Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Po czym to wywnioskowałeś?? Po tym, że przód poliftowy?

A jaki ma być z 2008 roku? :kwasny:

Z C5? :facepalm:

Nie wiem jaki ma być. Nie znam się na C6 na tyle aby określać kiedy i jakie zmiany były wprowadzone :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Po czym to wywnioskowałeś?? Po tym, że przód poliftowy?

A jaki ma być z 2008 roku? :kwasny:

Z C5? :facepalm:

nie nie LENOX - pod koniec 2008 C6 miało lift, ale to jest jeszcze a6 przedliftowa...wiec ledy z przodu sobie chłopek założył przy okazji dzwonka...

czyli jeżeli przedliftowa to w pupcie również miała dzwona :wink:

no albo pasjonat z a6klub :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kończe już z tematem nowego samochodu dla Boserona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sprzeczajcie się tylko jak się trafi wam ciekawa oferta to wrzucajcie do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta ja nie spezedalem auta ze było coś nie tak żeby była jasność, znudziło mi się b7 po prostu ( dwie b7 to za dużo zwłaszcza z tym samym motorem) druga sprawa to to że średniej wielkości suva to bym kupił w sam raz na miasto i rodzinne wypady weekendowe a po twardym zawieszeniu po prostu mam dość, Cubrowi bez obaw tej x3 nie chce nawet za 30k, jutro jadę oglądać taka samą x3 dużo droższa z motorem 3.0 d czarna i ze zdjęć wygląda na zadbany egzemplarz zobaczę na miejscu :-) a jak nie to to spokojnie nie przypalam się chlopcy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sprzeczajcie się tylko jak się trafi wam ciekawa oferta to wrzucajcie do niego.

Nikt się nie sprzecza tylko oceniamy wspólnie auto. Pablo luuzik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie siej zamentu. Jak ktoś chce to ta srebrna x3 jest za 30k do wzięcia ja z niej rezygnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos kogoś znajomego kto sprzedaje chce sprzedac lub moze miec A4 1.8 T z 2004 roku najlepiej 4x4? bo poszukuje... Pomozecie rodacy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do kogo można by się zwrócić o sprawdzenie numeru części? Potrzebuję nr. intercoolera lewego (i chętnie jakiś rysunek albo zdjęcie). Niestety mam do wymiany :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do kogo można by się zwrócić o sprawdzenie numeru części? Potrzebuję nr. intercoolera lewego (i chętnie jakiś rysunek albo zdjęcie). Niestety mam do wymiany :facepalm:

View image: ic 2 5 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym to wywnioskowałeś?? Po tym, że przód poliftowy?

A jaki ma być z 2008 roku? :kwasny:

Z C5? :facepalm:

nie nie LENOX - pod koniec 2008 C6 miało lift, ale to jest jeszcze a6 przedliftowa...wiec ledy z przodu sobie chłopek założył przy okazji dzwonka...

czyli jeżeli przedliftowa to w pupcie również miała dzwona :wink:

no albo pasjonat z a6klub :polew:

Ledy z tyłu o ile dobrze kojarzę były od samego początku ale jako opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale poliftowe lampy miały biały pasek przez całą długość...

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi: lift C6 to końcówka 2008 r. Ta za 52 tys. ma przód i tył s-line z wersji poliftowej. Ori. lift ma lusterka z kierunkami (jak B8) i MMi 3g. Plus parę przycisków zmieniło kształt ( np. chrom na przełączniku świateł i lusterek ) lampy wiadoma sprawa led z przodu . Co do ledów tył były montowane ori. z ksenonem polift ma jeszcze biały pasek na całej długości. Za 40 i parę tys. można szukać C6 ale z roczników 2005-2006 z silnikiem 2.7 i 3.0, natomiast 2007 roczniki w tej kasie to 2.0 . Wszystko jest również zależne od wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi: lift C6 to końcówka 2008 r. Ta za 52 tys. ma przód i tył s-line z wersji poliftowej. Ori. lift ma lusterka z kierunkami (jak B8) i MMi 3g. Plus parę przycisków zmieniło kształt ( np. chrom na przełączniku świateł i lusterek ) lampy wiadoma sprawa led z przodu . Co do ledów tył były montowane ori. z ksenonem polift ma jeszcze biały pasek na całej długości. Za 40 i parę tys. można szukać C6 ale z roczników 2005-2006 z silnikiem 2.7 i 3.0, natomiast 2007 roczniki w tej kasie to 2.0 . Wszystko jest również zależne od wyposażenia.

+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten Piotrek, tu jego strona :arrow2:Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków - Kontakt ale za taką B7 w avancie myślę że z 1500zł by Ci wziął, kolega rubio od nas z forum zna Piotrka również mógłby zrobić detaling w dużo lepszej kasie.

A tutaj prace Rubia :arrow2:Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Opel Astra Bertone

Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Renault Megane II

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

Siemka :hi: lift C6 to końcówka 2008 r. Ta za 52 tys. ma przód i tył s-line z wersji poliftowej. Ori. lift ma lusterka z kierunkami (jak B8) i MMi 3g. Plus parę przycisków zmieniło kształt ( np. chrom na przełączniku świateł i lusterek ) lampy wiadoma sprawa led z przodu . Co do ledów tył były montowane ori. z ksenonem polift ma jeszcze biały pasek na całej długości. Za 40 i parę tys. można szukać C6 ale z roczników 2005-2006 z silnikiem 2.7 i 3.0, natomiast 2007 roczniki w tej kasie to 2.0 . Wszystko jest również zależne od wyposażenia.

Dzięki że się zjawiłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie siej zamentu. Jak ktoś chce to ta srebrna x3 jest za 30k do wzięcia ja z niej rezygnuje

ufffff :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Karolem ta A6 bita dobrze bankowo..dlatego taka cena.Nie oszukujmy się.

A zrobienie tego allroada nawet za 60 to kolejna wtopa.Dobre napisał kto by cos takiego za 60 tys chciał...:facepalm:

Wcale nie mało kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...