Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idź na kawalerskie:-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idz do b.... :whistling:

Opublikowano

byłem tydzień temu :decayed:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

:drinks:

Opublikowano
jak zwykle sobota i nuda żona idzie na panieński a ja Q w domu :facepalm:

Spot pod krokusem? :decayed:

Opublikowano
jak zwykle sobota i nuda żona idzie na panieński a ja Q w domu :facepalm:

Spot pod krokusem? :decayed:

chętnie ale pomagałem dominikowi z forum wymienić manetke i już wypiłem piwko :decayed: ale jutro będę :wink:

Opublikowano

hehe ciężko to nazwać jakoś bo po rozkręceniu wszystkiego magiczne zdanie "ale wiesz, że jak nie masz czujnika sprysków to ciągle będzie to wywalał" - i bez wiedzy czy z vaga się da wyłączyć ten czujnik skręciłem wszystko jak było...:P

po rozłączeniu aku była niewiadoma czy radio zagra, ale tu się udało... ale kluczyk już się rozkodował i miałem zonka próbując zamknąć samochód :)

teraz pytanie odnośnie czujnika sprysków - czy trzeba montować go, czy trzeba masować, czy da się wyłączyć?

ramzes dzięki za poświęcony czas

Opublikowano
hehe ciężko to nazwać jakoś bo po rozkręceniu wszystkiego magiczne zdanie "ale wiesz, że jak nie masz czujnika sprysków to ciągle będzie to wywalał" - i bez wiedzy czy z vaga się da wyłączyć ten czujnik skręciłem wszystko jak było...:P

po rozłączeniu aku była niewiadoma czy radio zagra, ale tu się udało... ale kluczyk już się rozkodował i miałem zonka próbując zamknąć samochód :)

teraz pytanie odnośnie czujnika sprysków - czy trzeba montować go, czy trzeba masować, czy da się wyłączyć?

ramzes dzięki za poświęcony czas

ale mini spot zaliczony :grin:

Opublikowano
jak zwykle sobota i nuda żona idzie na panieński a ja Q w domu :facepalm:

Było wcześniej gadać to by się jakieś miasto ustaliło :wink: W razie jakby się komuś kiedyś nudziło to walcie na koma (518-504-214) jak nie będzie już jakiegoś planu to się gdzieś wyskoczy :decayed:

Opublikowano

ruks ja jadę się gdzieś przejechać to można zrobić mini spota :grin:

Opublikowano

Ja jeszcze będę wyjeżdżał to w razie W możemy się spocić ;-)

Opublikowano

To co na bora bora nocny spot? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

michail ty w pracy czy masz czas?

Opublikowano
To co na bora bora nocny spot? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

michail ty w pracy czy masz czas?

może być ;-) Jak coś to około 23 mógłbym być tylko tam parking już chyba zamknięty.

Opublikowano
może być ;-) Jak coś to około 23 mógłbym być tylko tam parking już chyba zamknięty.

Wjazd powinien być od strony macka/norauto, ja będę na 23:00 na parkingu krokusa bliżej BP, jak coś to macie do mnie numer.

Opublikowano

:hi:

Moja furka wróciła dziś od lakiernika :) W przyszłym tygodniu czeka ją profi polerka i może w końcu podjadę na spota pochwalić się modami.

Opublikowano
może być ;-) Jak coś to około 23 mógłbym być tylko tam parking już chyba zamknięty.

Wjazd powinien być od strony macka/norauto, ja będę na 23:00 na parkingu krokusa bliżej BP, jak coś to macie do mnie numer.

ok

Opublikowano

co ci lakierowal?? powiedz masz plan gdzie oddac na polerowanie swoja fure?

Opublikowano
co ci lakierowal?? powiedz masz plan gdzie oddac na polerowanie swoja fure?

Miałem stłuczkę i polakierowałem przedni zderzak oraz tylny, na którym miałem obcierkę. Polerkę będzie robił ten sam koleś. Wygląda na to, że wie co robi bo zaoferował mi glinkowanie, trójetapową polerkę, a na końcu woskowanie.

Opublikowano

Panowie czy spotkaliście się lub słyszeliście przypadek gdzie w ASO po zyebanej usłudze (porysowali lakier w kilkunastu miejscach przy wymianie szyby) oddali pieniądze za spartoloną usługę czy tylko naprawa z ich strony gdzie ryzyko pogorszenia jest jeszcze większe niż poprawa ich uszkodzeń?

Opublikowano

Pany macie tu kogoś do Wieliczki/Niepołomic? Może wpadlbym jutro/znaczy dziś na spota ale potrzebuje "pilota"

PABLO ew. FANTA PW :decayed:

Opublikowano

Poszło PW :)

Ogr dzięki za mini spota i Ruks za dobre chęci :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.