Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesteśmy po akcji pod decathlonem i wszystkich sprawdzali, mnie, fantowskiego, Pabloua4 z Olkusza i jeszcze został Gabriel któremu chciałem podziękować za pozyczenie na 5 minut gasnicy bo bym miał po dowodzie :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O to mieliście przejścia :/ Ja ledwo wróciłem do domu z podróży z Katowic ;-)

Opublikowano
Jesteśmy po akcji pod decathlonem i wszystkich sprawdzali, mnie, fantowskiego, Pabloua4 z Olkusza i jeszcze został Gabriel któremu chciałem podziękować za pozyczenie na 5 minut gasnicy bo bym miał po dowodzie :decayed:

byliśmy teraz z Dante po meczu i powiem Wam ze gruba akcja :naughty: chciałem zeby Dante zobaczył jak to wygląda :wink:

Opublikowano

hehehe my jakos ucieklismy :D

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

Ja również dzieki Gabrysiowi nie stracilem dowodu :decayed: gasnica ratowala nam tylki :wink:

Opublikowano

podziękował za dobrego spota z przejściami :wink: w sumie nie było tak źle.. :decayed: Pablo pocisnąłeś dobrą bajerę o tym kinie z kobietą i poszło Ci to jakoś z górki :grin:

Opublikowano

Pablo a bilety sprawdzali?? :decayed::decayed::decayed: buhahahah

Opublikowano

Na szczęście nie :decayed:

Fanti dobre było u Ciebie z gasnicą jak mówił że jeśli 4 dni jest po terminie to machnie ręką a tu looka i 4 miesiące :polew:

---------- Post dopisany at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

A jak już mówimy o filmie to looknijcie na to, polecam :arrow2:http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/ciekawe-filmy-warte-obejrzenia-21675/index113.html#post3655341

Opublikowano

a ty na jakim tym filmie byles z kobieta?? :polew::polew:

Opublikowano

no ja wiedziałem, że mam gaśnice po terminie i czekałem na Gabriela, ale niestety nie zdąrzył :wink: dobrze, że miś machnął ręką.. bardziej to bałem się o szyby.. ale jakby co to oddałbym dowód.. :wink:

Opublikowano
a ty na jakim tym filmie byles z kobieta?? :polew::polew:

Filmu nie pamiętam :decayed:

Opublikowano

Gruba akcja była pod decathlonem ale na moje szczescie nie wjechalem bo juz obstawili wjazdy ,byłem także na rybitwach i też pozamiatane .Także Decathlon i Rybitwy na ten sezon jest spalony .Pablo byłeś na klasykach bo chyba cię widziałem jak wyjeżdzałeś w aleje

Opublikowano

Ale ludzi było w ciul na tej zakopiance pod decathlonem, takie akcje mogą być tylko bez miśków..

---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

Gruba akcja była pod decathlonem ale na moje szczescie nie wjechalem bo juz obstawili wjazdy ,byłem także na rybitwach i też pozamiatane .Także Decathlon i Rybitwy na ten sezon jest spalony .Pablo byłeś na klasykach bo chyba cię widziałem jak wyjeżdzałeś w aleje

Też byłem, mogłeś trąbić na koma :naughty:

Opublikowano
Ale ludzi było w cWiul na tej zakopiance pod decathlonem, takie akcje mogą być tylko bez miśków..

---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

Gruba akcja była pod decathlonem ale na moje szczescie nie wjechalem bo juz obstawili wjazdy ,byłem także na rybitwach i też pozamiatane .Także Decathlon i Rybitwy na ten sezon jest spalony .Pablo byłeś na klasykach bo chyba cię widziałem jak wyjeżdzałeś w aleje

Też byłem, mogłeś trąbić na koma :naughty:

W ostatniej chwili cię widziałem a potem szwedalem się po mieście ale na całe szczęście nie musiałem stać w tej kolejce żeby wyjechać z pod decathlona

Wysłane z mojego GT-S5830i

Opublikowano

Powitać :hi:

oj działo się działo wczoraj pod Carrefourem po meczu zajechaliśmy z Boseronem :decayed:

Opublikowano
To pogadali z tym terminem spotów. Zastanawia mnie tylko dlaczego w ankiecie nie było podanych dni wolnych od pracy:whistling:

Robercie, wygrała niedziela i....... i na spotach było 5-6 osób w dzień tygodnia było minimum 2 a nawet 3 razy tyle osób stąd brak w ankiecie tego dnia , po za tym za Niedzielami głosowały te osoby które w obecnej za Piatkiem czyli osoby nie od nas z rejonu........

dziękuje za odpowiedz :wink:

Opublikowano

dzień dobry ,

kto mi powie gdzie w okolicy Krakowa można jechać nad wode z dzeckiem zeby było bezpiecznie i spokojnie bo byłem wczoraj na Kryspinowie i same karki ze złotymi łańcuchami i zegarkami porażka jakaś :facepalm: jakoś nad morzem tego nie było a tutaj dramat jakiś :wallbash:

Opublikowano
dzień dobry ,

kto mi powie gdzie w okolicy Krakowa można jechać nad wode z dzeckiem zeby było bezpiecznie i spokojnie bo byłem wczoraj na Kryspinowie i same karki ze złotymi łańcuchami i zegarkami porażka jakaś :facepalm: jakoś nad morzem tego nie było a tutaj dramat jakiś :wallbash:

może podjedź trochę za KRK.. Trzebinia -> Balaton :wink:

Opublikowano

Rowniez dzieki za wczoraj,

mnie nie sprawdzili nic... tylko dowod i uslyszalem..."176KW to juz musi niezle chodzic"

:wink:

Opublikowano
Rowniez dzieki za wczoraj,

mnie nie sprawdzili nic... tylko dowod i uslyszalem..."176KW to juz musi niezle chodzic"

:wink:

bo TY bardzo poważnie wyglądasz :decayed::wink: dzięki za pomoc wczoraj

Opublikowano
Rowniez dzieki za wczoraj,

mnie nie sprawdzili nic... tylko dowod i uslyszalem..."176KW to juz musi niezle chodzic"

:wink:

bo TY bardzo poważnie wyglądasz :decayed::wink:

:grin::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.