Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany mam zamiar zakupić do swojej sroki felgi 18 :wink: i teraz moje pytanie w serii vw wypuszczał z et 41 natomiast te które chce kupić maja et 51 7,5 j czy jak zakupie dystanse 15mm to będzie wszystko grało ??????

nie ten dział ,tu pytaj o to

Felgi i Opony :wink:

doradził :whistling:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany mam zamiar zakupić do swojej sroki felgi 18 :wink: i teraz moje pytanie w serii vw wypuszczał z et 41 natomiast te które chce kupić maja et 51 7,5 j czy jak zakupie dystanse 15mm to będzie wszystko grało ??????

Et wyjdzie Ci 36 czyli koło będzie bardziej wysunięte na zewnątrz auta o te 5mm w stosunku do serii :wink:

Opublikowano

Dzień dobry

Kto jeszcze chce porady? :D

Opublikowano
  • Autor

Siemka all :hi:

Pamiętacie o spocie dzisiejszym ? :decayed:

Opublikowano
Siemka all :hi:

Pamiętacie o spocie dzisiejszym ? :decayed:

a jest :whistling: Pablo pisał że zmiana miejsca ????

Opublikowano
Siemka all :hi:

Pamiętacie o spocie dzisiejszym ? :decayed:

a jest :whistling: Pablo pisał że zmiana miejsca ????

I się zacznie :grin:

Opublikowano
a jest :whistling: Pablo pisał że zmiana miejsca ????

Śniło Ci się? :decayed:

Nic takiego nie pisałem tylko wtedy co była dyskusja na ten temat co o tym mówiliśmy ale żadne zmiany nie nadeszły, musiała by być ankieta jak coś itd.

Siemka ekipa tak w ogóle :hi:

Chce ktoś coś ten tego z akcesoriów klubowych bo po pracy podjadę do domu i wezmę dla jednego kolegi ramki?

Opublikowano
Pany mam zamiar zakupić do swojej sroki felgi 18 :wink: i teraz moje pytanie w serii vw wypuszczał z et 41 natomiast te które chce kupić maja et 51 7,5 j czy jak zakupie dystanse 15mm to będzie wszystko grało ??????

Et wyjdzie Ci 36 czyli koło będzie bardziej wysunięte na zewnątrz auta o te 5mm w stosunku do serii :wink:

o taka odpowiedz mi chodziło :decayed: dziękuje bardzo :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam o zmianie nic nie wiem , jak juz ma byc to chyba kilka dni wczesniej wypadało by coś napisać o tym.....

Ja dzis będe w GK o 20-00

Opublikowano
Pany mam zamiar zakupić do swojej sroki felgi 18 :wink: i teraz moje pytanie w serii vw wypuszczał z et 41 natomiast te które chce kupić maja et 51 7,5 j czy jak zakupie dystanse 15mm to będzie wszystko grało ??????

Et wyjdzie Ci 36 czyli koło będzie bardziej wysunięte na zewnątrz auta o te 5mm w stosunku do serii :wink:

o taka odpowiedz mi chodziło :decayed: dziękuje bardzo :wink:

Szerzej jest lepiej :decayed: Proszę bardzo :hi:

Opublikowano

lepiej optycznie natomiast podzespoły bardziej na tym cierpią

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

porusze pewien temat, mianowice ramki klubowe......

Pablo rozdaje je na prawo i lewo natomiast ja uważam ze aby zakładać ramki klubowe też powinno sie na to zasłużyć, są ludzie którzy tylko raz pojawiają sie na spocie bo cos im tam szwankuje w samochodzie, zakładają ramki i wiecej sie nie pojawiają,nie przyjeżdzają i potem spotykasz takiego jednego z drugim na mieście, trabisz machasz rękoma i nic.... :kwasny:

powinniśmy robić wewnętrzne głosowanie , jeździ na spoty angażuje się dac mu ramki , nie.....wiadomo co :decayed:

Opublikowano

Dobra uwaga boseron, z drugiej strony też trzeba popatrzeć na to że to jednak promocja/reklama klubu.

Opublikowano
:hi: gdzie dzisiaj dostanę śruby do górnych wahaczy do b5 w krakowie?
Opublikowano
lepiej optycznie natomiast podzespoły bardziej na tym cierpią

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

porusze pewien temat, mianowice ramki klubowe......

Pablo rozdaje je na prawo i lewo natomiast ja uważam ze aby zakładać ramki klubowe też powinno sie na to zasłużyć, są ludzie którzy tylko raz pojawiają sie na spocie bo cos im tam szwankuje w samochodzie, zakładają ramki i wiecej sie nie pojawiają,nie przyjeżdzają i potem spotykasz takiego jednego z drugim na mieście, trabisz machasz rękoma i nic.... :kwasny:

powinniśmy robić wewnętrzne głosowanie , jeździ na spoty angażuje się dac mu ramki , nie.....wiadomo co :decayed:

:grin:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

:hi: gdzie dzisiaj dostanę śruby do górnych wahaczy do b5 w krakowie?

Np na kanarkowej praktycznie każda hurtownia ma na miejscu

Opublikowano

Wąski dzięki zaraz sobie do nich zadzwonię :wink:

Opublikowano
a jest :whistling: Pablo pisał że zmiana miejsca ????

Śniło Ci się? :decayed:

Nic takiego nie pisałem tylko wtedy co była dyskusja na ten temat co o tym mówiliśmy ale żadne zmiany nie nadeszły, musiała by być ankieta jak coś itd.

Pablo nie pitol bo też widziałem że pisałeś że jest zmiana więc się teraz nie wykręcaj

porusze pewien temat, mianowice ramki klubowe......

Pablo rozdaje je na prawo i lewo natomiast ja uważam ze aby zakładać ramki klubowe też powinno sie na to zasłużyć, są ludzie którzy tylko raz pojawiają sie na spocie bo cos im tam szwankuje w samochodzie, zakładają ramki i wiecej sie nie pojawiają,nie przyjeżdzają i potem spotykasz takiego jednego z drugim na mieście, trabisz machasz rękoma i nic.... :kwasny:

powinniśmy robić wewnętrzne głosowanie , jeździ na spoty angażuje się dac mu ramki , nie.....wiadomo co :decayed:

też tak uważam myślę że powinna być na ten temat ankieta :naughty:

powinien być dodany nowy status "ramkowicz" od razu wiadomo by było że ktoś jest na forum tylko dla ramki żeby się dowartościować bo nie może sobie znaleźć swojej ramki i się rejestruje tylko po to bo chce naszą ramkę więc myślę że powinniśmy poważnie podejść do sprawy tych ramek i jakoś ująć tą sprawę w jakąś ramę reguł dla dostania od Pabla tych ramek

Pablo jak już komuś dajesz te ramki to ma się zobowiązać do odmachiwania i odtrąbiania klubowiczom z ramką.

:hi: gdzie dzisiaj dostanę śruby do górnych wahaczy do b5 w krakowie?

w każdym poważniejszym sklepie metalowym jeśli znasz wymiary tylko trzeba zaznaczyć że mają być o twrdości 8.8

Opublikowano

Pablo nie pitol bo też widziałem że pisałeś że jest zmiana więc się teraz nie wykręcaj

Pokaż mi gdzie napisałem np w taki sposób "PANOWIE OD DZISIAJ SPOTYKAMY SIĘ POD KROKUSEM NA BORA"!

Jeszcze raz piszę żeby cokolwiek przeszło to musiała by być ankieta którą Cuber zawsze zakłada i wspólnie podejmujemy decyzje wszyscy razem.

Opublikowano

napisałeś ale skasowałeś

Opublikowano

do zobaczenia na spocie :hi:

Opublikowano
  • Autor
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.