w czerń :eusathink:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

własnie rozklejam lampy i mam dylemant czy nie pierdolnąć je w czerń :eusathink:

a mi wróciły po przeróbce na bixy ;-) czekam tylko na jeden żarnik i montuję ;-) Jeden sprawdzałem i jest mega różnica ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.